شهربازی هپی والی پکن

شهربازی هپی والی پکن

شرح

پارک و شهربازی هپی والی پکن

بعضی از شهرهای دنیا در تمام طول سال پذیرای گردشگران هستند و هر فصل در آن ها جذابیت خاصی دارد. یکی از فوق العاده ترین شهرهای همیشه بیدار جهان، پکن، پایتخت چین است. این شهر یکی از پرجمعیت ترین سرزمین های دنیا به شمار می آید و بعد از شانگهای پرجمعیت ترین شهر در کشور چین نیز هست. پکن، پایتخت کشور پهناور چین است. در این شهر آثار تاریخی و سیمای مدرن باهم به خوبی تلفیق شده و گردشگران داخلی و خارجی زیادی به خود جلب کرده است. در سال های اخیر، این شهر سالانه چند میلیون جهانگرد خارجی و ده ها میلیون گردشگر داخلی را پذیرفته است. یکی از بهترین گزینه های تفریحی پارک و شهربازی هپی والی پکن در این شهر چینی میباشد، رفتن به شهر بازی های مختلف در این شهر است.

جاذبه های تفریحی پکن

شهربازی از آن دست جاذبه هایی است که در همه جای دنیا، در واقع برای کودکان و نوجوانان ساخته و طراحی شده است اما در اصل تنها برای این گروه سنی خاص نیست و حتی بزرگسالان هم بسیار از آن استقبال می نمایند. اگر به شهر پکن سفر می کنید و به دنبال همچین جایی برای تفریح و جاذبه گردی متفاوت هستید، شهربازی هپی والی پکن یا دره ی شادی در پکن است. شهربازی هپی والی پکن یک شهربازی مهیج و سرگرم‌کننده است که در منطقه‌ای بزرگ و پهناور در شانگهای برای تمام سنین و سلیقه‌ها فراهم شده است.

این شهربازی دارای بازی‌های علمی، فنی و مهیج است. پارک شانگهای هپی والی از پارک های موضوعی ساخته شده در شانگهای چین است که با امکانات و بخش های متنوع ، امکان تفریح را برای تمام رده های سنی فراهم نموده و لحظاتی خوش و بیادماندنی برای آنان به ارمغان می آورد .

شعبه های پارک و شهربازی هپی والی پکن

این پارک در شانگهای یکی از شعبات پارک های زنجیره ای هپی والی است که در چین چندین شعبه دارد و با بازی های مهیج از برترین پارک های موجود در این کشور به شمار می آید . در واقع اين مجموعه بزرگ و پهناور با بخش های مختلف محلی برای كشف موضوعات علمی ، فنی ، مهيج و سرگرم كننده است .

پارک شانگهای هپی والی به عنوان یکی از تفریحات چین و جاذبه های گردشگری شانگهای در سال 2009 میلادی به بهره برداری رسیده و بعد از ان به مکانی مناسب برای تفریح و سرگرمی گردشگران تور شانگهای تبدیل شده است . این پارک موضوعی در منطقه سونجیانگ در حدود 40 کیلومتری مرکز شهر شانگهای واقع شده و در زمینی با وسعت بیش از 863 هزار متر مربع گسترده شده است .

پارک مصنوعی هپی والی

انواع بازی های مهیج در پارک هپی والی به چشم می خورند که در ساخت و نصب آن ها نیاز تمام رده های سنی از کودک گرفته تا بزرگسال در نظر گرفته شده است . پارک هپی والی شانگهای یکی از پارک های مصنوعی و بسیار وسیع از انواع تفریحات برای گردشگران تور چین است که به انان امکان می دهد تا هم از فضای آرام لذت ببرند و هم به انواع بازی ها و تفریحات علمی بپردازند همچنین در این مکان فروشگاه های مختلفی تعبیه شده که امکان خرید را برای مراجعه کنندگان فراهم نموده است. از بخش های جذاب این پارک موضوعی می توان به ساحل آفتابی ، اوقات خوش ، ساحل طوفانی ، شهر معدن طلا و ساحل شانگهای اشاره نمود که با مراجعه به این پارک می توانید با آن ها ارتباط برقرار کنید و اوقات خوشی سپری کنید. 

موقعیت هتل

کشور: چین | China