گشت پاریس

چگونه در سه روز پاریس را بگردیم ؟

شرح

تجربه یک سفر رویایی در تور 3 روزه پاریس

گردش 3 روزه در پاریس

گشت های پاریس | پاریس پایتخت کشور فرانسه ، پرطرفدارترین مقصد گردشگران جهان است . در پاریس جاذبه های زیادی وجود دارد که ماه ها زمان نیاز داریم تا تمام زیبایی و جاذبه ها را ببینیم اما ما با توجه به تجربیات متعددی که در برگزاری تور پاریس در آژانس ایلیا گشت داریم ، گشت پاریس را طوری برنامه ریزی کرده ایم که در 3 روز از اصلی ترین مناطق دیدنی پاریس دیدن کنید .

با ما همراه باشید تا با برنامه ی سفر 3 روزه ی پاریس آشنا شوید .

جاذبه های پاریس

روز اول گشت پاریس

در برنامه روز اول گشت پاریس ، جاذبه های مهم شهر مانند برج ایفل، موزه لوور را اختصاص دهید .

برای بازدید از برج ایفل به 2 ساعت زمان نیاز دارید . شما می توانید در پارک hamps de Mars به تماشای برج ایفل بنشینید و از دیدن آن لذت ببرید .

بعد از برج ایفل با مترو به سمت موزه ی لوور بروید . برای اینکه شما سریعتر به مکان های دیدنی پاریس برسید بهترین وسیله مترو است . برای رفتن به موزه در ایستگاه مترو Ecole-Militaire بروید و با استفاده از خط 8 و 1 مترو در ایستگاه Palais Royal Musee du Louvre پیاده شوید و برای کاهش هزینه ها سعی کنید کارت اعتباری بگیرید تا هزینه های شما کمتر شود .

موزه لوور معروف ترین موزه ی پاریس است . علت اصلی شهرت موزه لوور ، نگهداری آثاری از هنر ملل مختلف است که سالیانه حدود 3 میلیون بازدید کننده دارد . معروف ترین آثارهای این موزه : بانوی صخره ها اثر لئوناردو داوینچی ، نقش برجسته های آشوری ، مونالیزا اثرلئوناردو داوینچی ، لوح حمورابی ،  ظروف گلی آشوری ، بخش های تخت جمشید ، بز بالدار طلایی است .

بعد از دیدن مشهور ترین موزه جهان بهتر است در یک کافه خستگی در کنید. به سمت خیابان شانزلیزه حرکت کنید تا کافه تراس‌های معروف و فروشگاه‌ها و سالن‌های تئاتر لوکس را در این خیابان ببینید . فرانسوی ها شانزلیزه را به عنوان زیباترین خیابان جهان می نامند .

روز اول گشت پاریس به پایان رسید و شما می توانید به هتل محل اقامتتان بروید یا در خیابان های اطراف آن گشت و گذار کنید .

موزه لوور

روز دوم گشت پاریس

در روز دوم گشت به شما پیشنهاد می دهیم که به کلیساهای معروف پاریس سر بزنید . کلیسای Sainte-Chapelle و کلیسای نوتردام . نزدیکترین راه رسیدن به این کلیساها استفاده از خط 4 متروی پاریس و ایستگاه Cité است . بعد از پیاده شدن از مترو ، پیاده به سمت رودخانه سن و پل Pont Neuf ، قدیمی ترین پل پاریس حرکت کنید . با عبور از روی پل به کلیساها می رسید .

کلیسای سنت شاپل Sainte-Chapelle در دوره ی 13 میلادی ساخته شده است . این کلیسا گوهر معماری گوتیک فرانسوی است.

کلیسای نوتردام مشهور ترین کلیسای پاریس است . پلان کلیسای نوتردام صلیبی‌ شکل و از معماری رومانسک وام گرفته است . سوار مترو شوید و در ایستگاه Lamarck از مترو پیاده شوید ، به محله زیبا به نام Montmartre می رسید این محله یکی از مناطق زیبای پاریس است . قبل از بازگشت به هتل در راه می توانید از کلیسا Sacre-Coeur نیز بازدید کنید .

کلیسای نوتردام

روز سوم گشت پاریس

در آخرین روز از گشت پاریس  به بازدید کاخ ورسای که یکی از زیباترین مجموعه های سلطنتی سراسر دنیا است خواهیم رفت و بهترین و راحترین راه برای رفتن به کاخ ، خط c مترو می باشد . کاخ ورسای بزرگترین کاخ سلطنتی جهان که در شهر ورسای فرانسه نزدیک به پاریس است . بیش از سه قرن از ساخت کاخ می گذرد اما هنوز مطرح ترین جاذبه های گردشگری فرانسه محسوب می شود . این کاخ بخش های زیادی دارد که مجلل ترین بخش آن تالار آینه است و همچنین کاخ ورسای از منظومه خورشیدی و ایزدهای رومی الهام گرفته شده است .  بازدید از کاخ زمان زیادی می خواهد اما شما 3 یا 4 ساعت می توانید بخش های مهم کاخ را ببینید و ما بقی زمان را برای خود آزاد هستید .

با توجه به جاذبه های فراوان پاریس که قبلا هم گفته شد که ماه ها طول می کشد که تمامی جاذبه های این شهر را ببینید ، ما تلاش کردیم در یک برنامه ریزی 3 روزه بتوانید از سفر خود لذت ببرید .

کاخ ورسای

موقعیت هتل

کشور: فرانسه
شهر: پاریس

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط