منطقه‌ی هو فوت هان ویتنام

معرفی منطقه‌ی هو فوت هان ویتنام

شرح

اگرچه ویتنام در نقشه بسیار کوچک به نظر می‌رسد، اما می‌توان به‌راحتی چندین هفته را در این کشور زیبا سپری کرد. از کوه‌های ناهموار در شمال گرفته تا سواحل گرمسیری در جنوب، ویتنام جاذبه‌های گردشگری فراوانی برای جذب توریست دارد. ویتنام با جاذبه‌های گردشگری خود، به مقصد محبوبی در جنوب شرق آسیا تبدیل شده است. انتظار می‌رود که ویتنام تا چند سال آینده به قطب مهم و ارزان‌قیمتی در صنعت گردشگری بدل شود.هو فوت هان ، نام یک منطقه‌ی گردشگری در کشور ویتنام است که با طبیعت بی‌نظیر و تفریحات متنوع خود توانسته گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب کند.

منطقه‌ی هو فوت هان در تمامی فصل‌ها زیبایی خاص خود را دارد و برای مثال در زمستان، تبدیل به مکانی برای استراحت و ریلکس کردن می‌شود و می‌توانید در اردوگاه‌های آن به پیکنیک بروید یا تفریحی ماجراجویانه را با زیپ لاین تجربه کنید. اما می‌توان گفت که فصل تابستان، بهترین فصل سفربه شمار می‌رود.

دیدنی های منطقه‌ی هو فوت هان ویتنام

گردشگران بسیاری در تابستان به این منطقه سفر می‌کنند و البته هو فوت هان در میان مردم محلی نیز طرفداران زیادی دارد. طبیعت تماشایی و بی‌نظیری که این ناحیه را احاطه کرده است، تجربه‌ی رودگردی این منطقه را از مناطق دیگر متمایز می‌کند و خاطره‌ای منحصر به‌فرد و فراموش‌نشدنی را برای بازدیدکنندگان خود به جا می‌گذارد. با گرم شدن هوا در فصل تابستان، می‌توان فرصت را غنیمت شمرد و از بعضی دیدنی‌های دورافتاده‌تر کشور ویتنام از جمله منطقه توریستی هو فوت هان بازدید کرد. در حین رودگردی می‌توانید از منظره‌ی سرسبز ، کوه‌های آرامش‌بخش اطراف و آبشارهای رودخانه لذت ببرید.

برای رودگردی حتماً نباید حرفه‌ای باشید و اطلاعات لازم در مورد نحوه‌ی استفاده از قایق‌های بادی در مقابله با سنگ‌های بزرگ و نقاطی که آب شدیدتر است، به شما داده می‌شود و البته تجهیزاتی مانند جلیقه‌ی نجات و کلاه ایمنی را حتما به‌همراه داشته باشید. بازدیدکنندگان می‌بایست چالش‌های روبه‌روی خود را مانند یک بازی هیجان‌انگیز مدیریت کنند؛ اما در صورت موفق نشدن نیز همواره گروه نجات آن‌ها را همراهی می‌کند. چه قصد داشته باشید تعطیلات خود را در کنار خانواده و در محیطی آرام با طبیعت تماشایی بگذرانید و چه بخواهید با فعالیت‌های هیجان‌انگیز، آدرنالین خون خود را بالا ببرید و با دوستان خود خوش بگذرانید، این ناحیه می‌تواند این شرایط را برایتان فراهم کند.

همچنین یادتان باشد غذاهای خوش‌طعم این منطقه از جمله مرغ کبابی، ماهی رودخانه و حلزون را امتحان کنید. این منطقه‌ی توریستی ، بهترین ناحیه در ویتنام برای تجربه‌ی رودگردی و قایق‌سواری در آب‌های خروشان یا همان رفتینگ به حساب می‌آید. هو فوت هان تا فرودگاه، 30 کیلومتر و تا ایستگاه قطار، 32 کیلومتر فاصله دارد و برای رفتن به آن می‌توانید از تاکسی یا ماشین شخصی استفاده کنید.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک