اسکوتر دریایی کیش

آشنایی با اسکوترهای زیر دریایی کیش

شرح

اسکوترهای زیر دریایی کیش

دنیای زیر آب همیشه سوپرایزکننده هست ، این دنیای دریایی کاملا با دنیای ما متفاوت است ، سکوتی ترسناک دارد ولی همیشه ‏انسان علاقه به جستجو در این دنیای عجیب دارد حتی اگر در آبهای یخ قلب جنوب باشد. برخی از این دیدنی های زیر آب ساخته ‏ی دست بشریت هستند که این مساله چیزی از جذابیت آنها کم نمی کند.  زیر آب دنیای باورنکردنی و جذابی وجود دارد.

در طول سال‌ها آن‌ها که نسبت به این جهان جذاب کنجکاو بودند و اندک دل و جراتی داشتند، دل به اعماق دریا زدند و آنچه دیدند دنیای کاملا جدیدی بود که شگفتی‌هایش باعث می‌شد بیشتر غواصی کنند و مناظری باورنکردنی‌ ببینند. می خواهیم در این مقاله شما را به جزیره زیبای کیش ببریم و با اسکوترهای زیر دریایی کیش که یکی از تفریحات جدید و لوکس و پر هیجان است، آشنا سازیم.

بهترین قیمت تور ارمنستان

دنیای زیر آب با اسکوترهای زیر دریایی کیش

تصور کنید در حال غواصی هستید و ماهیانی رنگارنگ، عروس های دریایی، لاک پشت ها و… همگی در اطراف شما شنا کنان به راه خود ادامه می دهید. دنیای زیر آب، دنیایی وسیع و متفاوت با زندگی ما زمینی ها به همراه جاندارانی متنوع و با قوانین زندگی خاص خود. بدون شک زیر تمامی آب های سطح کره ی زمین هزاران زندگی و داستان متفاوت در جریان است، هزاران زیبایی و مناظر تحسین بر انگیز که هر کدام جذابیت خاص خود را دارد.

چقدر به تفریحات هیجانی علاقه  دارید؟ تفریحات آبی را دوست دارید؟ از استرس زیاد اذیت نمی شوید؟ اگه جواب شما به این سوالات مثبت است پیشنهاد میکنم به حساب بانکی خود هم یک نگاه بندازید! اگر دنبال تفریحاتی هستید که هیجان زیاد داشته باشد و از آب هم هراس ندارید ما به شما  پیشنهاد می کنیم ، چون قرار است با تفریح بی نظیری آشنا بشوید که استرس، هیجان، شادی زیاد برایتان دارد.  با خوندن این مطلب  امکان ندارد دلتان نخواهد تجربه اش کنید. پس اول تصمیم بگیرید بعد با ایلیا گشت همراه شوید.

تجربه غواصی با اسکوتر زیردریایی

یکی از جدیدترین تفریحات آبی ، اسکوترهای زیردریایی است. غواصی با اسکوترهای زیر دریایی کیش که شبیه غواصی زیر آب است ولی با آن تفاوت‌هایی نیز دارد. برای سوار شدن بر اسکوتر زیردریایی که در حقیقت وسیله‌ای شبیه به موتوربرقی است و کپسول اکسیژن به آن متصل است، نیاز به بلد بودن شنا یا حمل وسایل غواصی نیست. خیلی شیک سوار اسکوتر می‌شوید و به زیر آب می‌روید و برای دقایقی با ماهی‌ها و مرجان‌ها همنشین می‌شوید. آنهایی که سن‌شان بالای 12 سال است می‌توانند از این وسیله استفاده کنند.

برای اسکوترسواری نیز داشتن حوله، مایو و دمپایی لازم است. اسکوتر زیر دریایی یا همان غواصی مدرن و پیشرفته یکی از مهیج ترین تفریحات آبی جزیره کیش است. نگران خطرات نباشید چرا که یک مربی کارآزموده راهنمای شماست و در این غواصی مهیج با دستگاه اسکوتر دریایی شما را تا عمق 10 متری زیر آب همراهی می کند.

رزرو آنلاین هتل ارزان در ارمنستان

فقط در نظر داشته باشید که اسکوتر دریایی مخصوص افراد با قد حداقل 150 سانتی متر است و برای خانم ها نیز محدودیتی وجود ندارد. همچنین اگر ناراحتی قلبی و یا فشارخون و یا سایر بیماری های مشابه دارید هرگز از این تفریح استفاده نکنید. قیمت اسکوتر برقی با تفاوت بسیار کم در کلوب ها متغیر است ولی به طور کلی هزینه ی استفاده از این وسیله ساعتی 100 هزار تومان می باشد. دیدن موجودات جالب و حتی لمس آنها و از همه جالب تر گرفتن سلفی با آنها می تواند هیجان انگیزترین کاری باشد که تاکنون کرده اید. پس به هیچ وجه اسکوتر زیردریایی کیش را از دست ندهید.

ساعت مراجعه : از ساعت 10 الی 12 ظهر.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط