آشنایی با رستوران بلینی

آشنایی با رستوران بلینی

شرح

رستوران بلینی بزرگترین رستوران گردان جهان

وجود سواحل زیبا ، یکی از بزرگترین صخره‌های مانع در جهان ، فرهنگی شاد و تاریخ باستانی مایاها، مکزیک را به یک مقصد توریستی محبوب تبدیل کرده است. مکزیک، سرزمین رنگ و کنتراست‌هاست. سواحل پرازدحام شما را به شهرهای استعماری آرامی دعوت می‌کنند در حالیکه اقامت‌گاه‌های آن دری به سوی جنگل می‌گشایند که در آن طوطی‌ها و میمون‌های زیبایی زندگی می‌کنند. کوه‌های باشکوه به بیایان‌های دور می‌رسند. خانه‌های سنتی پوئبلو در کنار املاک اسپانیایی قرار گرفته است. در کنار همه این دیدنی ها یکی از جاذبه های تفریحی این کشور که رستوران بلینی است در مکزیک قرار دارد.

لذت‌های موجود در جهان بسیارند که تجربه هر یک از آنان برای افراد مختلف می‌تواند از هیجانات متفاوتی برخوردار باشد اما تنها لذتی که شاید در بین تمام افراد بشر به صورت یکسان و نزدیک به هم باشد لذت خوردن است. از کوچک و بزرگ، پیر و جوان، عاشق خوردن، خوردنی های خوشمزه هستند لذت شیرین علاوه بر ایجاد لحظاتی شاد به بدن انرژی و توان فعالیت می دهد تا بتواند کاربردی تر عمل نماید.

حال اگر این شیرینی غذا خوردن را با هیجانات دیگری مثل دید پانورامایی و اوج آسمان در هم  بیامیزیم معجونی ساخته ایم بسیار زیبا و خاص و دیدنی. برای رسیدن به چنین لذتی ایده رستوران های گردان پدیدار ساخته شد. بزرگترین رستوران گردان جهان ، بلینی نام دارد و در مکزیک است، این رستوران گردان در طبقه ی 45 مجتمع تجارت جهانی مکزیک قرار دارد، مساحت این رستوران 1,044 متر مربع است و گنجایش پذیرایی از 332 نفر را دارد.

آغاز به کار رستوران

رستوران گردان بلینی در سال 1994 میلادی آغاز به کار کرد و در سال 2009 میلادی نامش در فهرست رکوردهای گینس به ثبت رسید. این رستوران وبسایت بسیار خوبی دارد و می توانید از طریق بازدید از وبسایت آن ها رزرو کنید و یا از خدمات و غذاهای خوشمزه ی این رستوران اطلاعات خوبی به دست آورید. اگر بخواهید یک وعده در این رستوران غذا میل کنید باید چیزی حدود 31 تا 35 دلار هزینه نمایید، در بلینی غذاهایی اروپایی، لاتین، دریایی، مکزیکی و ایتالیایی سرو می گردد و منوی نسبتا گسترده ای دارد و میزبان خوبی برای میهمانانش است.

این رستوران از ساعت 9 صبح تا 2 بامداد باز است و میان وعده، نهار، شام و شام دیروقت را در اختیار میهمانانش قرار می دهد، علاوه بر غذا و خوراکی های لذیذ و بی نظیر این رستوان، ویوی ناب بلینی نقش مهمی در محبوبیت این رستوران دارد، از این رستوران گردان می توانید مکزیک را به بهترین شکل ممکن تماشا کنید. 

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک