کایکورا نیوزلند

کایکورا نیوزلند

شرح

جزیره کایکورا نیوزلند

نیوزیلند ، یک کشور جزیره ای در اقیانوس آرام است که شاید کمتر درباره جاذبه های گردشگری و زیبایی های آن می دانیم ، اما چیزی که مشخص است بیشتر گردشگرانی که به نیوزیلند سفر می کنند به دنبال تفریحات ماجراجویانه ای هستند از جمله غارنوردی ، بانجی جامپینگ ، اسکی ، کوهنوردی و شیرجه در آب و بسیاری تفریحات هیجان انگیز و متفاوت دیگر. نیوزیلند سرزمینی با طبیعتی بکر و خارق العاده است و در میان گردشگران جهان از محبوبیت بالایی برخوردار است. کایکورا نیوزلند یک شهر ساحلی در جزیره جنوبی این کشور است ، شهری بسیار زیبا و تماشایی که بیشتر بازدیدکنندگان آن را بخاطر پستانداران دریایی که دارد می شناسد.

علاوه بر اینها ، سبک زندگی مردم این شهر کاملا سازگار با محیط زیست  این به همین خاطر می توانید سواحلی زیبا ، تمیز و آرام را در این شهر بیابید و در کوهها به قدم زدن بپردازید.

تفریحات جزیره کایکورا نیوزلند

از جمله تفریحاتی که گردشگران را در این شهر سرگرم می کند می توان به تماشای دلفین ها ، وال ها و سایر موجودات زیبای دریایی اشاره کرد. همچنین غواصی و شنا کردن نیز از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. این منطقه دارای نهنگ ها  و دلفین هایی است که به طور دائم در آب های ساحلی زندگی می کنند. سفرهای تماشای نهنگ ها در طول روز چندین بار شهر را زیباتر می کند و  همیشه سرگرم کننده است. در ضمن در اینجا کافه ها ، رستوران ها و مغازه های زیادی برای کشف وجود دارند. هر تور تماشایی نهنگ نیوزلند یک تجربه منحصر به فرد است. نهنگ های غول پیکر ستاره های نمایش برای گردشگران هستند.

جاذبه های طبیعی جزیره کایکورا

تنها با چند ساعت رانندگی از شهر کرایست چرچ به شهر کایکورا می رسید که برخی از شگفت انگیزترین پدیده های طبیعی نیوزلند را در خود جای داده است. این شهر یکی از محبوب ترین مناطق برای طبیعت گردان و اکوتوریسم است و یکی از بهترین مناطق جهان برای تماشای نهنگ، دلفین و فک دریایی به حساب می آید. کایکورا تحت تاثیر فرهنگ مائوری قرار دارد و در حقیقت نام کایکورا در زبان مائوری به معنای «خرچنگ بخور» است که قوت غالب مردم این منطقه محسوب می شود. کایکورا نیوزلند به خاطر غروب خورشید و زندگی دریایی خود مشهور است ، بنابراین چه راهی بهتر از این برای تجربه کردن است آن هم از طریق دریا. زندگی دریایی زیبا و منظره های بکر و شگفت انگیز شبه جزیره کایکورا را تجربه کنید.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک