قانون های پاریس

قانون های پاریس را بدانید

شرح

قوانین شهر پاریس که هر توریستی باید بداند

قانون های پاریس

قانون های پاریس | پاریس سومین شهر پرگردشگر جهان است و جاذبه های عالی و بی شماری دارد . ادغام شدن میراث معماری و هنری خارق العاده اش با صنعت پیشرفته دلیل توریستی بودن این شهر است . پس اگر قصد سفر به پاریس دارید به شما پیشنهاد می دهیم قبل سفر با قوانین پاریس آشنا شوید تا اشتباهاتی که سایر توریست ها مرتکب شدند را تکرار نکنید و تا بتوانید از سفر خود لذت ببرید .

با ایلیا گشت همراه شوید تا با قوانین پاریس آشنا شوید .

قانون پاریس

بی هدف قدم نزنید

سریع قدم زدن برای مردم شهر پاریس خیلی مهم است خصوصا در ایستگاه های مترو . اگر شما بی هدف قدم بزنید نشان می دهید یک توریست هستید و قصد رفتن به جای مهمی را ندارید و با چهره‌ی عصبانی یک بومی روبه‌رو خواهید شد .

قدم زدن در خیابان های پاریس

خونسرد باشید

پاریسی ها مغرور ، خونسرد و بی تفاوت هستند . اگر شما روحیه ی متکبرانه ای داشته باشید می توانید راحت با مردم پاریس ارتباط برقرار کنید .

مردم پاریس

مثل پاریسی ها لباس بپوشید

فرانسوی ها در استایل و طراحی لباس همیشه حرف اول را در جهان زده اند . پس نوع لباس در فرانسه مهم است . شما باید طوری لباس بپوشید که به عنوان توریست به چشم نیایید ، شیک ترین اما ساده ترین لباس را انتخاب کنید . برای آن که شبیه به یک پاریسی  لباس بپوشید بهتر است به جای تمرکز بر روی متنوع بودن لباس‌هایتان بر روی کیفیت آن‌ها تمرکز کنید . لباس‌هایی بپوشید که نه تنگ باشند نه گشاد و دقیقا اندازه‌ی شما باشند .

فرهنگ پوشش در فرانسه

چند کلمه فرانسوی حرف بزنید

در سفر به پاریس سعی کنید کلمات کلیدی مثل سلام و خدانگهدار و آدرس پرسیدن را به صورت فرانسوی یاد بگیرید تا خیلی راحت تر با آن ها ارتباط برقرار کنید و مردم را تحت تاثیر قرار دهید .

زبان فرانسوی

اگر کسی نوبت را رعایت نکرد، تعجب نکنید

در فرانسه چیزی به نام انتظار در صف ماندن وجود ندارد . برای سوار شدن به اتوبوس یا مترو یکدیگر را هل می دهند تا نفر اول باشند .

قانون پاریس

مکالمه های خودمانی را با فرانسوی ها شروع نکنید

فرانسوی ها در مورد حریم شخصی خود بسیار حساس هستند و سکوت و آرامش را ترجیح می دهند . اگر خواستید با آن ها ارتباط برقرار کنید ، با شما خیلی رسمی صحبت میکنند پس سعی کنید از آن ها سوالهای شخصی نپرسید .

آداب و معاشرت فرانسوی ها

قهوه برای بردن سفارش ندهید

در پاریس حتما طعم قهوه ی اصل فرانسه را بچشید و یک کافه انتخاب کنید با خیال راحت و بدون عجله قهوه ی خود را در همان کافه میل کنید . مانند فرانسوی ها وقت بگذارید و از مناظر زیبای پاریس لذت ببرید .

قهوه ی فرانسوی

موقعیت هتل