جزیره شمالی نیوزلند

خلیج کوچک جزیره‌ها ، جزیره شمالی نیوزلند

شرح

جزیره شمالی نیوزلند

کشور نیوزیلند، با دارا بودن زیبایی طبیعی بی‌نظیر و مکان‌های دیدنی فراوان یکی از کشورهایی است که ارزش زیادی برای بازدید دارد. به همین دلیل در ادامه مطلب تصمیم گرفتیم یکی از جاذبه‌های دیدنی این کشور را برای شما توضیح دهیم. این جاذبه زیبا جایی نیست جز خلیج کوچک جزیره‌ها، جزیره شمالی نیوزلند که تنها سه ساعت از اوکلند فاصله دارد، یکی از محبوب‌ترین مقاصد تعطیلاتی و گردشگری در نیوزیلند می‌باشد.

سواحل شنی سیاه، کوه‌های پوشیده شده از برف، دریاچه‌های آرام، موج‌های خشن، یخچال‌های شکننده و آتش‌فشان‌های در حال فوران و البته فیلم ارباب حلقه‌ها که در نیوزیلند فیلم‌برداری شده‌ است؛ همه و همه این‌ها را می‌توان در کشور پهناور و زیبای نیوزیلند یافت. گاهی اوقات نیوزیلند به‌ طور باورنکردنی زیبا است. این کشور، بهشتی با مناظر دیدنی در پایین‌ترین قسمت کره زمین بوده . کشور نیوزیلند نیز در بین گردشگران سرتاسر جهان محبوب بوده و سالیانه افراد متعددی به این کشور سفر می‌کنند.

جاذبه های دیدنی این جزیره

بیش از 144 جزیره در این خلیج کوچک وجود داشته و آن‌ را به بهشتی برای قایقرانی تبدیل کرده است. پنگوئن‌ها، دلفین‌ها وال‌های متعددی در آب‌های این خلیج زندگی کرده و این ناحیه یک مکان محبوب برای ورزش ماهیگیری نیز می‌باشد. بازدیدکنندگان می‌توانند، شهرهایی همچون راسل ، اوپوآ ، پایهیا  و کِری‌کِری  را به‌ عنوان پایگاه انتخاب کرده و از این شهرهای زیبایی‌های بی‌شمار این خلیج را کاوش کرده و یا به انجام فعالیت‌های تفریحی متعدد در آن بپردازند.

اگر عاشق سواحل ، منظره ها ، پیاده روی ها و پرندگان هستید ، جزیره ارووپوکوکا را دوست خواهید داشت. بزرگترین جزیره خلیج جزایر به خوبی با مسیرهای پیاده روی در ارتباط است تا شما را به برخی از بهترین منظره های خلیج جزایر ، و همچنین مکان های تاریخی پاپا مائوری ، جنگل و سواحل بیشمار منتقل کند. این جزیره به لطف داشتن جزیره ای امن برای پرندگان ، با آهنگ پرنده زنده است.

تفریحات هیجان انگیز در جزیره شمالی

اگر می خواهید کاری خارق العاده در نیوزیلند انجام دهید ، خلیج جزایر مکان بسیار خوبی برای انجام این کار است. در صورت تمایل به گرفتن عکس ، سه ارتفاع دلخراش از قلب با خلیج Skydive of Islands برای عکس عالی وجود دارد. برای اسکیت بازی در اطراف نیوزیلند ، به 12 مکان در Tandem Skydive نگاهی بیندازید. آبهای خلیج جزایر با زندگی پستانداران دریایی گرفته تا انواع ماهی ها جفت و جور است. در حالی که برخی از شرکتهای مسافرتی و دریانوردی سفرهای غواصی را ارائه می دهند ، همچنین اپراتورهای مختلف غواصی در این منطقه وجود دارد که غواصان را به سمت صخره ها ، و غارهای زیر آب جذب میکند.

در جنگل های اطراف خلیج جزایر ، خرگوش های بسیاری مشاهده شده است ، بنابراین بهتر است که دقت کنید و کمی شروع به کاوش کنید! در این جزایر بکر آبشارهای رنگین کمان 27 متری از بالا تا پایین  دارای نماهای مختلفی هستند. حتی اگر احساس جستجو و کاوش و هیجان می کنید حتی می توانید راه خود را به طرف پشت آبشارها تغییر دهید.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک