قوانین آلمان

قوانین مهم در آلمان

شرح

قوانین در آلمان

قوانین مهم در آلمان مردم آلمان به قانونمند بودن و انسان های سخت ‌گیر زبان زد هستند. هر چند که در وصف ویژگی‌های آنها معمولاً کمی اغراق می‌شود اما در مجموع می‌توان گفت که اجرای قانون برایشان ارزشمند می باشد.

قوانین در آلمان

جنگ جهانی دوم و هیتلر

در آلمان می‌توانید با دوستانتان درمورد تاریخ این کشورگفتگو کنید و اطلاعات مفیدی به دست آورید، اما پیشنهاد میشود تا می‌توانید درمورد هیتلروجنگ جهانی دوم زیاد بحث نکنید. اما درقانون آلمان خیلی ازموارد مربوط به رژیم نازی‌ها می‌شود. پس دقت کنید که بعضی جملات یا صفت ها  که مربوط به نازی ها می‌شود را حتی به شوخی هم عنوان نکنید.

جنگ جهانی دوم و هیتلر

 یکشنبه ها در آلمان همه جا تعطیل است

یکشنبه‌ها در آلمان روز استراحت میباشد و اکثرمراکز تعطیل است. البته شایان ذکر است که بعضی از فروشگاه‌ها در شهرهای بزرگ فعال هستند. اما پیشنهاد میشود اگر خریدی را  دارید از قبل انجام بدهید. اگر می‌خواهید برای صرف ناهار در رستوران‌های بزرگ بروید، حتماً از قبل با آن‌ها تماس بگیرید و بعد برای رفتن برنامه ریزی کنید.

 یکشنبه ها در آلمان

همیشه پول نقد با خودتان داشته باشید

در اکثر رستوران‌ها و مراکزخرید نمی‌توانید از کارت اعتباری استفاده کنید. و سعی کنید همیشه پول نقد همراه داشته باشید. در این کشور انعام دادن در رستوران ها و کافه ها مرسوم است. نکته بسیار مهم برای استفاده از سرویس های بهداشتی عمومی نیز باید پول بدهید و حتما سکه همراه خود داشته باشید.

پول نقد

 اهمیت دادن به بازیافت

کاغذ، شیشه، پلاستیک،هرکدام باکس های  مخصوص به خود را دارند و اگرازآن‌ها به درستی استفاده نکنید سطل زباله‌ی شما را اصلاً خالی نمی کنند. شما میتوانید بطری ها و قوطی‌ها ی خالی را نگه داشته و آن‌ها را به فروشگاه‌ها عودت دهید تا درقبال آن، پول دریافت کنید. در این کشوراگر زباله ها را در جنگل یا کنار جاده رها کنید و یا بسوزانید باید جریمه پرداخت کنید.

بازیافت

 در مسیرویژه دوچرخه سواری پیاده روی نکنید

در بیشتر خیابان‌ها و پیاده روهای آلمان مسیرهای ویژه‌دوچرخه سواری را مشاهده می کنید. دوچرخه سوارها هم مانند رانندگان وسایل نقلیه ، باید از قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی تبعیت نمایند و همچنین عابران پیاده هم باید حقوق آن‌ها را رعایت کنند. پس بخاطر سلامت خودتان بهتر است در این مسیر قدم نزنید.

دوچرخه سواری

موقعیت هتل

کشور: آلمان

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک