دریاچه مونت ژاپن

دریاچه مونت ژاپن

شرح

دریاچه مونت ژاپن

با توجه به ساختار شهری کشور ژاپن و مناظر طبیعی گیرایش ، سرشار از مکان‌هایی است که می‌توانند هر بیننده‌ای را جادو کنند. چشم ‌اندازهای زیبای ژاپن که از قلعه‌های تاریخی تا دشت‌های زیبای گل را در بر می‌گیرند به‌قدری غیرعادی به نظر می‌رسند که انگار هر یک از کشوری دیگر به این کشور آورده شده‌اند. ژاپن ، کشوری است واقع در اقیانوس آرام که به سرزمین آفتاب تابان شهرت دارد. مردم این کشور تا به امروز فرهنگ‌ و نگرش خاص خود را حفظ وآن را به سبکی بسیار دوست داشتنی با دنیای مدرن ترکیب کرده‌اند.با ایلیا گشت همراه شوید تا با یکی از جاذبه های طبیعی ژاپن به نام دریاچه مونت آشنا شوید.

این کشور جذابیت‌های طبیعی و انسانی بیشماری دارد که آن را در میان بهترین مقصدهای تفریحی جهان قرار می‌دهد. ژاپن یکی از مقاصد بسیار محبوب گردشگری در جهان است. طبیعت زیبای ژاپن در طول سال قابل مشاهده است

جاذبه های دیدنی دریاچه

ژاپن کشوری پهناور با جاذبه های طبیعی فراوان در نواحی مختلف خود است. احتمالا یکی از این مکان های جذاب و دیدنی شما را به سمت تالاب یا دریاچه ای زیبا در استان گیفو هدایت می کند. این دریاچه به نام “مونت” مشهور است. این مکان در کوه های اطراف شهر “سکی” قرار دارد و یکی از صدها معابد دیدنی ژاپن محسوب می شود. به خودی خود معبد “نمیچی” چیزی بیشتر از یک ساختمان چوبی که در آن خدایان و الهه ها را می پرستند و برای ژاپنی ها نماد ایمان و اعتقاد محسوب می شود نیست، اما در نزدیکی آن دریاچه ای قرار دارد که توجه فراوانی را بدلیل زیبایی خارق العاده اش و شباهت آن به نقاشی های مشهور “کلاد مونت” به خود جلب می کند.

اگر چه مردم محلی و گردشگران این دریاچه را به اسم دریاچه ی مونت می شناسند اما واقعیت این است که این دریاچه به اندازه ای کوچک است که هیچ اسم رسمی ای ندارد و به «دریاچه بدون اسم در گیف» هم شناخته می شود. از این زیبایی سحرآمیز ژاپن لذت ببرید.

این دریاچه ی بسیار زیبا با آبهای روشن و شفاف و آبی خود صحنه ی چشم نوازی را برای هر بیننده ای ایجاد می کند. زمانیکه در آنجا مشغول عکاسی هستید قطعا متوجه شباهت غیر قابل انکار آن به سری نقاشی های نیلوفر آبی مونت خواهید شد. از سال 2015 ، زمانی که تعدادی از عکس های این دریاچه ی شگفت انگیز در رسانه های اجتماعی منتشر شد و مردم خیلی زود مجذوب تصاویری شدند که از این دریاچه پخش شد و کم کم سفر به این منطقه از ژاپن بیشتر و بیشتر شد.دریاچه مونت کویا یکی از زیبا ترین و پر بازدید ترین دیدنی های ژاپن به حساب می آید.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک