فرهنگ و هنر ال ای سی لوگانو 

آشنایی با فرهنگ و هنر ال ای سی لوگانو 

شرح

فرهنگ و هنر ال ای سی لوگانو 

فرهنگ و هنر ال ای سی لوگانو  ، یک مجموعه و مرکز فرهنگی به موسیقی ، هنرهای تجسمی و نمایشی اختصاص داده شده است .” LAC Lugano Arte e Cultura “در سال 2015 در لوگانو ، سوئیس افتتاح شد . مرکز LAC خانه موزه هنری ایتالیا سوئیس است و به عنوان مکان اصلی “LuganoInScena” و “LuganoMusica” فعالیت می کند .

این مجتمع با توجه به دریاچه ، برنامه غنی از نمایشگاه ها ، کنسرت ها ، نمایش های تئاتر و رقص و همچنین مجموعه ای از ابتکارات و فعالیت های فرهنگی را برای جوانان و خانواده ها به بازدید کنندگان ارائه می دهد .LAC  خانه موزه هنر ایتالیا سوئیس (موزه هنر ایتالیا سوئیس) است ، نتیجه همکاری بین موزه هنر کانتون و موزه هنر لوگانو است . با پخش بیش از سه طبقه ، این نمایشگاه میزبان نمایشگاه های موقتی ، تاسیسات “خاص سایت” و یک مجموعه دائمی است.

مرکز فرهنگ و هنر ال ای سی لوگانو در سال 2015 درهای خود را باز کرد .  این مرکز توسط معمار” ایوانو جیانولا “ساخته شده است . این بنا دارای حجم کلی 180،000 متر مکعب است . و پذیرای بازدیدکنندگان در سالن ورودی 650 m3 با پنجره های بزرگ ، با هدف مرز بین فضای داخلی و بیرون است . این مرکز فرهنگی نیز مشرف به دریاچه لوگانو میباشد .

سالن تئاتر و کنسرت مجموعه

سالن تئاتر و کنسرت این مرکز با 800 متر مربع امکان نشستن برای 1000 نفر را فراهم می کند.  این موزه در سه طبقه با مساحت 2500 متر مربع پخش شده است .برنامه های موسیقی و رقص و همچنین یک موزه کوچک ، غالباً با نمایشگاه های بین المللی ارائه میشود .

این مرکز به عنوان یک موزه ساده در خود دارد . علاوه بر هنرهای تجسمی ، این مرکز فرهنگی مدرن به عنوان یک مرجع مهم برای کل سوئیس خدمت می کند. او مروج رویدادهای هنری است و لوگانو و تیچینو را در تقاطع عمومی و فرهنگی بین اروپای شمالی و جنوبی مستقر می کند .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

تورهای مرتبط