ساحل کایت دبی

آشنایی با ساحل کایت دبی

شرح

ساحل کایت دبی

ساحل کایت دبی

دبی یکی از شهرهای کشور امارات متحده عربی است. این شهر در جنوب کشور ایران و در پیرامون خلیج فارس و در شبه جزیره عربستان قرار دارد. دبی بزرگ ترین شهر کشور امارات نیز می باشد. نخستین اشاره های تاریخی در دبی از سال 1095 میلادی ثبت شده است و نخستین نشانه های شهرسازی در دبی به سال 1799 برمی گردد. این شهر مکان های دیدنی زیادی دارد که آشنایی با آنها خالی از لطف نیست.زیبایی و جذابیت دبی تنها به دلیل برج های بلند و مراکز خرید لوکس این شهر نیست، در واقع سواحل دبی ازدیگر زیبایی ها منحصر به فرد دبی است که این شهر را جذاب و جذاب تر کرده است .ساحل کایت دبی یکی از سواحل تماشایی این شهر است .

منابع نفتی در دبی و امارات متحده عربی بسیار زیاد است ، ولی جالب این است که بیشترین درآمد این شهر کویری و عربنشین از صنعت محبوب گردشگری است و این صنعت سهم بزرگی در درآمد زایی بزرگترین شهر امارات و عروس خلیج فارس دارد و لازم به ذکر است که دولت امارات ، برای جذب گردشگران تور دبی از سراسر جهان ، هر ساله بودجه کلانی برای ساخت تعداد زیادی هتل با امکانات عالی در نظر می گیرد.

این شهر مدرن و پر هیاهو و در عین حال بسیار جوان ، یک مجموعه بسیار زیبا  از بهترین و مهیج ترین جاذبه های گردشگری امارات و خاورمیانه را در بر دارد و بسیاری از مردم جهان هر ساله به این شهر خاکی زیبا در حاشیه خلیج فارس سفر می کنند. شهر دبی به شانگهای امارات متحده عربی شهرت دارد و مطمئنا با این سیر تصاعدی پیشرفت و مدرنیزه شدنش تا یک دهه دیگر از شانگهای و بسیاری از شهرهای مدرن دیگر نیز پیشی می گیرد.

سواحل زیبای دبی

در رابطه با سواحل مختلف دبی باید گفت که تک تک این سواحل زیبا و دیدنی اند، اما امکانات تفریحی که در برخی از این سواحل پایگذاری شده باعث شده تا برخی از آنها بیشتر بدرخشند و در بین گردشگران تور دبی محبوب تر جلوه کنند. سواحلی که دسترسی به آنها برای عموم مردم آزاد است و تعداد تفریحات هیجان انگیز و جدید در آنها کم نیست. یکی از جاذبه های توریستی دبی ، ساحل کایت میباشد . این ساحل یکی دیگر از سواحل دبی می باشد که اگر علاقه و هیجان به ورزش های آبی و ساحلی دارید، سر زدن به ساحل کایت را نباید فراموش کنید.

البته همانطور که از نامش پیداست در تمام روز می توانید شاهد بادبادک ها و بادکنک هایی که به آسمان می روند و میان باد می لغزند باشید. ساحل کایت دبی یک ساحل آروم و بی سر صدا نیست، این ساحل  پر شور و هیجان، ایستگاهی برای لذت بردن از هیجانات بی حد و مرز است. هر زمان که از روزمرگی ها، ار رستوران ها و غذا و تفریحات یکنواخت خسته شدید، به ساحل کایت دبی بروید. مراکز خرید دبی به اندازه ای پر زرق و برق اند که ممکن است روزها و روزها شما را مجذوب خود کنند، اما سفر به دبی سفری به فراتر از انتظار هاست، گشت و گذار در ساحل کایت دبی را فراموش نکنید.

تفریحات ساحل کایت

ساحل کایت همانطور که از نامش پیداست ساحل دوستداران موج سوار و ورزشکاران موج سوار است. علاوه بر موج سواری می توانید از قایق سواری، کایاک و ماهیگیری نیز لذت ببرید.  اما برای گشت و گذار در ساحل کایت خیلی هیجان زده نشوید، پیش از رفتن مطمئن شوید که خوراکی و آب آشامیدنی همراه دارید زیرا در این ساحل هیچ فروشگاهی هم برای خرید تنقلات وجود ندارد.

در گذشته امکان برپایی منقل های آتش برای پخت کباب و جوجه کباب هم فراهم بود اما در حال حاضر اجازه ی این کار در ساحل کایت وجود ندارد، هیچ فروشگاهی هم برای خرید تنقلات وجود ندارد پس قبل از رفتن به این ساحل مطمئن شوید که خوراکی و آب آشامیدنی همراه دارید. یکی از مزیت های ساحل کایت این است که در مقایسه با سایر سواحل توریستی خلوت تر است و بسیاری از ورزشکاران و ورزش دوستان این ساحل را برای تفریح و ورزش انتخاب می کنند. نزدیک ترین جاده به این ساحل هم جاده ی المناره است که حتی اگه قصد خرید از فروشگاه های آن را هم داشته باشید باید حسابی راه بروید محل دقیق ساحل بادبادک انتهای جنوبی ساحل جمیرا و نزدیک منطقه ی مارینا است.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط