دیزنی لند هنگ کنگ

آشنایی با دیزنی لند هنگ کنگ ، جذاب و دیدنی

شرح

دیزنی لند هنگ کنگ 

هنگ کنگ ، منطقه‌ای خودمختار در جنوب شرقی چین است و انرژی خاصی در آن جریان دارد. میلیون‌ها نفر در سرزمین نسبتاً کوچکی به نام هنگ کنگ زندگی می‌کنند که در هر گوشه‌ی آن با چیز جدید و منحصر به فردی روبرو می‌شوید. هنگ کنگ، منطقه‌ای خودمختار به شمار می‌رود و تأثیرات فرهنگ چینی و تاریخ و فرهنگ خاص این منطقه را به وضوح می‌توان در آن مشاهده کرد. مناطق دیدنی متنوعی از دریا، سواحل بی‌نظیر، معماری و معابد گرفته تا مراکز خرید و روستاهای ماهی‌گیری برای بازدید در این منطقه وجود دارد که قصد داریم تا شما را با یکی از جاذبه های تفریحی آن به نام دیزنی لند هنگ کنگ آشنا سازیم پس با ایلیا گشت همراه باشید.

بازدید از دیزنی لند

برای کسانی که به تور هنگ کنگ می‌روند، بازدید از دیزنی لند از بایدهای سفرشان خواهد بود، به خصوص اگر همراه با بچه‌ها به این سفر آمده باشند. جاذبه‌های خاص و حال و هوای فرهنگ چینی حاضر در این شهربازی شما را حسابی غافلگیر خواهند کرد. با قدم گذاشتن در این پارک شما حس می‌کنید که وارد یک سرزمین عجایب واقعی شده‌اید. میکی‌ماوس و دوستانش شما را در این سفر جادویی و خارق‌العاده همراهی خواهند کرد. با وجود مکان‌های خوش‌منظره و منحصربه‌ فرد و هتل‌هایی با موضوعات مربوط به دنیای خیالی دیزنی شما می‌توانید از دنیای واقعی مدتی فاصله گرفته و به رویاهایتان رنگ حقیقت بزنید.

غذاهای خوشمزه دیزنی لند

در دسترس بودن انواع غذاهای خوشمزه چینی و آسیایی، دلیل مضاعفی برای مسافران تور چین برای آمدن به دیزی لند هنگ کنگ است. کودک یا بزرگسال فرقی نمی‌کند، دیزنی‌لند برای همه وسوسه‌انگیز است. دیزنی‌لند هنگ کنگ در سال 2005 افتتاح شد. این پارک اگرچه بزرگ‌ترین تم پارک (پارک موضوعی) شهر است اما کوچک‌ترین دیزنی پارک جهان به حساب می‌آید. طبعا اندازه پارک بخشی از جذابیت آن محسوب می‌شود و شاید به دلیل کوچک بودن محدودیت‌های ظرفیتی بیشتری داشته باشد اما هم‌چنان مکانی جذاب و سرگرم‌کننده است که نباید از دست بدهید.

بازیگران پارک به زبان انگلیسی، کانتونی و ماندارین صحبت می‌کنند و مانند بازیگران سایر پارک‌های دیزنی، فوق العاده صمیمی و دوستانه هستند. این پارک دارای هفت سرزمین (که بیش‌تر از جزئیات هر یک خواهیم گفت) و دکورهای ویژه هالووین، کریسمس، سال نو چینی و عید پاک است. می‌شود یک روز کامل یا حتی چندین روز (اگر از علاقمندان پروپاقرص دیزنی هستید) را صرف بازدید از پارک کرد. با این حال، یک نیم روز کفایت می‌کند. این پارک تقریبا کوچک است، با بخش‌هایی مشابه پارک‌های  پادشاهی سحر و جادو، دیزنی لند پاریس و دیزنی لند. هزینه بلیط دیزنی‌لند هنگ کنگ پایین‌تر از سه پارک ذکر شده است؛ بنابراین بابت یک نیم روز هزینه زیادی نخواهید پرداخت.

بهترین زمان سفر

اینکه چه مدت در هنگ کنگ اقامت دارید و چه وقت از سال به آنجا سفر می‌کنید مهم است. اگر مدت کوتاهی در این شهر هستید بهتر است یک نیم‌ روز را برای دیزنی لند و بخشی از وقتتان را به اوشن پارک (یک تم پارک دیگر در هنگ کنگ) اختصاص دهید. در تابستان‌ها هم که گرما و رطوبت کمی آزاردهنده است، شما می‌توانید بازدید خود را به دو بخش تقسیم کنید: صبح که هوا کمی خنک است و شب که می‌توانید از نمایش آتش‌بازی در پارک لذت ببرید.

موقعیت هتل

کشور: چین

دیدنی‌های نزدیک