بازار گوآنگجانگ کره جنوبی

بازار گوآنگجانگ کره جنوبی

شرح

بازار گوآنگجانگ کره جنوبی

در سفر به هر کشوری یکی از بخش های جالب سفر شکم گردی است که بخش جالب و لذیذ و خوشمزه سفر است که هر شخصی آن را امتحان میکند و لذت سفرش را دو چندان میکند این امر در سفر به کشور زیبای کره جنوبی هم صدق میکند. با وجود تعداد بی‌نهایت فروشندگانی که غذاهای لذیذ خیابانی مانند هوتوک ، دوکبوکی یا توکبوکی  و اودنگ می‌فروشند، می‌توان سئول را یک رستوران روباز دانست و بازار گوآنگجانگ کره جنوبی از محبوبیت خاصی برخوردار است.

غذای خیابانی بازار گوآنگجانگ

غذای خیابانی ارزان، خوشمزه و مغذی، یکی از تجربه‌های مهم سفر به شهر سئول هستند. معروف ترین بازار سنتی سئول ، همین “بازار گوآنگجانگ است که در خیابان 5 جونگنو و در مجاورت دونگ دایمون واقع شده است. قدمت طولانی و مساحت بزرگی دارد. در مرکز سئول واقع شده است و مکانی است که افراد زیادی هنگامی که به سئول می آیند قطعاً از آن بازدید می کنند.  پس از امضای توافق نامه کره و ژاپن در اوت 1904 ، حقوق مدیریت Namdaemun Market از دست ژاپنی ها خارج شد و کره ای ها برای حفظ اقتصاد پرتحرک ، بازار جدیدی را تاسیس کردند.

تاریخچه بازار گوآنگجانگ کره جنوبی

بدین ترتیب ، بازار گوآنگجانگ در سال 1905 متولد شد. بازار گوآنگجانگ دارای غذاهای معروف زیادی است که منحصر به فرد است. اگر عاشق غذای کره ای هستید، نباید تجربه غذاهای خیابانی بازار صد ساله گوانگ جانگ را از دست بدهید. این بازار یکی از قدیمی‌ترین بازارهای همیشه فعال کره جنوبی بوده و برای تجربه فرهنگ سنتی این ملت و امتحان کردن برخی غذاهای خوشمزه‌اش ایده آل است. از بین تمام غذاهایی که می‌توانید امتحان کنید، مایاک کیم‌باپ  از همه محبوب‌تر است.

محبوب ترین غذای بازار گوآنگجانگ

این غذای سوشی مانند که لای علف دریایی پیچیده می‌شود، از هویج، ترشی ترب و برنج خیسانده شده در روغن کنجد درست شده و عده زیادی را طرفدار خود کرده است. از دیگر غذاهای خوشمزه این بازار می‌توانیم به بینداتوک نوعی پن‌کیک درست شده از لوبیا، سبزیجات و گوشت، یا ماک‌گولی  که با برنج تهیه می‌شود، اشاره کنیم. این بازار همه روزه به جز یکشنبه‌ها از ساعت 8:30 صبح تا 11 شب باز است.

این بازار جمعه شب ، آخر هفته و تعطیلات همیشه بسیار شلوغ است . اگر قصد بازدید دارید ، پیشنهاد می کنیم در طول روزهای هفته بیایید. معروف ترین بازار سنتی سئول ، همین “بازار گوآنگجانگ است که در خیابان 5 جونگنو و در مجاورت دونگ دایمون واقع شده است. قدمت طولانی و مساحت بزرگی دارد. در مرکز سئول واقع شده است و مکانی است که افراد زیادی هنگامی که به سئول می آیند قطعاً از آن بازدید می کنند. شما هم میتوانید در سفر خود به کره جنوبی برای یک بار هم که شده دیدن این بازار را امتحان کنید.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک