دریاچه کینگ

معرفی دریاچه کینگ

شرح

دریاچه کینگ

کینگ یک دریاچه طبیعی در ناحیه جنوب شرقی Berchtesgadener Land از کشور آلمان باواریا ، در نزدیکی مرز اتریش است. بیشتر دریاچه در پارک ملی برچسبزادن قرار دارد.

کینگ سومین دریاچه عمیق آلمان است که در آلپ های Berchtesgaden Alps در شهرداری Schönau am Königsee واقع شده است ، درست در جنوب Berchtesgaden و شهر اتریشی سالزبورگ واقع شده است. در یخچال ژوراسیک واقع شده و در آخرین عصر یخبندان توسط یخچالهای طبیعی شکل گرفتند. این شهر در یک مسیر شمال به جنوب در حدود 7.7 کیلومتری امتداد دارد و در وسیع ترین نقطه خود با 1.7 کیلومتر فاصله دارد.

وجه تسمیه

به جز در خروجی آن ، Königsseer Ache در روستای Königssee ، این دریاچه شبیه به یک فیور است ، که توسط پله های شیب دار کوهستانی تا ارتفاع 2700 متر و از جمله توده واتسمان در غرب احاطه شده است.به نظر می رسد که ترجمه تحت اللفظی این نام ، Ksnigssee “دریاچه پادشاه” است. با این حال در حالی که آلمانی: Kignig در واقع به معنای “پادشاه” است ، از زمان لوئیس آلمانی تا زمانی که انتخابگر Maximilian I Joseph عنوان سلطنتی را در سال 1806 به دست نیاورد ، هیچ پادشاه باواریایی وجود نداشته است. اشراف محلی ، که در چندین منبع تاریخی با اشاره به اهدای ولایت برشتزگادن در قرن دوازدهم ظاهر می شوند. این دریاچه قبلاً کونگیسه خوانده می شد.

راه‌آهن کینگ از سال 1909 تا 1965 این دریاچه را خدمت کرده است. آخرین مسیرهای آن در سال 1971 برچیده شد و ایستگاه پیشین راه آهن Königssee در Berchtesgaden (Königsseerer Bahnhof) در سال 2012 تخریب شد. تنها عنصر باقی مانده راه آهن است. ایستگاه Königsee ، که اکنون یک رستوران است. مسیر پیگیری بیشتر به عنوان یک مسیر پیاده روی استفاده می شود.در سال 1944 ، یک اردوگاه زیرزمینی اردوگاه کار اجباری داچائو در نزدیکی جایی که هاینریش هیملر اقامتگاهی در شونائو برای معشوقه خود هدویگ پوتاستست داشت ساخته شد.

دریاچه کینگ ، تمیز ترین دریاچه آلمان

دریاچه کینگ به دلیل آب شفاف خود ذکر شده است و به عنوان تمیزترین دریاچه در آلمان تبلیغ می شود. به همین دلیل ، از سال 1909 فقط کشتی های مسافری با قدرت الکتریکی ، قایقرانی و قایق های پدال مجاز در دریاچه مجاز هستند.دریاچه و پارک های اطراف آن به دلیل داشتن منظره زیبا ، مورد توجه گردشگران و کوهنوردان قرار گرفته است. علاوه بر این ، دیواره های صخره ای اطراف آن باعث ایجاد صدای واضحی می شود که به دلیل وضوح آن شناخته شده است.

در تورهای قایقرانی ، متوقف کردن و بازی کردن یک تخته سنگ و یا شیپور خاموشی برای نشان دادن مداوا ، سنتی است. پیش از این با شلیک یک توپ ، پژواک شنیده می شود که تا هفت برابر نشان می دهد. ترامپ در کنار اکو بازی می کند ، به نظر می رسد که به اندازه هفت بازیکن وجود دارد.

اطراف دریاچه

سنت بارتولومی ، کلیسای مشهور زیارتی با مسافرخانه در این نزدیکی هست ، در شبه جزیره تقریباً در نیمه ای از ساحل دریاچه غربی واقع شده است. جزیره کوچک کریستلیگر در نزدیکی انتهای شمالی آن واقع شده است. در جنوب Königssee ، جدا شده توسط Salet moraine ، دریاچه کوچکتر Obersee با آبشار 470 متری واقع در Röthbach است. از آنجا که در ساحل شیب دار K onnigssee هیچ مسیر دریاچه ای وجود ندارد ، خیابان Bartholomä و لبه جنوبی فقط با قایق می توان رسید ، یا از طریق مسیرهای پیاده روی تا کوههای اطراف ، بجز در زمستان های خشن که دریاچه منجمد می شود.

قدم زدن بر روی یخ می تواند کشنده باشد ، زیرا برای یک راننده که در سواری فولکس واگن سوسک خود در راه بازگشت از خیابان بارتولومol در ژانویه سال 1964 غرق شد ، این خودرو تنها در سال 1997 در عمق حدود 100 متر پیدا شد.

منبع : ویکی پدیا

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک