شهر بازی آی ام جی دبی

شهر بازی آی ام جی دبی

شرح

شهر بازی آی ام جی دبی

یکی از برترین تفریحات از نظر کودکان، نوجوانان و در سال های اخیر حتی بزرگسالان تفریح در شهربازی ها و سرگرم شدن با وسایل هیجان انگیز این مراکز است، در سراسر دنیا میلیون ها شهربازی ساخته شده که هر یک ویژگی های منحصر به فرد خودشان را دارند. یکی از دلایلی که دبی را به یکی از توریستی ترین شهر های جهان تبدیل کرده، پارک ها و شهربازی های فوق العاده‌ی آن مانند: شهر بازی آی ام جی دبی است.

جاذبه های گردشگری دبی

دبی دارای مجموعه ای از هیجان انگیز ترین شهربازی های سرپوشیده و روباز است که می‌توانند هر فردی را با هر سنی به خود جذب کنند. این شهربازی ها علاوه بر تنوع بسیاری که در وسایل بازی خود دارند، از بزرگترین شهربازی های دنیا نیز به شمار می‌روند. لذت تجربه هیجان واقعی را در یکی از شهربازی های دبی که به نام بهترین شهربازی های خاورمیانه معروف اند از دست ندهید.

خاطره هیجان انگیز تفریح در شهربازی های دبی تا سالها از خاطره شما فراموش نخواهد شد. یکی از مکان های مورد علاقه ی کودکان و نوجوانان در دبی ، شهر بازی آی ام جی دبی میباشد که در همه ی وسایل بازی از شخصیت های محبوب کارتونی و انیمیشنی مارول الگو برداری شده است، مارول یکی از مشهورترین کمپانی های سازنده ی مشهورترین کارتون های دنیا است که از آثار مشهورش می توان کاپتان آمریکا، مرد عنکبوتی و … را نام برد. شهربازی آی ام جی دبی دنیای ماجراجویی و هیجان در دنیاست و در طول سفر با تور دبی نباید آن را از دست داد.

برند های مطرح دنیا

برند های مطرح دنیا نظیر ماروِل – Marvel ، نت ورک کارتون – Network Cartoon ، لاست ولی – Lost Valley  و دایناسور اَدوِنچر – Dinosaur Adventure  در این پارک حضور دارند تا حتی لحظه ای کوتاه در این پارک بیکار نمانید. این پارک بی اغراق یکی از شاهکار های مهندسی در زمینه تفریح و سرگرمی در دبی است. تا خودتان پارک آی ام جی را از نزدیک نبینید، وسعت و تجهیزات خارق العاده آن را باور نمی کنید.

در این شهربازی سرپوشیده روزانه حدود 20 هزار نفر رفت و آمد می کنند و در طول روز معلوم نیست چقدر آدرنالین در خون ها ترشح می شود ، یکی از بازی های اصلی و بسیار محبوب بین بچه ها بازی با کاراکتر های مورد علاقه شان و یا جنگ دایناسورهای خطرناک می باشد ، در این مکان فروشگاه هایی هم مخصوص خرید خوراکی ، سینما و رستوران وجود دارد و از بازدید کنندگان پذیرایی می کنند ، لازم به ذکر است که هزینه رفتن به این شهربازی برای بزرگسالان 195 درهم  و کودکان زیر یک متر و 20 سانتی متر 175  درهم  می باشد و کودکانی هم که قد زیر یک متر دارند می توانند رایگان وارد شوند ، شما می توانید از 11 صبح تا 10 شب به این شهربازی در جاده شیخ محمد ابن زاید ، خیابان شرقی شماره 311 بروید.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط