دیدنی های لانزاروته نگینی جزایر قناری

دیدنی های لانزاروته نگینی جزایر قناری

شرح

لانزاروته نگینی جزایر قناری

دیدنی های لانزاروته نگینی جزایر قناری سالانه مقصد گردشگران زیادی از سراسر دنیا هستند . با داشتن مناظر فوق العاده این جزایر ، پوشیده شده با جنگل های زیبا و سواحل بی نظیر جزیره لانزاروته نگینی از هفت جزیره مجمع الجزایر قناری در اسپانیا شده است .

لانزاروته نگینی جزیره ای شگفت انگیز و یکی از ذخایر زیست کره ی ثبت شده توسط یونسکو است . دارای ویژگی های زمین شناسی بسیار خارق العاده ای می باشد . در این جزیره 300 مخروط آتشفشانی قرار گرفته و در عین حال در آن می توان از هر نظر اوقات بسیار خوبی را سپری نمود .مهم ترین مناطق دیدنی این جزیره توسط سزار مانریکه، یکی از بومیان و هنرمندان لانزاروته توسعه یافته اند .

برترین مکان های دیدنی لانزاروته :

غار سبز (Cueva de los Verdes)

یک شکاف یک کیلومتری ، بعد از فورانی که 5000 سال پیش اتفاق افتاده مکان غار کنونی میباشد . این غار بخش شگفت انگیزی از یک مسیر گدازه ای به طول 8 کیلومتر میباشد . تالارهای با سقف استالاکتیت های کوچک که یکی زیر دیگری قرار گرفته است . گذرگاه های محدودی که با 90 درجه خم شوید میتوان به قسمت بعدی دسترسی پیدا کرد . و نکته جالب این است که هیچ آبی به غار نفوذ نمی کند .

هزینه ورودی: بزرگسال 9 یورو

موزه بین المللی هنرهای معاصر

قلعه ی سن خوزه در قرن 18 برای مقابله با دزدان دریایی ساخته شده است . توسط بنیان سزارمانریکه در سال 1994 ساختمان این قلعه به موزه هنرهای معاصر و رستوران تبدیل گردید . مجموعه ی مهمی از هنر مدرن جزایر قناری را در خود جای داده است. آثاری همچون میرو، میلارس، ریورا، سمپره و تاپیس  و چندین اثرمانریکه نیز در این موزه به نمایش گذاشته شده است .

هزینه ورودیه: بزرگسال 4 یورو

پارک ملی تیمانفایاکوهستان آتش

در قلب این پارک به وسعت ( 51 کیلومتر مربع) میباشد .به عرشه ی تماشایی به نام Islote de Hilario بروید تا بتوانید حرارت 600 درجه را در عمق 10 متری حس کنید . دلیل این پدیده نیز تالار مواد مذاب در عمق 4 کیلومتری سطح است.

هزینه ورودیه: بزرگسال 9 یورو

بنیاد سزار مانریکه

مانریکه خانه ی در خارج از شهر و داخل زمین های پوشیده شده با گدازه ها ساخته است . در 6 کیلومتری شمال Arrecife قرار گرفته است . اتاق های زیرزمینی آن در واقع حباب های بزرگ هوا که در جریان گدازه ها بوجود آمده دیدنیست .

هزینه ورودیه: بزرگسال 8 یورو

عرشه ی مشاهده ریو (Mirador del Rio)

در مکانی استراتژیک مشرف بر تنگه ای بین لانزاروته نگینی و جزیره ی گراسیوسا در قرن 19 نیروهای اسپانیایی اسلحه های خود را در آنجا قرار میدادند . مسیر جریان گدازه ها به سمت اقیانوس از این عرشه ی قابل رویت است . مانریکه شخصیت مشهور جزیره لانزاروته در سال 1973  این مکان را به یک عرشه ی دید فوق العاده زیبا تبدیل نمود .

موقعیت هتل