های پارک تورنتو

معرفی های پارک تورنتو

شرح

های پارک تورنتو

های پارک تورنتو ، High Park بعنوان بزرگترین پارک عمومی با مساحت 399 هکتار ، یک جواهر واقعی در جنوب غربی شهر تورنتو می باشد. از جنگل های وحشی گرفته تا باغ های چینی و درختان گیلاس ،  پوشش گیاهی زیبایی این پارک را احاطه نموده است . سراسر High Park  شامل مسیرهای پیاده روی ، امکانات ورزشی ، پوشش گیاهی متنوع ، دریاچه ای زیبا ، گلخانه ، مناطق پیک نیک ، پارکینگ ، کافه ، رستوران و مغازه های صنایع دستی  میباشد. در بازدید از این پارک زیبا ، دوربین عکاسی خود را فراموش نکنید.

شما میتوانید صدها عکس منحصربفرد از این پارک بگیرید. High Park بهشت عکاسان است. های پارک فضای سبز بزرگ و باغ پر زرق و برقیِ که مساحتش ۱۶۵ هکتار هست. پارکی زیبا و رایگان برای تفریح ‏عموم مردم که برای پیاده روی و استفاده از هوای مطبوع و همین طور پیک نیک و بازی کودکان پیشنهاد میشود. 

یک باغ وحش کوچک در داخل High Park وجود دارد که از طریق ورودی جاده Parkside قابل دسترسی است و شامل حیواناتی از قبیل گاو میش کوهان دار ، آهو ، طاووس ، گربه و کبوتر است .باغ وحش از ساعت 7 صبح تا 7 غروب باز است و بازدید از آن رایگان است .

 امکانات ورزشی

های پارک تورنتو دارای شش زمین تنیس ، بیس بال و فوتبال میباشد که همه روزه باز است. هم چنین یک استخر روباز در نزدیکی  زمین بیس بال وجود دارد  که در طول تابستان تا روز کارگر به روی عموم باز است. هزینه ها بصورت رایگان است. البته توجه داشته باشید که در روزهای شلوغ محدودیت زمانی برای افراد وجود دارد.

یک زمین یخی ، مخصوص اسکیت وجود دارد که در  ماه های سرد زمستان باز است . پارک دارای مسیرهای متعدد پیاده روی برای راه رفتن و دویدن است. دوچرخه سواری صرفا در جاده های آسفالت مجاز است .یک مرکز قایق رانی نیز با امکان اجاره قایق پدالی برای بازدید کنندگان وجود دارد.

پارک ماجراجویی : های پارک تورنتو

این پارک تقریبا بزرگ است و بخشی از آن  برای کودکان طراحی شده است . تجربه  گشت و گذار با کودکان خود را در روزهای گرم و دلپذیر تابستان از دست ندهید.

مناطق پیک نیک :

18 منطقه پیک نیک در های پارک تورنتو برای صدها نفر طراحی شده است . گروه های بزرگتر باید از قبل رزرو کنند . هر منطقه از Picnic با یک شماره مشخص شده است . تعداد 7 دستشویی نیز برای رفاه حال شهروندان در سراسر پارک وجود دارد.

هم چنین  یک رستوران با غذاهای فست فود و باکیفیت آماده پذیرایی از بازدید کنندگان میباشد.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک