دالت ویلا یا شهر قدیمی ایبیزا

آشنایی با دالت ویلا یا شهر قدیمی ایبیزا

شرح

دالت ویلا یا شهر قدیمی ایبیزا

دالت ویلا یا شهر قدیمی ایبیزا ، مرکز تاریخی عالی و تفریحی در شهر ایبیزا میباشد . به دستور دولت محلی، به عنوان منطقه‌ی حفاظت شده اعلام شده است. همین تور مهمترین مکان فرهنگی و هنری جزیره محسوب می شود.در همین نزدیکی می‌توانید از گورستان چند هزار ساله‌ی «نکروپولیس پوچ دس مولینز» (Necropolis of Puig des Molins) بازدید کنید. بخش اعظمی از این شهر قدیمی در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است.در صدر جاذبه‌های این مکان کلیسای جامع «سانتا ماریا دی ایویسا» (Santa Maria d’Eivissa) از قرن چهاردهم محسوب می‌شود .

همچنین قسمتهای از محله های Sa Penya ، Es Soto ، Marina و Necropolis des Puig dels Molins واقع در اطراف آن که در طول تاریخ خود با شهر قدیمی ایبیزا ارتباط داشته اند . ساخت آنها در حدود سال 1555 تحت سلطنت پادشاه فیلیپ دوم آغاز شد و کار توسط مهندس ایتالیایی جیووانی باتیستا کالوی کارگردانی شد.

ایویسا دالت ویلا قدیمی‌ترین بخش از شهر قدیمی ایبیزا بوده که که به شهر مشرف بوده و منظره‌ای خیره کننده از بندر را پیشکش شما می‌کند. در 4 دسامبر سال 1999 ، یونسکو این محوطه دیواری دوره رنسانس را به عنوان میراث جهانی به عنوان بهترین قلعه حفظ شده در مدیترانه اعلام کرد .

قسمت های مختلف این شهر

محوطه تاریخی یادبود دارای ورودی اصلی در Portal de ses Taules است ، چهار ضلعی جلوی بازار قدیمی ایبیزا ، در منطقه مارینا. هر تابستان ، در طول صبح ، بازاری از محصولات محلی و صنعتگران این جزیره برگزار می شود. این دسترسی به “ال رستریلو” معروف است که در آن به یک حیاط زیبا و پلازا د لا ویلا دسترسی خواهید داشت. محوطه و دیوار آن از هفت زیرزمین تشکیل شده است

دالت ویلا قاب بی نظیری از رویدادهای بزرگ ، هنری ، فرهنگی و اجتماعی جزیره را تشکیل می دهد که در طول تابستان جشن گرفته می شوند.از طریق آن ، شما به یک حیاط سنگی ،سنگ فرش شده و به میدان اصلی ، که به نام Plaza de Vila نامگذاری شده است ، می آیید. هنگامی که در میدان اصلی هستید ، با رستوران های زیبا ، مغازه های هنری و صنایع دستی و گالری های جذاب ، که همه آنها توسط قاب های زیبا و زیبا ساخته شده اند ، مورد استقبال قرار می گیرید.

برخی از بزرگترین و معروف ترین مکان هایی که در شهر قدیمی ایبیزا می توانید پیدا کنید ، هفت سنگر است. این سنگرها تمام دیوارهای دفاعی دالت ویلا را تشکیل می دهند. یکی از چنین سنگرها Baluard by Sant Bernat است که قدمت آن به قرن شانزدهم باز می گردد.

موقعیت هتل

کشور: اسپانیا
شهر: ایبیزا

دیدنی‌های نزدیک