باغ سانکین ژاپن

باغ سانکین ژاپن

شرح

معرفی باغ سانکین ژاپن

یوکوهاما دومین شهر بزرگ ژاپن و یکی از بهترین شهرهای دنیا است که با مناظر زیبا، شیوه‌ی مدرن زندگی در آن، معماری بی‌نظیر و سرزندگی آن که با فرهنگ ژاپنی آمیخته است همیشه بازدید کنندگانش را مجذوب خود می‌کند. اگرچه این شهر مدرن در مقایسه با همسایه‌ی خود توکیو، جاذبه‌های گردشگری کمتری دارد، اما کماکان دارای مناطقی است مانند باغ سانکین ژاپن که قطعا ارزش بازدید را دارند.

شهر یوکوهاما فقط برای گردشگران خارجی جاذبه ندارد، بلکه در روزهای تعطیل شمار زیادی از شهروندان توکیو برای گردش و استراحت به یوکوها می‌روند. این شهر آنقدر دیدنی دارد که حتی اگر چند روز آنجا بمانید، جاها و مکان‌های تازه می‌بینید.  این شهر طبق گزارش مرسر در مورد کیفیت زندگی، از لحاظ استاندارد زندگی بعد از توکیو و در رتبه چهل و نهم قرار دارد.

بزرگترین منطقه چینی ها

امروزه یوکوهما هم‌چنان میان مهاجران محبوب است و دارای یکی از بزرگترین مناطق چینیها در دنیاست و هم‌چنان اقامتگاه‌های غربی و قدیمی خود را حفظ کرده‌ است.  اگر قصد سفر به این شهر را دارید در بهار ژاکت و سوئیشرت سبک، در تابستان لباس‌های خنک و آستین کوتاه، در پاییز هم‌ چون بهار و در زمستان لباس‌های پشمی و پالتوهای بسیار گرم بپوشید. به دلیل رقابتی که این شهر با توکیو دارد، خطوط قطار و جزایر مصنوعی در آن ساخته شده‌است. این شهر بندری معماری جذابی دارد و پر از پارک است. یکی از باغهای زیبای یوکوهامای ژاپن ، باغ سانکین میباشد. باغ سانکین در جنوب شهر یوکوهاما قرار دارد. این منطقه از بندر یوکوهاما ساختمان های تاریخی زیبا و تماشایی را در خود جای داده است.

طراحی باغ سانکین ژاپن

باغ سانکین به سبک و سیاق باغ های ژاپن ساخته شده است. باغ زیبای سانکین اینک صد و ده ساله است یعنی در سال 1904 میلادی توسط شخصی به نام هارا سانکی ساخته شده است. این باغ دارای ساختمان هایی تاریخی با معماری زیبا می باشد. خانه ی سلطنتی ، یک معبد سه طبقه با نام معبد تومیوجی و تالار اصلی و چایخانه ها از دیدنی های این باغ هستند. باغ زیبای سانکین در یوکوهاما دارای یکی از بهترین مناظر طبیعی ژاپن است. وسعت این باغ در حدود 175 هزار مترمربع و شهرت آن به سبب شکوفه‌های آلو، شکوفه‌های گیلاس و آزالیا است.

بازدیدکنندگان در میان این باغ 17 ساختمان را مشاهده می‌کنند که با توجه به فرهنگ ژاپنی طراحی شده‌اند و نمایشی از درهم‌ آمیختگی ساختمان‌های تاریخی در کنار مناظر طبیعی فوق‌العاده هستند. یک حوضچه، رودخانه های کوچک، گل ها و مسیرهای پیاده روی فوق العاده وجود دارد که باعث می شود شما فکر کنید که در کیوتو هستید نه یوکوهاما. این پارک به معنی معامله گر ابریشم میباشد.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک