موزه مقدس کاراکاس

موزه مقدس کاراکاس

شرح

آشنایی با موزه مقدس کاراکاس

موزه مقدس یک مؤسسه فرهنگی در کشور ونزوئلا  است که توسط مجمع المعارف کاراکاس اداره می شود. دفتر مرکزی آن در سال 1981 به عنوان یک اثر تاریخی ملی اعلام شد و در سال 1993 درهای خود را برای عموم گشود. این شهر در پلازا بولوار واقع شده و مجموعه مهمی از مقالات کاتولیک را در خود جای داده است. این موزه در جایی قرار دارد که گورستان قدیمی کلیسای جامع کاراکاس کار کرده است ، که با تصمیم شورای مدنی در سال 1673 ساخته شد.

در سال 1872 رئیس جمهور آنتونیو گوزمن بلانکو حکمی را صادر کرد که منع سمینارها در کشور و چهار سال ممنوعیت آن است. بعداً وی یکی دیگر را صادر کرد که در آن قبرستان عمومی جنوب را ایجاد کرد و تدفین در گورستان های قدیمی شهر ، از جمله درون کلیساها و نمازخانه ها را ممنوع اعلام کرد. به همین دلیل ، این گورستان کار خود را متوقف کرد.

در سال 1907 ، با حكم رئیس جمهور سیپریانو كاسترو ، سمینارها در جمهوری ونزوئلا احیا می شوند. با این حال ، اسقف اعظم کاراکاس تصمیم به انتقال سمینار گرفت ، بنابراین این ساختمان توسط کارگاه های روزنامه La Religión ، که عملیات اجرایی آن از سال 1921 آغاز شد ، اشغال شد. متعاقباً این ساختمان بیرون رانده شد ، و تا آن زمان در این وضعیت باقی می ماند. در سال 1981 بنا به روزنامه رسمی شماره 32281 در تاریخ 31 ژوئیه 1981 به عنوان یک اثر تاریخی ملی اعلام شد. پس از مرمت آن ، در سال 1993 با نام موزه مقدس کاراکاس درهای خود را برای عموم باز کرد.

جاذبه های تاریخی موزه مقدس کاراکاس

به دلیل شخصیت گورستان در دوران استعمار ، یک قوزخانه دارد. علاوه بر این ، در نزدیکی این دیوار دیواری وجود دارد که می توانید دوازده سردخانه را ببینید که منشأ آن ناشناخته است ، گرچه فرض بر این است که بقایای نخستین اسقف اعظم این شهر وجود دارد. کاوش های باستان شناسی انجام شده در حیاط مرکزی در سالهای 1988 و 1989 وجود یک گور دسته جمعی از حدود 25 جسد را نشان داد. تخمین زده می شود که در این گورستان ساکنان کاراکاس که توسط José Tomás Boves اعدام شده اند ، در ورود به کاراکاس در سال 1813 در حال استراحت هستند. در اتاق مجموعه دائمی می توانید آثار مهم مربوط به دینداری استعماری ونزوئلا را پیدا کنید.

جاذبه های گردشگری موزه کاراکاس

شما می توانید مجسمه های سان خوزه دو خوان پدرو لوپز ، فرشته شور و مسیحی آگونی را که دو مورد از نویسندگان ناشناس است ، مشاهده کنید. در مورد نقاشی استعماری ، می توانید آثار ونزوئلایی ها خوان پدرو لوپز ، پورتوریکو خوزه کامپچه و مکزیک خاویر فلور را در میان دیگران مشاهده کنید. همچنین برخی از تکه های طلا و تزئینات مشروب فروشی نیز وجود دارد که برخی از آنها مستقیماً توسط مقدس مقدس اهدا شده است. به عنوان بخشی از نمایشگاه آن ، می توانید زندان کلیسا را نیز بشمارید که تاریخ آن از سال 1713 می باشد. این موزه همچنین دارای یک فروشگاه هدیه ، یک کافه و یک سالن اجتماعات است که در آن کارگاه های مختلف نقاشی آموزش داده می شود.

منبع : ویکی پدیا

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک