ساحل کنیالتی در آنتالیا

آشنایی با ساحل کنیالتی در آنتالیا

شرح

ساحل کنیالتی در آنتالیا

ساحل کنیالتی در آنتالیا | یکی از مهم ترین شهرهای ترکیه از نظر گردشگری بعد از استانبول و ازمیر شهر ساحلی آنتالیا میباشد. این شهر از تاثیر گذار ترین شهرهای کشور ترکیه میباشد و میتوان گفت مبدا شروع زندگی در این کشور از نظر تاریخ و فرهنگ میباشد.

آنتالیا یکی از شهر های ساحلی کشور ترکیه میباشد و ما میخواهیم در این مقاله به بررسی شهر ساحلی کنیالتی بپردازیم. در آنتالیا بهترین خدمات تفریحی و گردشگری به صورت کامل موجود میباشد ، ورود به سواحل کنیالتی در آنتالیا رایگان میباشد و فقط اگر بخواهید خدماتی اضافه دریافت کنید هزینه آن را باید بپردازید ، با ما همراه باشید با معرفی این خط ساحلی جذاب در شهر آنتالیا.

ساحل کنیالتی در آنتالیا

معرفی ساحل کنیالتی در آنتالیا

میتوان به جرات گفت که ساحل کنیالتی یکی از معروف ترین سواحل این کشور با آبی بسیار تمیز و شفاف همراه بیشترین تفریحات آبی و ساحلی است . البته باید بدانید که این تنها ساحل شهر آنتالیا نیست و این شهر بیشتر از 400 نقطه ساحلی منحصر به فرد دارد. آنتالیا به خاطر همجواری با دریای مدیترانه و داشتن یک ساحل هموار بهترین شرایط را یک سفر توریستی دارد. در بعضی از قسمت های این شهر شما میتوانید خط ساحلی به طول 3 کیلومتر را مشاهده کنید.

میتوانید در قسمت غربی سواحل آنتالیا کوه های زیبای قهوه ی و سیاه رنگ را ببینید که میتوانید دست دراز کنید و آنها را لمس کنید ، میتوانید بهترین تفریحات را در بر روی قایق های سواری انجام دهید.

ساحل کنیالتی در آنتالیا

یک ساحل ارزان قیمت !

آنتالیا یکی از بهترین ساحل های نزدیک کشور ایران است بسیار مورد توجه گردشگران ایرانی قرار گرفته است ، این شهر به خاطر قیمت های ارزانی که دارد بسیار مورد توجه گردشگران است . سفر به آنتالیا نیاز به ویزای ندارد و میتوانید با اقامت در یک هتل با خدمات صبحانه نهار و شام یک سفر بسیار ارزان قیمت به یک شهر زیبای ساحلی با آب و هوای لذت بخش بروید.

ساحل کنیالتی در آنتالیا

بهترین فصل برای سفر به ساحل کنیالتی در آنتالیا

باید در نظر بگیرید که سفر به ساحل کنیالتی نیاز به انتخاب فصل مناسب دارد ، از اوایل تابستان تا اواسط پاییز بهترین زمان برای سفر به کنیالتی است. برای آنکه بتوانید از تفریحات آبی به صورت کامل استفاده کنید باید در فصل مناسب سفر کنید.

بهترین زمان پیشنهادی ما برای رفتن به آنتالیا تابستان است البته باید در نظر بگیرید که در این فصل هتل ها گران تر میشوند ، اما آب و هوا بسیار مناسب است. در فصل زمستان میتوانید اقامتگاه را با قیمت ارزان تری تهیه کنید ، اما اگر قصد استفاده از تفریحات آبی و ساحلی را دارید فصل زمستان را به شما پیشنهاد نمیکنیم.

ساحل کنیالتی در آنتالیا

تفریحات ساحل کنیالتی در آنتالیا

باید در نظر بگیرید که سفر به ساحل کنیالتی نیاز به انتخاب فصل مناسب دارد ساحل کنیالتی در آنتالیا را میتوان از امن ترین و بزرگترین سواحل آنتالیا در نظر گرفت. این ساحل دارای محیطی بسیار زیبا و آرامش بخش است. میتوانید انواع امکانات رفاهی را در ساحل پیدا کنید.

در این خط ساحلی میتوانید انواع خدمات و تفریحات را برای تمامی سنین پیدا کنید و همه خانواده راضی میشوند از این سفر

آکواریوم آنتالیا

اگر علاقه به موجودات دریای داشته باشید میتوانید با رفتن به آکواریوم که در ساحل کنیالتی قرار دارد از دیدین این همه زیبای شگفت زده شوید. در این آکواریوم میلیون ها حیوان کوچک و بزرگ وجود دارد ، شما غرق در یک تونل بسیار زیابی 131 متری با 3 متر عرض خواهید شد و لذت بودن در قلب اقیانوس را خواهید داشت.

سواحل کنیالتی در آنتالیا

شهربازی اکتور آنتالیا 

یکی دیگر از جذاب ترین جاذبه های این شهر شهربازی اکتور است که در قبل سال 2000 ساخته شده است ، میتوانید در این شهربازی 40 اسباب بازی هیجان انگیز و سرگرم کننده را تجربه کنید ، یک محیط بسیار خانوادگی که حداقل در شلوغ ترین زمانش 350 خانواده را به راحتی در خود جای میدهد.

انواع و اقسام وسیله های کامپیوتری را میتوانید در این شهربازی برای گروه سنی کودکان ببینید.

ساحل کنیالتی در آنتالیا

تفریحات آبی در ساحل کنیالتی آنتالیا

اگر میخواهید در سواحل آنتالیا خود را سرگرم کنید و هزینه ی هم نپردازید به شما شنا و ماهیگیری را پیشنهاد میدهیم ، همچنین اگر در فصل مناسب به این ساحل سفر کنید و لوازم مخصوص آفتاب گیری را همراه داشته باشید بهترین پیشنهاد است . پیاده روی بر روی شن های داغ آنتالیا را فراموش نکنید.

دسترسی به ساحل کنیالتی در آنتالیا

میتوانید برای رفتن به ساحل آنتالیا به وسیله های عمومی نیز اقدام کنید ، از جمله تاکسی ، اتوبوس و همین طور ماشین های کرایه ی بین شهری . برای گشت و گذار های شهری نیز میتوانید از اتوبوس ها استفاده کنید که ایستگاه های کاملی نیز وجود دارد.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط