ویلیام شکسبیر

آیا میدانید خانه ویلیام شکسپیر کجاست ؟

شرح

محل اقامت ویلیام شکسپیر

محل سکونت ویلیام شکبیر

آیا میدانید خانه ویلیام شکسپیر کجاست ؟ | وی بیش از چهار قرن از زمان حیات ویلیام شکسبیر می‌گذره او شاعر و نمایشنامه نویس انگلیسی و نویسنده معروف در زمینه زبان انگلیسی در لندن فعالیت میکرد . و اینکه این نمایشنامه‌نویس در هنگام عصر به کدام خانه می‌رفت چه کسی میداند همچنین بارها در بحث‌های جنجالی بسیاری از منتقدین صحبت شده که حقایق زندگی او مبهم است . لقبی که در خصوص محل تولدش به آن داده اند (استراتفورد انگلیس ) است . نمایش‌های ابتدایی ویلیام شامل : هنری چهارم، تیتوس آندرونیکس، رویای شب نیمهٔ تابستان، بازرگان ونیزی و ریچار دوم می‌شود که همگی در میانه و اواخر دهه ۱۵۹۰ به ثبت رسیده است .  در ادامه مطالب با ایلیاگشت همراه باشید .

منطقه باربیکان

منطقه باربیکان ویلیام

شکسپیر در سال ۱۶۰۴ یک خانه اجاره می‌کند بالای رودخانه‌ی تیمز که در تقاطع خیابان ( مانکوِل ) ( سیلور ) در منطقه‌ی دروازه‌ی کریپِلگیت واقع شده است که امروزه هیچکدام از آن خیابانها وجود ندارد و همچنان به عنوان یادگار از آن دوران به چشم میخورد . آیا اینها همه صحت دارد ؟ چند سال بعد در نوشته‌های ویلیام به یک مشاجره‌ی زناشویی اشاره می‌کند که در همین حوالی در خانه‌ی کریستوفر و مری مونتجوی ساکن بوده است .

اقامت در بلک فریارز

اقامت در بلک فریارز شکسبیر

طبق سندهای موجود نشان میدهد ویلیام شکسپیر در دهم مارس ۱۶۱۳ در لندن نزدیکای سالن نمایش گلوب و رودخانه‌ی تیمز در منطقه‌ی بلک ‌فریارز خانه ای در آن منطقه خریداری کرده است . چیزی که وجود دارد شکسبیر به سرعت خانه خریداری شده را به شخصی دیگر اجاره میدهد و میتوان اسم این کار رو به نوعی یک سرمایه گذاری نامید و اغلب اوقات خودش در استراتفورد اپان آوُن اومورات خود را میگذراند و در طی 70 سال به خانه ویلیام هیچ ورودی و خروجی به صومعه بلک فریارز انجام نشد . به جرات میتوان گفت اگر ویلیام شکسبیر با مشکلات قانونی مواجع نمیشد هیچ یک ازاطلاعات خانه های او در لندن بدست نمی آمد .

کوچ به منطقه ساوت وارک

منطقه ساوت وارک ویلیام

ویلیام سال 1599 در منطقه‌ای کرانه‌ی جنوبی رود تیمز زندگی میکرد ، با پیدا کردن سندی دیگر در مورد فرار مالیاتی شکسبیر ، شاعری که درآن منطقه‌ی لیبرتی آف دِ کلینک زندگی میکرد به خاطر زندان مخوف آن که حالا یک جاذبه‌ی گردشگری است، شهرت داشت . احتمالاً شکسپیر در نزدیکی سالن نمایش گلوب ، در جنوب شرقی ساختمان مدرن امروزی آن ، ساکن بوده است . 

موقعیت هتل

کشور: انگلستان
شهر: لندن

دیدنی‌های نزدیک