دره دیدنی و زیبا لویر فرانسه

آشنایی با دره دیدنی و زیبا لویر فرانسه

شرح

دره لویر فرانسه

کشور فرانسه یکی از توریستی ترین کشورهای اروپایی است که با جاذبه های گردشگری بی نظیر. بزرگترین منطقه در فرانسه ، دره دیدنی و زیبا لویر میباشد که تاکنون در لیست میراث جهانی یونسکو قرار گرفته است . این منطقه که از دیدنی های فرانسه به شمار می رود ، از مرزهای مهم بین شمال و جنوب فرانسه است و تنها یک مسیر کوتاه از پاریس فاصله دارد . پادشاهان ، ملکه ها ، سلطنت ها و نجیبان در این منطقه قلعه های فئودالی و کاخ های مجللی ساخته اند . به همین دلیل دره لویر فرانسه صدها قلعه فرانسوی دارد با برج ها ، سالن های پر زرق و برق و همچنین روستاها و تاکستان هایی که آنها را احاطه کرده اند که هزاران سال از خلاقیت های معماری ، هنری و زراعتی غنی است.

شهرت جهانی این دره

این دره از شهرت جهانی برخوردار است. این دره در محدوده رود لویر در مرکز فرانسه واقع شده است . با توجه به فراوانی باغ های انگور ، باغ های میوه ای (مانند گیلاس) و میوه های آرتیشوک و مارچوبه که از خط ساحل رودخانه وجود دارند، این دره به عنوان مهد فرانسوی و باغ فرانسه شناخته شده است . این شهر به دلیل بناهای تاریخی، معماری و شراب آن قابل توجه است . کاخ ها و قلعه های دره لویر از مهمترین دیدنی های فرانسه هستند که کیفیت معماری آنها زبانزد است.

مکان های دیدنی در این منطقه

از مهمترین مکان های دیدنی این منطقه می توان به قلعه امبیس ، قلعه چنونسو ، دوزی ، ویلاندری و قلعه چمبورد اشاره کرد . این قلعه ها آرمان گرانی را در عصر رنسانس فرانسه به نمایش می گذارند. با فرارسیدن بهار دهکده های اروپایی که چند ماهی را میزبان برف بوده اند خودشان را برای پذیرایی از توریست ها آماده می کنند. یکی از مناطقی که می توان زیبایی بهار را درآنجا با شکوه تمام لمس کرد روستاهای دره لویر است. روستاهای دره لویر را بهار از خواب زمستانی بیدار می کند.

باغ های انگور جوانه می زنند و گل های وحشی در کنار رودخانه شروع به روییدن می کنند. اگر مشتاق سفر به فرانسه هستید، سفر بهاره به دره لویر را فراموش نکنید. این منطقه که از دیدنی های فرانسه به شمار می رود، از مرزهای مهم بین شمال و جنوب فرانسه است و تنها یک مسیر کوتاه از پاریس فاصله دارد. پادشاهان، ملکه ها، سلطنت ها و نجیبان در این منطقه قلعه های فئودالی و کاخ های مجللی ساخته اند. به همین دلیل دره لویر فرانسه صدها قلعه فرانسوی دارد با برج ها، سالن های پر زرق و برق و همچنین روستاها و تاکستان هایی که آنها را احاطه کرده اند که هزاران سال از خلاقیت های معماری، هنری و زراعتی غنی است. این دره از شهرت جهانی برخوردار است و توصیه می شود که در تور فرانسه از آن بازدید کنید.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک