باغ های کنزینگتون لندن

آشنایی با باغ های کنزینگتون لندن

شرح

باغ های کنزینگتون لندن

باغ های کنزینگتون لندن که زمانی باغ های اختصاصی کاخ کنزینگتون بودند در میان پارک های سلطنتی لندن قرار دارند. این باغ ها در میان شهر Westminster و شهر سلطنتی Borough of Kensington و Chelsea مشترک هستند و در غرب پارک Hyde و در غرب مرکز لندن قرار گرفته اند. این باغ ها دارای مساحتی بیش از ۲۷۰ هکتار می باشند و فضاهای باز باغ های Kensington، پارک Hyde، پارک Green و پارک St. James با یکدیگر در واقع یک «تنفس گاه سبز» را در قلب لندن به وجود می آورند. باغ های Kensington در فهرست باغ ها و پارک های تاریخی ثبت شده به عنوان درجه ۱ در نظر گرفته شده اند.

موقعیت باغ های کنزینگتون لندن

باغ های Kensington به طور کلی به عنوان منطقه غربی پارک Hyde واقع در همسایگی آن که در اصل از آن گرفته شده اند در نظر گرفته می شوند، و جاده West Carriage (The Ring) و پل Serpentine مرز میان آن ها را به وجود می آورند. این باغ ها دارای حصار کشی بوده و رسمی تر از پارک Hyde می باشند. باغ های Kensington تنها روزها باز هستند در حالیکه پارک Hyde در تمام طول سال و از ۵ صبح تا نیمه شب باز می باشد. به باغ های Kensington که در اطراف کاخ Kensington واقع شد اند بیشتر به دلیل ویژگی های اختصاصی اش به عنوان «هوشمندانه» اشاره می گردد. با این حال، در اواخر ۱۸۰۰ میلادی، پارک Hyde به دلیل موقعیت نزدیکتر به Park Lane و Knightsbridge بیشتر «مد روز» در نظر گرفته می شد.

تاریخچه باغهای کنزینگتون

باغ های Kensington لندن در اصل بخش غربی پارک Hyde بودند، که در سال ۱۵۳۶ به عنوان شکارگاهی برای هنری هشتم ایجاد گردید. این بخش درنتیجه درخواست مکله Caroline از باقیماده پارک Hyde در سال ۱۷۲۸ جدا گردید و توسط Henry Wise و Charles Bridgemanبه منظور ایجاد یک باغ طراحی گردید و دارای ویژگی هایی شیک و مدرن مانند Round Pond ، راه های رسمی و یک باغ هلندی است. Bridgeman، Serpentine را بین سال های ۱۷۲۶ و ۱۷۳۱ به وسیله سد زنی بر روی خروجی شرقی رودخانه Westbourne از پارک Hyde به وجود آورد.

 بخشی از Serpentine که در باغ های کنزینگتون لندن قرار گرفته است به عنوان « The Long Water» شناخته می شود. در انتهای شمال غربی آن ( در اصل جریان ورودی دریاچه Westbourne) منطقه ای به نام « The Italian Garden » یا باغ ایتالیایی وجود دارد، که در آن ۴ چشمه و تعدادی مجسمه کلاسیک قرار گرفته است. در کنار باغ های ایتالیایی بخش مرزی وجود دارد که مرز میان مناطق میدان St George Hanover، دقیقاً در مرکز رودخانه Westbourne، را مشخص می کند.

ساختمان ها باغ های کنزینگتون لندن

زمین های اطراف باغ های Kensington عمدتاً روستایی و تا زمان نمایش بزرگ (Great Exhibition) در سال ۱۸۵۱ عموماً توسعه نیافته بودند. بسیاری از ویژگی های اصلی همراه با کاخ باقی مانده است، و اکنون ساختمان های عمومی دیگری مانند Albert Memorial (در جنوب شرقی باغ های Kensington ، در مقابل Royal Albert Hall)، گالری Serpentine و بنای یادبود Speke وجود دارند. پارک همچنین شامل بلوط Elfin، و درختان ۹۰۰ ساله است.

آثار فرهنگی باغ های کنزینگتون

پارک محل کتاب پیتر پن نوشته J.M. Barrie در باغ های کنزینگتون لندن می باشد، مقدمه ای برای ماجراهای مشهور شخصیت کتاب در Neverland. پری های باغ اولین بار در کتاب شعر Kensington Gardens نوشته Thomas Tickell در ۱۷۲۲ شرح داده شدند. به افتخار این دو کتاب و شخصیت، مجسمه پیتر پن ساخته شده توسط George Frampton در این پارک قرار داده شده است. رمان Kensington Gardens Rodrigo Fresán در رابطه با بخشی از زندگی J.M. Barrie و خلق پیتر پن و رابطه آن ها با پارک و همچنین خود راوی است. بازی های علمی Infocom هم با نام Trinity در باغ های Kensington آغاز می شود. بازیکن می تواند میان بسیاری از بخش های پارک که با جزئیات متوسطی توصیف داده شده اند حرکت نماید.

موقعیت هتل

کشور: انگلستان
شهر: لندن

دیدنی‌های نزدیک