آکواریوم کوالالامپور

آشنایی با آکواریوم کوالالامپور

شرح

آکواریوم کوالالامپور درست در قلب پایتخت مالزی و در محله مرکزی و پر هیاهوی این شهر قرار گرفته است، که این امر دسترسی را برای شما بسیار آسان می کند. کافیست راه خود را به سوی مرکز همایش های کوالالامپور کج کنید تا به سادگی به این جاذبه معروف شهر برسید و در طبقه کنفرانس، آکواریوم وسیع کوالالامپور را در برابر خود ببینید.

این آکواریوم ، بخش ها و تفریحاتی را پیش روی شما قرار می دهد که با سر زدن به آن ها متوجه گذر زمان نخواهید شد. در میان 33 آکواریوم مختلف، تونلی سرتاسری و 90 متری را خواهید دید که موقعیتی متفاوت را برای تماشای ماهی ها در اختیار شما می گذارد. جالب آن که برای دسترسی به تمام آن ها، کافیست تنها یک مسیر ساده را مجموعه آکواریوم ها تا انتها بروید. البته بازدید از ماهی ها تنها کاری نیست که در آکواریوم می توانید انجام دهید و فعالیت های هیجان انگیزی چون شنا با کوسه ها، ورود به قفس دیوانگی و غذا دادن به ماهی ها را در پیش روی خود خواهید دید.

ساخت آکواریوم

خوب است بدانید که ساخت آکواریوم در سال 2002 به دست متخصص ترین افراد آغاز و در نهایت با وسعت کم نظیری در حدود 5600 متر مربع در سال 2004 تکمیل شد. در این آکواریوم دو طبقه، بیش از 250 گونه مختلف وجود دارد که از سرتاسر دنیا جمع آوری شده اند.

آکواریوم کوالالامپور بخش های مختلف و متنوعی دارد که در هر کدام گونه های متفاوتی از ماهیان و موجودات دریایی را می بینید. گفته می شود که مجموعه ای از یک نوع جاندار را در کنار هم نگهداری می کنند. در این بخش از آکواریوم کوالالامپور، 4 قسمت مختلف به چشم می خورد که این امکان را به شما می دهد تا ماهی های زیر را در دست گرفته و یا آن ها را لمس کنید.

تفریحات آکواریوم کوالالامپور

گردش در آکواریوم کوالالامپور تنها به بازدید از گونه های منحصر به فرد دریایی خلاصه نمی شود و تفریحات جذاب دیگری در آن به چشم می خورد. به طور مثال می توانید در کنار کوسه ها به غواصی بپردازید و یا شب ها کودکان تان را به این آکواریوم برده تا به غول های آکواریوم کوالالامپور غذا دهند!

همراه کارناوال باشید تا با تفریحات آکواریوم کوالالامپور بیشتر آشنا شوید:

1) قفس خشم

همیشه دل تان می خواسته تا در فرصتی مناسب غواصی کرده و اقیانوس را از نزیک لمس کنید؟ در قفس خشم این آکواریوم می توانید وارد تنها اقیانوس زنده کوالالامپور شده و از فاصله ای نزدیک موجودات دریایی را دید بزنید. کارکنان این آکواریوم این شانس را برای شما مهیا می کنند تا شناختی نزدیک تر از ماهی ها و کوسه های آکواریوم به دست آورید.

هزینه هر فرد: 211 رینگیت مالزی (معادل 299,409 تومان)

امکانات بسته قفس خشم: 

  • بلیت ورودی به آکواریوم کوالالامپور
  • وسایل غواصی
  • تی شرت «قفس خشم»
  • گواهینامه رسمی «قفس خشم»
 
 

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک