تفریحات رایگان در پاریس

در پاریس چگونه رایگان بگردید

شرح

تفریحات رایگان در پاریس

در پاریس چگونه رایگان بگردید

در پاریس چگونه رایگان بگردید ، به شما خواهیم گفت گشتن در شهر پاریس رایگان خواهد بود . همراه با ایلیا گشت بازدید رایگان از امکان تاریخی ، موزه ها ، پارک ها و … شهر پاریس آشنا شوید و بیاموزید چطوری برای گشت در پاریس با کمترین هزینه میسر میباشد .

پاریس پایتخت مدها ، شهر عشاق ، و بهشت واقعی بروی زمین …  میتوانید در یک کلیسای تاریخی از برج آن بالا بروید . یا در بازاری شلوغ چیزهای هیجان انگیز فرانسوی را تماشا نمایید .

پارک شان دو مارس

پارک شان دو مارس

پارک شان دو مارس با فضای سبز و گل‌ کاری‌هایی که همیشه با گل‌های رنگارنگ تزیین شده است . بهترین تجربه پیک نیک در انتظارتان خواهد بود . پیشنهاد میکنیم با خودتان یک زیرانداز و کمی خوراکی و نوشیدنی به همراه داشته باشید . می‌توانید مناظر خیره کننده پایین و نمایی بسیار زیبای برج ایفل را تماشا نمود .

کلیسای ساکره کور

در پاریس چگونه رایگان بگردید

کلیسای مجلل با سنگ های تزیین شده سفید و مرمری ، ساکره کور| Sacré-Coeur ، در منطقه مونمارتر پاریس واقع شده است. فضای داخلی آن موزاییک‌ های طلایی پوشیده شده وسنگین‌ترین ناقوس‌ جهان و پنجره‌ هایی با شیشه‌ های رنگارنگ را دارا میباشد .

آمفی‌تئاتر آرن دو لوتس

 کلیسای ساکره کور

جاذبه ای در محله لاتین که متعلق به قرن اول میلادی میباشد . و آثاری از ویرانه‌ های میراث رومی میباشد . طویل‌ ترین آمفی‌ تئاتر رومی جهان که بگفته ی در شهر پاریس باقی مانده است .البته این آمفی‌ تئاتر صرفا َجهت ورزش‌ رقابتی پتانک | (pétanque) مورد استفاده قرار می گرفته است .

گورستان های پرلاشز و مونپارناس

گورستان پرلاشز

گورستان پرلاشز ، مسیری عالی برای پیاده روی در خیابان‌ های درختی با اتمسفر بالا ، و تجربه لحظات به یاد ماند نی درشهر پاریس میباشد . برای رسیدن به این مکان که در منطقه 20  بوده از ایستگاه‌ های مترو” خط 2 پرلاشز یا خط 3 گامبتا استفاده نمایید .

گورستانی که آرامگاه بزرگان ادبیات فرانسه همچون ( اسکار وایلد ، جیم موریسون ، پروست ، بالزاک ، ادیت پیاف و ..) میباشد . برای رسیدن به این مکان که در منطقه 20  بوده از ایستگاه‌ های مترو” خط 2 پرلاشز یا خط 3 گامبتا استفاده نمایید .

در پاریس چگونه رایگان بگردید

گورستان مونپارناس ، گورستان مشاهیری چون ژان پل سارتر ، سیمون دوبووار، یا ساموئل بکت ، اینجا اگر چه نسبت به پرلاشز کمتر به چشم می‌آید اما به همان اندازه گردشی دلپذیر و آرام را برایتان رقم خواهد زد .

گورستان مونپارناس

پارک بوت شومون

شیب‌دارترین پارکی در پایتخت فرانسه ، که توسط  طراحان نابغه (Baron Haussmann) ، با صخره‌ ها زیبا و مملو از پرندگان گوناگون، با یک آبشار که بسیار لذتبخش خواهد است .

می‌توان با خط 7 مترو  یکی از ایستگاه‌ های |(Buttes Chaumont-  Botzaris) که هر دو به یک اندازه با پارک فاصله دارند دسترسی پیدا نمود .

کلیسای نوتردام

کلیسای نوتردام

 این کلیسا که در امتداد محله سن میباشد ، نمادی ازابهت و جمال شهر پاریس میبینند . قابل توجه گردشگران با آتش سوزی ویرانی های  سال ۲۰۱۹ درب کلیسا تا اطلا ثانویه بسته میباشد .

باغ تاریخی تویلری

باغ کنارکاخی در سال ۱۵۶۴ باین نام  که به دستور ملکه کاترین ساخته شده است . باغ سلطنتی و یک پارک تاریخی بنام ” باغ توییلری ” که مابین موزه لوور و کاخ کنکورد واقع شده است . جایکه ناپلئون طاق پیروزی خود را ساخت است .

بازار سن توان

بازار سن توان

جایی ایده آل ویترین‌ های با اشیای هنری و عجیبی قالیچه‌ هایی از پوست خرس، فرش‌ های عتیقه و ناقوس‌ های برنجی غرفه‌ های سوغاتی فروشی بازار قدیمی سن‌تُوان |(St-Ouen) شما را شگفت زده می‌کنند.

کانال سن مارتن

نقطه‌ای بسیار ایده آل برای تماشای زیبای غروب آفتاب شهر پاریس در منطقه ۱۰ ، منطقه زیبا و شیک در کنار مردمان محلی و پاریسی ها بروید . کانال سن مارتن |(Canal St-Martin) که مابین گردو نور  و رپوبلیک واقع شده است .

موزه های رایگان پاریس

در پاریس چگونه رایگان بگردید  و موزهای رایگان آن را یافت ؟ در این قسمت لیستی از موزه های پاریس معرفی میکنیم .

موزه های رایگان پاریس

موزه کارناواله از دوران باستان تا کنون دنیای مد امروزی فرانسه را تماشا میباشد . موزه ویکتور هوگو محل زندگی نویسنده مشهور قرن 19 است .  موزه هنرهای آسیایی  آثارآسیای شرقی ،سفالگری چینی ، ظروف مجسمه های برنزی، نقاشی های قرن 20 میباشد .

کاخ موزه کوچک این کاخ در خیابان شانزه لیزه قرار گرفته و 1300 آثار هنری فرانسه و نقاشی تاریخی به دوران باستان تا قرن 20 را به نمایش گذاشته است . موزه بوردل آثار و مجسمه های برنزی، گچی و سنگ مرمرین هنرمندان مشهور بوردل میباشد .

موزه یادبود لکلرک یا جین مولین موزه از دوره تاریک تاریخ فرانسه که به عنوان ادای احترام به دو شخصیت اصلی مقاومت در برابر اشغال نازی ها در طول جنگ جهانی دوم، مارشال Leclerc و ژان مولین افتتاح شد .

موزه عطر فراگونارد معماری تاریخی ساختمان موزه متعلق به دوره های رنسانس و اوایل قرن ۱۹ بوده و مجموعه کوچکی ا  عطرهای قدیمی فرانسوی میباشد .

موقعیت هتل

کشور: فرانسه
شهر: پاریس

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط