لانزاروته نگینی جزایر قناری

دیدنی های لانزاروته نگینی جزایر قناری

شرح

لانزاروته نگینی جزایر قناری

دیدنی های لانزاروته نگینی جزایر قناری سالانه مقصد گردشگران زیادی از سراسر دنیا هستند . با داشتن مناظر فوق العاده این جزایر ، پوشیده شده با جنگل های زیبا و سواحل بی نظیر جزیره لانزاروته نگینی از هفت جزیره مجمع الجزایر قناری در اسپانیا شده است .

لانزاروته نگینی جزیره ای شگفت انگیز و یکی از ذخایر زیست کره ی ثبت شده توسط یونسکو است . دارای ویژگی های زمین شناسی بسیار خارق العاده ای می باشد . در این جزیره 300 مخروط آتشفشانی قرار گرفته و در عین حال در آن می توان از هر نظر اوقات بسیار خوبی را سپری نمود .مهم ترین مناطق دیدنی این جزیره توسط سزار مانریکه، یکی از بومیان و هنرمندان لانزاروته توسعه یافته اند .

برترین مکان های دیدنی لانزاروته :

غار سبز (Cueva de los Verdes)

یک شکاف یک کیلومتری ، بعد از فورانی که 5000 سال پیش اتفاق افتاده مکان غار کنونی میباشد . این غار بخش شگفت انگیزی از یک مسیر گدازه ای به طول 8 کیلومتر میباشد . تالارهای با سقف استالاکتیت های کوچک که یکی زیر دیگری قرار گرفته است . گذرگاه های محدودی که با 90 درجه خم شوید میتوان به قسمت بعدی دسترسی پیدا کرد . و نکته جالب این است که هیچ آبی به غار نفوذ نمی کند .

هزینه ورودی: بزرگسال 9 یورو

موزه بین المللی هنرهای معاصر

قلعه ی سن خوزه در قرن 18 برای مقابله با دزدان دریایی ساخته شده است . توسط بنیان سزارمانریکه در سال 1994 ساختمان این قلعه به موزه هنرهای معاصر و رستوران تبدیل گردید . مجموعه ی مهمی از هنر مدرن جزایر قناری را در خود جای داده است. آثاری همچون میرو، میلارس، ریورا، سمپره و تاپیس  و چندین اثرمانریکه نیز در این موزه به نمایش گذاشته شده است .

هزینه ورودیه: بزرگسال 4 یورو

پارک ملی تیمانفایاکوهستان آتش

در قلب این پارک به وسعت ( 51 کیلومتر مربع) میباشد .به عرشه ی تماشایی به نام Islote de Hilario بروید تا بتوانید حرارت 600 درجه را در عمق 10 متری حس کنید . دلیل این پدیده نیز تالار مواد مذاب در عمق 4 کیلومتری سطح است.

هزینه ورودیه: بزرگسال 9 یورو

بنیاد سزار مانریکه

مانریکه خانه ی در خارج از شهر و داخل زمین های پوشیده شده با گدازه ها ساخته است . در 6 کیلومتری شمال Arrecife قرار گرفته است . اتاق های زیرزمینی آن در واقع حباب های بزرگ هوا که در جریان گدازه ها بوجود آمده دیدنیست .

هزینه ورودیه: بزرگسال 8 یورو

عرشه ی مشاهده ریو (Mirador del Rio)

در مکانی استراتژیک مشرف بر تنگه ای بین لانزاروته نگینی و جزیره ی گراسیوسا در قرن 19 نیروهای اسپانیایی اسلحه های خود را در آنجا قرار میدادند . مسیر جریان گدازه ها به سمت اقیانوس از این عرشه ی قابل رویت است . مانریکه شخصیت مشهور جزیره لانزاروته در سال 1973  این مکان را به یک عرشه ی دید فوق العاده زیبا تبدیل نمود .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک