فستیوال های معروف بریتانیا

بریتانیا فستیوال های شاد و رنگی

شرح

معرفی فستیوال های معروف بریتانیا

معرفی فستیوال های معروف بریتانیا

بریتانیا فستیوال های شاد و رنگی آن که هرساله با برنامه های  متنوع ، شور و شادی برگزار میشود . اکثراً فستیوال‌های عالی و رویدادهای رنگارنگ با موسیقی و پای‌کوبی، رقص همراه هستند .

فستیوال‌ محبوب بریتانیا

فستیوال‌ محبوب بریتانیا

در هر ماه از سال در شهرهای بریتانیا فستیوال های برگزار می‌شود . از جمله محبوب‌ترین این فستیوال‌های بریتانیا فستیوال غذا میباشد که به چند مورد از آنها اشاره مشود .

فستیوال قهوه لندن ۲-۵ آوریل در قهوه سازی قدیمی اولد ترومن برگزار میگردد .

فستیوال غذا و نوشیدنی چشیر ۱۱-۱۳ آوریل که آشپزهای انگلیسی سرشناس بسیاری با ۱۵۰ غرفه محصولات محلی خود را به نمایش میگذارند .

فستیوال آسپاراگوس ۲۳ آوریل- ۲۱ ژوئن تاریخچه ، زمان کاشت ، نحوه تهیه غذاها و پرورش سبزیجات مارچوبه یا آسپاراگوس پرداخته می‌شود .

فستیوال لابستر شرینگهام و کرومر ۱۶-۱۷ می ماهیگیری ، آشپزان مطرح‌ غذاهای دریایی با لابستر را رائه میدهد .

نمایش پنیر بین المللی ۲۹ جولای ۲۴ کشور مختلف در این بزرگترین جشنواره پنیرجهان بیش از ۵۵۰۰ پنیر به نمایش گذاشته می‌شوند .

هوگمانی در ادینبورو

هوگمانی در ادینبورو

در شب عید سال نو یکی از میهمانی‌ خاطره‌انگیز با آتش‌بازی‌ انبوه جهان ، در بالای قلعه‌ی سنگی را رقم می‌زند . صحنه‌هایی بوسیدن یکدیگر، در هنگام نیمه‌شب با صدای ناقوس با حضور ۸۰,۰۰۰ بازدید کننده برگزار میشود . و در وسعتی عظیم از سراسر جهان مورد بازدید قرارگرفته میشود .

در کلیسای قرون‌وسطایی سنت گیلز یک کنسرت با شمع ها چراغانی شده آغاز می‌شود. این کلیسای در منطقه‌ی رویال مایل قرار دارد .

دیوالی در لستر

دیوالی در لستر

بجزء هند یکی از متنوع‌ترین شهرهای در بریتانیا ، بزرگ‌ترین فستیوال دیوالی در لِستر برگزار می‌شود. هرساله هزاران نفر در فصل پاییز راهی خیابان بِلگرِیو شده  ، با مذاهب جین (Jain)و سیک دیوالی را جشن می‌گیرند

سال نوی چینی در لیورپول

سال نوی چینی در لیورپول

سال نوی چینی ، مقصدی جذاب برای جشن گرفتن لیورپول است . با رقص حیرت‌انگیز شیرها، اسب‌های تک‌شاخ و اژدهایان، آتش‌بازی در میدان سنت جورج بزرگ‌ترین جامعه‌ی چینی‌های در اروپا برگزار میشود .

این مراسم، دروازه‌ی بزرگ که ۱۵ متر ارتفاع دارد . و شگفت‌انگیز تزئینات چینی‌ها در خیابان نلسون نصب میشود .

فستیوال پنیر کوپر هیل انگلیس

فستیوال پنیر کوپر هیل انگلیس

جشنواره پنیرغلتان یا کوپرهیل جشنواره ی  از ریشه و دوران قدیم باستانی و مذهبی در فصل بهار که از دل جشن بیرون آمده است .

تپه کوپر در نزدیکی گلوستر ، روستای بورک ورث انگلستان جشنواره پنیرهای غلتان برگزار می شود . گلوسترکه یک پنیر محلی و سفت با وزنی بین 7 تا 9 کیلو و به شکل دایره میباشد .

یک مسابقه ی محلی با تپه ی شیبدار 90 متری که شرکت کنندگان به دنبال پنیر می دوند . برنده آن کسی که طول تپه را سالم طی کرده و به خط پایان رسیده باشد .

فستیوال رابین هود در جنگل شروود

فستیوال رابین هود در جنگل شروود

در جنگل شروود فضایی به مساحت ۱۳۰ هکتاری ، هرساله هفته‌ اول ماه آگوست برگزار میشود . روستایی با ظاهری قدیمی با غرفه‌ها و جاذبه‌هایش را مشاهده خواهید کرد .

برنامه‌های این دهکده اعم از کلاس‌های تیراندازی ، یک نبرد جذاب ، کلاه‌خودها، نیزه‌ها ، کمان‌ها و تاج‌هایی از گل به چشم می‌خورد

بریتانیا فستیوال های شاد و رنگی در تابستانی بیاد ماندنی خاطرات سفر را برایتان دوچندان خواهد کرد .

موقعیت هتل

کشور: انگلستان
شهر: لندن

دیدنی‌های نزدیک