پارک هراسترا بخارست

آشنایی با پارک هراسترا بخارست

شرح

پارک هراسترا بخارست

پارک هراسترا بخارست ، این پارک حدود 187 هکتار وسعت دارد که 74 هکتار آن دریاچه است . در ابتدا ، این منطقه پر از باتلاق بود ، اما اینها بین سالهای 1930 تا 1935 تخلیه شدند و پارک در سال 1936 افتتاح شد. این پارک به دو منطقه تقسیم می شود : یک منطقه روستایی یا طبیعی (موزه دهکده) ، که مانده است یا کمتر آشفته و دامنه عمومی “فعال” با مناطق باز برای فعالیت های تفریحی. قایق های کوچک در دریاچه مجاز است .

در سال 1956 و در دوره استالینیزه شدن ، مجسمه استالین پاره شد و نام این پارک به “هراسترا” تغییر یافت . در سال 2017 ، با تصمیم شورای عمومی بخارست ، این پارک به احترام به پادشاه پیشین رومانی پس از درگذشت مایکل اول درسال 2017 به “پادشاه مایکل اول پادشاهی” تغییر نام یافت .

پارک پادشاه مایکل اول (به رومانیایی: پارک “پادشاه مایکل اول”) ، که قبلاً پارک هراسترا  ، یک پارک بزرگ در ضلع شمالی بخارست ، رومانی ، در حوالی دریاچه هراسترا ، یکی از دریاچه ها است . کنار رودخانه کلنتینا واقع شده است .

ایجاد پارک ملی

در سال 1936 کار برای ایجاد پارک ملی در هراسترا آغاز شد . برای این کار ، چندین ده خانه اسکال و همچنین یک کارخانه صنعتی به خطر افتاد و پاره شد و با کوچه ها و درختان جایگزین شد و سرانجام در ماه مه 1939 برای عموم افتتاح شد و به بزرگترین پارک بخارست تبدیل شد .

این پارک در ابتدا قرار بود به نام پارک ملی شناخته شود ، اما در دوره کارول دوم از شخصیت رومانی ، به پارک کارول دوم تغییر نام یافت. پس از جنگ جهانی دوم ، آن را به Parcul اول . استالین تغییر نام داد ، با یک مجسمه استالین در ورودی آن است .

منطقه پارک از زمان پارینه سنگی سکونت داشته است ، اثری از سکونتگاه هایی که در معادن شن و ماسه Herăstrău یافت می شود ،  از جمله ابزارهای سنگ چخماق ساخته شده توسط فرهنگ موسیر ،فرهنگی که عموماً با نئاندرتال ها همراه است. در خلال یخبندان کواترنر ، این منطقه توسط پستانداران بزرگی همچون کرگدن پشمی و ماموت ساکن شده بود ، استخوانهای دومی در معادن شن و ماسه هراسترا یافت می شد .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک