گالری مالمو کونستال در مالمو

گالری مالمو کونستال در مالمو

شرح

گالری مالمو کونستال در مالمو ، که نمایشگاه ها و رویدادهای هنری را در این موزه هنرهای معاصر در شهر مالمو سوئد مشاهده خواهید کرد. و مالمو کونستال را بعنوان یکی از بزرگترین سالن های نمایشگاهی در اروپا برای هنرهای معاصر است که در سال 1975 افتتاح شد . این سالن در مرکز شهر  Malmö سوئد واقع شده و پذیرش برای همگان رایگان میباشد .

مالمو کونستال” Malmo Konsthall  ” یک موزه مدرن است ، که آثار هنری برخی از هنرمندان برتر معاصر جهان را به نمایش می گذارد. فضای نمایشگاهی با طراحی خوب آن ، کار معمار Klas Anselm است . دارای 550 چراغ سقفی و پنجره های سقفی شیشه ای است که امکان نور طبیعی زیادی را فراهم می کند.

تاریخچه ساخت تالار

این سالن که با الهام از استودیوی مجسمه ساز پاریس مجسمه ساز کنستانتین برانچویی ساخته شده است. از بتن ، شیشه ، چوب و آلومینیوم ساخته شده است . سقف از گنبدهای با منابع طبیعی و مصنوعی نور ساخته شده است. چاه نور دارای چراغهای شیب دار بزرگی است که نور شمالی را پذیرفته است.

این ساختمان به جوایز کسپر سالین سال 1974 اعطا شد. این گالری در سال 1994 بازسازی شد و ساختمان آجری قدیمی در سالن بعدی Hantverkshuset ، یا ساختمان کرافت را با سالن نمایشگاه متصل کرد و بدین ترتیب فضای کسب و کار برای فروش یک کتاب با فروش کتاب ، پوستر و کارت پستال ، یک منطقه کودک و یک رستوران را ارائه داد.

تصویر سازی در گالری مالمو کونستال در مالمو

این تالار و همچنین نقاشی و مجسمه سازی برای رویدادهایی از جمله نمایش های تئاتر ، فیلم و سخنرانی استفاده می شود. برخی از این رویدادها ممکن است نیاز به هزینه پذیرش داشته باشند ، اما گالری اصلی برای همه رایگان است. این کتابفروشی در داخل پوستر ، کارت پستال و ادبیات مربوط به طراحی مدرن را در اختیار شما قرار می دهد .

این سالن نمایشگاه هایی از کارهای بین المللی را شامل می شود که شامل کلاسیک های هنر مدرن و آزمایش های فعلی است. معمولاً هر سال حدود ده نمایشگاه مختلف وجود دارد که بیش از 200000 بازدید کننده را به خود جلب می کند. نمایشگاه های هنرمندان مشهور شامل ادوارد مونک ، ون گوگ ، لوئیز بورژوایی و دیوید شریگلی است.

موقعیت هتل

کشور: سوئد

دیدنی‌های نزدیک