مراکز خرید کوش آداسی

بهترین مراکز خرید کوش آداسی

شرح

مراکز خرید کوش آداسی

مراکز خرید کوش آداسی | ترکیه یکی از مقاصد محبوب گردشگری برای توریست ها به خصوص ایرانی ها محسوب می شود. شهرهایی مثل استانبول، ازمیر، آنتالیا، قونیه و کوش آداسی از جمله مهمترین و جذاب ترین مقاصد گردشگری در کشور ترکیه به شمار می آیند.

از تفریحات که بگذریم ، مهم ترین قسمت یک سفر خوب رفتن به مراکز خرید است ، در این مقاله سعی داریم بهترین مراکز خرید کوش آداسی را به شما معرفی کنیم. شهر کوش آداسی در قسمت غربی کشور ترکیه واقع شده است بیشترین مسافران این شهر را به ساحل و پارک آبی آن میشناسند. این شهر اما پر از مراکز خرید متنوع میباشد.

مراکز خرید کوش آداسی

معرفی مراکز خرید کوش آداسی

این شهر به داشتن سواحل زیبا و جذاب معروف است و بیشتر علت سفر به این شهر رفتن به سواحل آن است و استفاده از پارک آبی . طبیعت بکر این شهر مناسب برای یک استراحت بی نظیر است.

تکمیل کننده ی یک سفر خوب خرید سوغاتی عالی با قیمت مناسب است ، شهر کوش آداسی در کنار تمام تفریحات خود نیاز به خرید ما ایرانیان را نیز فراهم کرده است. درست است که تعداد این مراکز خیلی زیاد نیست اما میتوان تمام چیزی که نیاز دارید را در این مراکز خرید تهیه کنید.

بازار حجیوات | hacivat shop

برای خرید صنایع دستی کشور ترکیه میتوانید به بازار حجیوات مراجعه کنید ، این بازار از مهم ترین بازار های شهر کوشی آداسی است ، در اینجا میتوانید انواع ظروف سفالی ، سنتی را تهیه کنید از این رو این بازار بسیار برای مراجعه کنندگان جذابیت دارد.

این بازار از سنتی ترین بازارهای این شهر است که از سال 1968 فعالیت خود را آغاز نموده است در اینجا میتوانید رنگ های گوناگون و دیدنی را در کنار هم ببینید ، یکی از جذاب ترین کارهای این بازار استفاده از همین رنگ بندی های جذاب است.

بهترین مراکز خرید شهر کوش آداسی

 بازار بزرگ کوش آداسی | grand bazaar

یکی دیگر از پر طرفدار ترین مراکز خرید این شهر بازار بزرگ آن است ، از این بازار به عنوان یکی از بزرگترین بازار های کشور ترکیه یاد میشود ، شاید حتی بتوان گفت که بعد از بازار بزرگ استانبول این بازار دومین بازار کشور استانبول است. حداقل در این بازار 5000 هزار مغازه با انواع فعالیت ها وجود دارد.

در بازار بزرگ کوش آداسی تمامی کالا ها برای شما موجود است از پوشاک تا عتیقه جات میتوانید خرید کنید و به دوستانتون سوغات دهید.

مراکز خرید کوش آداسی

۳- مرکز خرید نوادا اوتلت | novada outlet soke

اگر میخواهید به یک مرکز خرید لوکس در شهر کوش آداسی بروید به شما نوادا اوتلت را پیشنهاد میکنیم. در این مرکز خرید که نسبتا بزرگ هم هست میتوانید تمامی نیاز های خود را فراهم کنید ، اجناس های موجود در اینجا از قیمت خیلی مناسبی برخوردار است.

اگر در روز به این مرکز خرید سر بزنید رستوران های فعالی ها دارد که میتواند به شما جان دوباره ی ببخشد. میتوانید در اینجا در جست و جوی بهترین برند های خود کشور ترکیه و برند های بین المللی باشید. اگر مد نظر شما یک خرید بدون نقص است ما به شما این بازار را معرفی میکنیم.

بهترین مراکز خرید کوش آداسی ترکیه

مرکز خرید کوش آداسی اِی وی ام | Kusadasi AVM

اگر هم به خرید علاقه دارید و هم دوست دارید در کنار آن تفریح کنید و غذای هم بخورید ما به شما AVM را پیشنهاد میکنیم ، این مرکز از مدرن ترین و پیشرفته ترین مراکز خرید کوش آداسی است. در اینجا هم وسایل بازی برای کودکان وجود دارد هم سالن های سینما و تاتر برای گذراند وقت. اگر دنبال خرید از بهترین برند های روز دنیا هستید اینجا میتوانید نیاز خود را در میان انواع نمایندگی برند ها برطرف کنید.

زیبا ترین مراکز خرید کوش آداسی

مرکز خرید آکدوگان | Akdogan

اگر فقط میخواهید در یک مرکز خرید مخصوص پوشاک خرید کنید به شما مرکز خرید آکدوگان را پیشنهاد میدهیم ، این مرکز در 3 طبقه واقع شده است و خیلی هم بزرگ نیست اما نیاز خرید پوشاک شما را برطرف میکند. در کنار این مجموعه یک سینما هم وجود دارد که میتوانید کمی در آن با دیدن یک فیلم استراحت کنید.

مراکز خرید کوش آداسی

فروشگاه چرم کوش آداسی  | Kusadasi Leather

برای علاقه مندان به صنعت چرم و کالاهای ساخته شده از زیر مجموعه چرم ما به شما فروشگاه چرم کوش آداشی را پیشنهاد میکنیم ، این مجموعه به طور اختصاصی به فروش چرم اختصاص دارد و اجناس با کیفیت های خوب و عالی در معرض خرید شما قرار دارد. البته در نظر داشته باشید که هزینه های خرید از این مرکز بسیار بالاست و قبل از رفتن به اینجا حتما حساب جیب خود را داشته باشید.

خرید چرم از مراکز خرید کوش آداسی

مرکز خرید کیپا  | kipa alisveris merkezi

یکی دیگر از مراکز خرید در کوش آداسی که اتفاقا مرکز خرید زنجیره ی هم هست کیپا نام دارد که در دیگر شهر های ترکیه نیز شعبه دارد و میتوانید تمامی نیاز های خود را بر طرف کنید. به شما پیشنهاد میکنیم در سفر به کوشی آداسی حتما به این مرکز خرید سری بزنید و از اجناس گوناگون آن لذت ببرید
در ضمن در بخشی از این مجموعه دو سینما هم وجود دارد که میتوانید حسابی در آن تفریح کنید.

مراکز خرید لباس کوش آداسی

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط