تفریحات استانبول

در استانبول کارهای غیر معمول انجام دهید

شرح

تفریحات غیر معمول استانبول

تفریحات استانبول | همه ی گردشگران استانبول علاقه به یک گردش عادی ندارند و دوست دارند تجربه ی خاص تری را لمس کنند. در این مقاله سعی داریم به تفریحات غیر معمول استانبول بپردازیم.

خانه سابق تروتسکی در بویوک آدا

این خانه مدت ها میباشد که توسط گیاهان پوشیده شده است بویوک از روسیه به ترکیه تبعید شده بود. او توانسته بود زندگی نامه خود را در این خانه تکمیل کند.

تفریحات استانبول

قایقرانی در گلدن هورن

شاخ طلایی از معروف ترین جاذبه های استانبول است یکی از تجربه های قشنگ در استانبول قایق سواری بر روی این آب راه است. شرکت های برگزار کننده تورها در استانبول به همراه شما یک مربی هم ارسال میکنند.

تفریحات شهر استانبول

گردش در استانبول با یک موتور سیکلت قدیمی

آن های که به موتور سواری علاقه دارند این شهر بهترین موقعیت برای موتور سواری و گردش است. برخی از برگزار کنندگان تورهای درون شهری استانبول تمامی لوازم برای یک گردش با موتور را در اختیار شما قرار میدهند و در طول مسیر مراقب شما هستند و از تفریح شما تصویر برداری میکنند.

کشف هنر خیابانی در قسمت آسیایی

در منطقه ی آسیای استانبول میتوانید جشنواره ی بسیار زیبا از نقاشی های دیواری را ببینید که مجموعه ی از هنر هنرمندان ترکیه و نقاشان بین المللی است . میتوانید در مسیر قدیم زدن در شهر از این دیوار نگاره ها به صورت رایگان دیدن کنید.

استانبول و تفریحات آن

گردش در ساحل بورگازادا

یکی از جزیره های کمتر شناخته شده در استانبول بورگازاد است شما میتوانید با رفتن به این جزیره میتوانید در ساحل زیبای آن قدم بزنید یا در فصل گرم سال در آن آبتنی کنید به شما پیشنهاد میکنیم نوشیدنی خنک را در این جزیره فراموش نکنید.

تماشای معماری سانچاکلار جامی

یکی از زیباترین معماری های مدرن شهر استانبول میتوان سانچاکلار را نام برد که این بنا با جدید ترین متد معماری روز دنیا ساخته شده است و از مفاخر معماری این کشور است و توانسته است راه جدیدی را برای هنرمندان و علاقه مندان به معماری فراهم آورده است.

دیدنی های شهر استانبول

جمع آوری قارچ در بیشه بلگراد

یکی از دیدنی ترین تفریحات استانبول مناظر طبیعی بیشه بلگراد است. که مشهور به جمع آوری قارچ میباشد. یک متخصص قارچ به نام «جیلبر باروتچیان» به طور منظم تورهایی در بهار برگزار می‌کند که بتوانید در فصل رویش این گیاهان لذیذ به شکارشان بروید و از این تفریحات در شهر استانبول لذت ببرید.

تجربه حمام های ترکی

رفتن به حمام های ترکی استانبول از تفریحات متفاوت این شهر میباشد. تجربه عجیب و متفاوتی از ماساژ و شست و شو خواهید گرفت، خاطره‌ای به یادماندنی در میان ابری از حباب‌های صابون بسازید. یکی از جذاب ترین این حمام ها ، حمام قلیچ علی پاشا میباشد.

حمام های ترکی استانبول و تفریحات این شهر

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط