نمای از بورگوس اسپانیا

با جاذبه های بورگوس آشنا شوید

شرح

جاذبه تاریخی اسپانیا

با جاذبه های بورگوس آشنا شوید | با توجه به شگفتی های خاص کافیست نگاهی به تاریخچه اسپانیا بیاندازیم . سازنده ی باشکوهی نظیر کلیساها، نمازخانه‌ها، دروازه های قدیمی شهر و قلعه‌ها به شهرت رسیده است. بورگوس یکی دیگر از مناطق زیبای کشور اسپانیا بوده و علاقمندان زیادی را جلب خود میکند . سازه‌های خیره کننده‌ای از جمله کلیساهای جامع ، تعداد زیادی موزه ، سواحل مدیترانه و صدای زیبای پایکوبی محلی قرار گرفته . تست کردن غذاهای مختلف و خوشمزه هر منطقه‌ای از اسپانیا باهم فرق میکند . اگر علاقمند به سفر هستید جاذبه های گردشگری اسپانیا را از دست ندهید . برای آشنایی بیشتر با ایلیاگشت همراه باشید .

نمای تاریخی بورگوس

قصر رئال

یکی از معروفترین سواحل توریستی اروپا،قصررئال یا کاخ سلطنتی در شهر مادرید واقع شده است . برای پذیرایی از میهمانان در این کاخ 3418 اتاق مجلل وجود دارد . یکی از ویژگی های کاخ رئال نقاشی های هنرمندان برجسته اروپا ، کاشی کاری و مجموعه کلکسیون سلطنتی است . دلیل معروفیت کاخ پالاسیو رئال که جزو بزرگترین کاخ های اروپا و جاذبه های بورگوس محسوب می‌شود که برای جشن‌های ملی در شهر مادرید استفاده می‌شود .

قصر رئال کاخ معروف بوروگوس

ساحل لاکونچا

معروفترین سواحل توریستی اروپا در مرکز استان گیپوسکوا اسپانیا است . در این ناحیه مناظر بسیار دیدنی در شمال باسک و در قسمت ساحل جنوبی خلیج کوچک بیسکای قرار دارد که گردشگران زیادی را به خود جلب میکند . مالکیت ساحل لاکونچا یکی از معروفترین سواحل توریستی اروپاست ، در آن طرف ساحل سن سباستین یعنی سمتی که شهر کوچک Igeldo بر روی کوهی به همین نام قرار دارد .

معروفترین سواحل بورگوس

قلعه شهر بورگوس

در قرن نهم قلعه بورگوس زمانی که بر روی تخت پادشاهی‌اش نشسته بود و بر تمام شهر مشرف بود در سال 1736 به خاطر‌ آتش سوزی ، بار دیگر به خاطر ویرانی توسط ارتش ناپلئون همچنین طراحی برای مدت کوتاه داخل قلعه یک موزه کوچک ساخته شد .

قلعه شهر بورگوس

طاق با شکوه سانتا ماریا

برای برگزاری نمایشگاه‌ سانتا ماریا زمان موقتی میتوان بازدید کرد . دروازه اصلی آن به سمت محله قدیمی شهر بورگوس باز میشود و برای نمایش مجسمه‌های شاهان و نجیب زادگان ، نمای جذابی را به نمایش میگذارد .

طاق باشکوه بورگوس اسپانیا

کلیسای جامع سویل

کلیسای جامع سویل که با نام سنت مری شناخته شده است و دارای بنای منحصر به فرد که به عنوان بزرگترین کلیسای جهان نیز شناخته میشود . این کلیسا با مناره ها و تزئینات شگفت انگیز در قرن شانزدهم و در مرکز شهر سویل ساخته شده . بخش هایی از این کلیسا محل نهاییت تدفین کریستوفر کلمب کاوشگر معروف نیز میباشد .

جاذبه کلیسای جامع بورگوس

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک