پارک آبی گوانگجو چین

پارک آبی گوانگجو چین

شرح

پارک آبی گوانگجو چین | Guangzhou Water Park in China

اگر به دنبال بزرگترین و مجهزترین پارک آبی کشور چین و به گفته برخی جهان هستید به پارک آبی گوانگجو چین سفر کنید. پارک آبی گوانجو چین در پارک معروف CHIMELONG این پارک آبی غول پیکر در زمینی به مساحت ۴۰ هکتار ساخته شده است. این پارک آبی در جوار مجموعه تفریحی بسیار بزرگ و سیرک CHIMELONG گوانجو است.

امکانات رفاهی پارک آبی گوانگجو چین

تجهیزات پارک آبی گوانگجو چین

این پارک زیبا و بزرگ مجهز به مدرن ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی و امکانات پارک آبی در جهان است که پیمانکاری این پروژه به یک شرکت مطرح کانادایی داده شده است. در طراحی پارک آبی گوانجو چین سعی بر این بود تا بهترین و بروزترین و با کیفیت ترین تکنولوژی روز دنیا در کنار امنیت بالا در ساخت مجموعه در نظر گرفته شود. پارک آبی گوانجو چین در کنار مجموعه تفریحی شهر بازی، باغ وحش و سافاری پارک، مراکز تفریحی و رفاهی و اقامتی چیملانگ ساخته شده است. در این پارک مملو از بازی های هیجان انگیز و متنوع شما گذر زمان را نخواهید فهمید.

بهترین زمانی که باید برای رفتن به پارک آبی گوانگجو چین باید  برنامه ریزی کنید

آنقدر گرم تفریح خواهید بود که می توانید یک روز سفر خود را در این پارک برنامه ریزی کنید. این پارک بعضی وقت ها تا ساعت ۹ شب باز است و برنامه های شبانه دارد. حتی شما می توانید روزها در این منطقه گردشگری گوانجو برنامه ریزی کنید و یک روز برنامه سافاری پارک و باغ وحش و یک روز برنامه پارک آبی و سیرک و یک روز مجموعه توریستی و گردشگری پارک پارادایز و شهر بازی و … می تواند برنامه مفرح و لذت بخشی برای سفر شما به گوانجو چین باشد.

بازی های آبی

تعدد بازی های آبی این پارک بقدری زیاد است که مناسب هر جنسیت و سلیقه و رده سنی با هر سطج توانایی جسمی است. افراد تنبل از برنامه های سبک و راحت و جوانان ماجراجو از برنامه های ماجراجویانه آن استفاده می نمایند. اگر در میانه روز قصد ناهار خوردن یا پذیرایی سبک از خود دارید در پارک آبی گوانجو چین رستوران ها و بوفه ها و کافه ها و فروشگاههای پارک برای خرید خوراکی و نوشیدنی های متنوع در خدمت شما خواهند بود.

در این پارک آبی همه لوازم مورد نیاز از حوله و لباس حمام و دمپایی و عینک شنا و … قابل خریداری هستند ولی اگر دنبال خرج نکردن هستید این موارد را از هتل همراه خود بیاورید. رفتن به مجموعه پارک آبی گوانجو همانند رفتن به سیرک بین المللی گوانجو است شما با استفاده از خط ۳ مترو گوانجو  و پیاده شدن در ایستگاه مترو Hangxi Changlong Station و از آنجا با استفاده از اتوبوس های رایگان پارک می توانید برای دیدار از این پارک آبی بروید و لذت ببرید.

موقعیت هتل

کشور: چین

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک