معرفی مرکز خرید گالِریز دو لا کَپیتل کبک

معرفی مرکز خرید گالِریز دو لا کَپیتل کبک

شرح

مرکز خرید گالِریز دو لا کَپیتل کبک

وقتی به کبک کانادا قدم می گذارید، تصور می کنید که به فرانسه سفر کرده اید. خیابان های سنگفرش شده و ساختمان های تاریخی شما را به خیابان شانزلیزه پاریس می برند اما این تنها یک مورد از شباهت کبک کانادا و فرانسه است. کبک از لحاظ آب و هوایی چهار فصل متفاوت را دارد. کبک از شهرهای کانادا است که هرساله گردشگران زیادی را به این کشور می‌کشاند. شاید یکی از دلایل اصلی این جذابیت، خیابان‌های سنگ‌فرش شده و ساختمان‌های 400 ساله باشد. بافت شهری متفاوت کبک باعث شده تا این شهر به شهر شماره یک کانادا تبدیل شود. کبک نیز برای خودش دارای جاذبه های تاریخی و همچنین تفریحی است که یکی از آنها مرکز خرید گالِریز دو لا کَپیتل نام دارد که ایده تاجر مارسل آدامز بود.

این مرکز در سال 1981 در یک بخش متروک شهر در زمینی به مساحت 102 هکتار (250 هکتار) افتتاح شد. فضای عالی و دل انگیز این مرکز خرید که  توسط طراحان مشهور کانادایی ایجاد شده است ، با دیواره های مسی و مرمر زیبا  شما را برای خرید به وجد می آورد. اینجا با مساحت 180 هزار متر مربع، یکی از بزرگترین مراکز خرید در کانادای شرقی است.

بازدید از مرکز خرید

بازدید از این مرکز خرید بیش از هر مرکز خرید دیگری در کانادا انجام می شود. در بازدید از اینجا، با برندهای معروفی چون H&M، The Bay، L’occitane، Sephora و Simons همراه با یک فودکورت کاملاً بازسازی شده، یک پارک تفریحی بزرگ (Mega Parc) و بزرگترین تئاتر IMAX در کشور کانادا رو به رو خواهید شد. پارک و تئاتر این مجتمع خرید بزرگ، از اصلی ترین جاذبه های اینجا محسوب می شوند. این مرکز خرید دارای 280 فروشگاه و 35 رستوران است. مرکز خرید گالِریز دو لا کَپیتل بزرگترین مرکز خرید در شرق کانادا است. این مرکز خرید برای تنمام اعضای خانواده جالب وجذاب و دیدنی است.بدون شک این مرکز خرید در شهر کبک، غایت نهایی بسیاری از علاقمندان به خرید و تفریح است.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک