رستوران‌ صخره‌ای ایتالیا

رستوران‌ صخره‌ای ایتالیا

شرح

رستوران‌ صخره‌ای ایتالیا

ایتالیا بیشترین تعداد مکان های ثبت شده در میراث جهانی یونسکو را در دنیا دارد. شهرهای مهم هنری ایتالیا مثل رم، ونیز و فلورانس را تقریبا تمام مردم دنیا می شناسند و قرن هاست که توریست ها را به سوی خود جذب می کنند. ایتالیا علاوه بر گنجینه های هنری با ارزش دارای سواحل زیبا، دریاچه های واقع در ارتفاع زیاد و کوهستان های باشکوه است؛ پس جایی برای تعجب وجود ندارد که چرا به ایتالیا لقب کشور زیبا داده اند. با وجود تعداد بسیار زیادی از مناظر و دیدنی های شگفت آور و رستوران‌ صخره‌ای ایتالیا و… تهیه لیستی از برترین جاذبه های توریستی این کشور کار چندان راحتی نیست.

زیبایی های کشور ایتالیا

همیشه از زیبایی های کشور ایتالیا شنیده ایم، کشوری که مهد هنر و فرهنگ است، و دارای شهری احاطه شده با آب است و ویژگی های بسیار دیگری که هر فردی را به دیدن این کشور پر از زیبایی ترغیب می کند. مسلما بسیاری از ما اگر محدودیت زمانی و مالی نداشتیم، این کشور را به عنوان یکی از مقاصد اصلی سفر و گردشگری خود انتخاب می کردیم. ایتالیا کشوریست با فرهنگ و تمدنی خارق العاده ، غذاهای معروف و خوش طعم ، فشن و البته طبیعتی زیبا و اعجاب انگیز. این ‏کشور مناظر طبیعی متفاوتی دارد از کوهها و قله های بلند گرفته تا سواحل سفید شنی و آبهای شفاف و کریستالی.

جاذبه های لاکچری ایتالیا – رستوران‌ صخره‌ای ایتالیا

یکی از جاذبه های لاکچری ایتالیا که بسیاری از زوج های جوان آن را در لیست سفر خود قرار می دهند رستوران صخره‌ای است به نام  گروتا پالازس که از دل صخره های آهکی کنده شده منظره ی دریای آدریاتیک را در پیش رو دارد. رستوران گروتا پالازس در پولینانو آماره و در محلی قرار گرفته که مشابه آن در هیچ جای جهان وجود ندارد. این محل قرن ها است که بازدیدکنندگان را مسحور زیبایی خود کرده است. این رستوران در پولینانو آماره و در محلی قرار گرفته که مشابه آن در هیچ جای جهان وجود ندارد. این محله از دوره‌ی نوسنگی پذیرای ساکنان یونانی زیادی بوده است.

احتمال می‌رود این رستوران از سده 1700 مورد استفاده قرار گرفته و به محلی پر رفت و آمد برای خانواده‌های اصیل تبدیل شده باشد. رستوران گروتا پالازس، قرن هاست که مکانی لوکس و رمانتیک برای صرف غذا ثروتمندان جهان است و بازدیدکنندگان را مسحور زیبایی خود کرده است. رستوران‌ صخره‌ای ایتالیا با حفاری در صخره های دریایی ساخته شده. طاق سنگ آهکی طبیعی و نمای چوبین داخلی به زیبایی هرچه بیشتر این رستوران می‌افزاید.

شبی رمانتیک در ایتالیا

همچنین ممکن است بر اثر جریانات باد، نیشتر های ریز آب به صورتتان برخورد کند! شما میتوانید برای داشتن شبی رمانتیک و رویایی به این رستوران بسیار زیبا سری بزنید و از فضای بسیار زیبا و دل انگیز این رستوران بهره مند گردید. چیدمان این رستوران چنان زیبا و جذاب است که شما را با نور شمع و نسیم خنک و صدای موجهای آب همراه می سازد و به یک رویای رومانتیک و شاعرانه می برد. پس بهتر است که به این رستوران سری بزنید و این حس زیبا را برای یک بار هم که شده تجربه کنید.

موقعیت هتل

کشور: ایتالیا

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک