ساحل جامتین پاتایا

ساحل جامتین پاتایا

شرح

جاذبه های ساحل جامتین پاتایا

پاتایا یکی از شهرهای زیبای گردشگرپذیر تایلند است که دیدنی‌ها و جاذبه‌های گردشگری زیادی برای عرضه به مسافرانی را دارد که عازم این کشور شده‌اند. دیدنی های پاتایا امروزه گردشگرن را وسوسه می‌کند تا حالا برای یک بار هم که شده، به این شهر زیبا سفر کنند. پاتایا سالانه میزبان ۵٫۵ میلیون گرشگر خارجی است. ساحل جامتین ۶ کیلومتر ساحل صاف شنی است که در ۲ کیلومتری جنوب پاتایا و در ۴ کیلومتری شهر پاتایا قرار دارد. این ساحل برای کسانی مناسب است که از آرامش لذت می برند و دوست دارند از هیاهو و شلوغی مناطق تفریحی دور باشند. با اینکه آپارتمان های بلند، هتل ها و رستوران های زیادی در این ساحل ساخته شده اما اینجا همچنان آرام است و در بین مردم محلی، مردم بانکوک و گردشگران خانوادگی محبوب است.

تفریحات ساحل جامتین پاتایا

در کناره های این ساحل شنی، درختان نخل زیادی هست و لبه های آب هم کمی شیب دار است. ساحل، رستوران ها و کافه های زیادی دارد تا گردشگران هنگام تماشای دریا از غذاهای دریایی و نوشیدنی های مختلف لذت ببرند. در این ساحل می توانید تفریحاتی مثل موج سواری با کایت، پاراسیلینگ، جت اسکی و باد سواری انجام دهید. ساحل جامتین پاتایا یک جای آرام برای افرادی که است که دوست دارند کمی از این شلوغی دور باشند و لحظاتی را با آرامش سپری کنند.

ساحل جامتین با آب‌های آبی شفاف و درختان نخل سر به فلک کشیده از مکان‌های محبوب مردم محلی و گردشگرانی است که خانوادگی به پاتایا سفر می‌کنند. با اینکه دور این ساحل را آپارتمان‌های بلند فرا‌گرفته‌اند و در کنار آن هتل‌ها و رستوران‌های زیادی وجود دارد اما آرامش آن همچنان پا برجاست و خستگی روزهای پر از هیجان و شلوغی را از شما دور خواهد کرد.

مکان های فرهنگی ساحل جامتین

این ساحل شامل محیط خانوادگی می باشد و برای علاقه مندان به برپایی مهمانی و جشن مناسب است. ساحل جامتین شامل بسیاری از مکان های فرهنگی پاتایا در این ساحل می باشد. مسافران و گردشگران پاتایا می توانند زمان خود را با حمام آفتاب، گردش در بازار شناور یا خوردن غذاهای محلی سپری کنند. این ساحل دارای آب با شفافیت بسیار بالا، تمیزی ساحل و ورزش و تفریحات آبی مانند شنا، قایق سواری، اسکی روی آب و جت اسکی می باشد. شما می‌توانید از رستوران‌ها استفاده کنید و از انواع غذاهای تایلندی و دریای که سرو می‌کنند نوش جان کنید، یا از امکانات تفریحات آبی مانند موج سواری، جت اسکی، باد سواری، کایت و پاراسیلینگ در کنار ساحل جامتین استفاده کنید و لذت ببرید. این ساحل از دیدنی های پاتایا است که یکی از زیباترین ساحل‌های این شهر محسوب می‌شود.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط