مرکز تاریخی شهر براشوو

معرفی مرکز تاریخی شهر براشوو

شرح

مرکز تاریخی شهر براشوو

مرکز تاریخی شهر براشوو، Brasov Historical Center گشت و گذار در شهر قدیمی درون ارگ براشوو وجود دارد که در آن دیوارهای دفاعی ، دروازه های شهر براشوو ، برجها و دژهای غیره را مشاهده خواهید کرد . از برج سفید و برج سیاه بازدید خواهیم کرد که از آنجا می توان منظره شهر را دید.

این منطقه قدیمی شهر که توسط مردم رومانی ، Şchei ، با میدان Unirii (اتحادیه) و اولین مکتب رومانیایی قابل بازدید است . به سمت ارگ ​​باز میشود و در آنجا با مدل مقیاس بسیار جالبی از ارگ براشوو قرن 17 به بازدید از استحکام بافندگان خواهید پرداخت .

همچنین میتوان پیاده به خیابان Sforii (طناب) ، باریکترین خیابان رومانی میرسید و از موزه تمدن شهری بازدید خواهید کرد ، خانه بازرگان نمایندگی ارگ به موزه تبدیل شده است . مورد بعدی که باید بازدید شود ، کلیسای سیاه ، بزرگترین بنای غوثی در اروپای جنوب شرقی با بزرگترین ارگان ، بزرگترین زنگ (6 تن) و بزرگترین مجموعه فرشهای شرقی از رومانی و شمال اروپا است. در پایان شما در میدان Sfatului – کیلومتری شهر – و خیابان جمهوریی ، یک پیاده روی با ساختمان ها و مغازه های قرون وسطایی قدم خواهید زد. این مسیر تنها با پیاده روی قابل بازدید است .

حاشیه قله کوههای جنوبی کارپات و سرشار از معماری گوتیک ، باروک و رنسانس و همچنین ثروت از جاذبه های تاریخی ، براشوو یکی از مکانهای پر بازدید رومانی است .

موقعیت این شهر

موقعیت این شهر در تقاطع مسیرهای تجاری که به امپراطوری عثمانی و اروپای غربی وصل می شوند ، همراه با معافیت مالیاتی خاصی ، به بازرگانان ساکسون اجازه می داد ثروت قابل توجهی را بدست آورند و نفوذ سیاسی قدرتمندی در منطقه داشته باشند . استحکامات در اطراف شهر براشوو برپا شده و به طور مداوم گسترش می یابند که طبق چندین رساله قرون وسطایی چندین برج توسط واحدهای صنفی مختلف نگهداری می شدند .

 
 

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک