سوغاتی‌های یونان

سوغاتی‌های یونان

شرح

سوغاتی‌های یونان

سرزمین یونان از قدیمی ترین تمدن های بشر است. کشور یونان در قاره اروپا واقع شده است و از فرهنگی غنی برخوردار است. یونان به لحاظ فرهنگ و هنری که دارد در دنیا شهرت بسیار زیادی دارد.یونان کشوری که در جنوب شرق قاره‌ی اروپا و جنوب شبه جزیره‌ی بالکان قرار دارد یکی از تمدن‌های قدیمی در جهان را دارا است.  این سرزمین که به مهد تمدن غرب و زادگاه دموکراسی، بازی‌های هیجان‌انگیز المپیک، سیاست و فلاسفه شهرت دارد، با جاذبه‌های گردشگری طبیعی و آثار تاریخی جالب و شگفت‌انگیز و سوغاتی‌های یونان، این کشور را به یکی از اصلی‌ترین مقاصد گردشگری توریست‌های سراسر جهان، تبدیل شده است.

جاذبه های گردشگری یونان

این کشور زیبا و منحصر‌‌به‌فرد علاوه بر سوغاتی‌های رایجی که همه خریداری می‌کنند سوغاتی‌های خاص و فوق‌العاده‌ای دارد که دانستن آن‌‌ها برای شما جالب خواهد بود. یکی از بهترین چیزها در سفر به یک کشور، خرید چیزهایی است که سفر شما را برایتان یادآوری کند حتی اگر شما به خانه بازگردید. اگر شما مثل من هستید و دوست دارید برای دوستان و خانواده، و بعضی وقتها برای خودتان هدیه تهیه کنید، پس قصد دارید یونان را دوست داشته باشید. یونان یک کشور زیبا با فروشگاه های مختلف و بازارهای پر جنب و جوش است و شما می توانید همه چیز را از گیاهان محلی و Ouzu تا بازی تخته محلی و غیره را پیدا کنید.

یکی از بهترین سوغاتی های یونان

زیتون یونانی به سادگی بهترین سوغاتی است، حتما یک یا چند بسته به خانه ببرید. اگر می خواهید دوستان و خانواده خود را خوشحال کنید. شما می توانید انواع مختلف زیتون بسته بندی شده را پیدا کنید که باعث می شود آنها را به راحتی در چمدان خود قرار دهید. روغن زیتون نیز یک سوغاتی دیگر است که باید در یونان خریداری کنید. روغن زیتون کاملا خوشمزه است و با کیفیت و قیمت مناسب. در سراسر یونان، شما می توانید مجسمه کپی آثار هنری معروف یونانی را پیدا کنید. مغازه های بسیاری وجود دارد که این مجسمه ها و تندیس ها را به فروش می رسانند و این یک سوغات یونانی زیبا است که کشور تاریخی یونان را به شما یادآوری می کند! اوزو محبوب ترین الکل در کشور است.

محبوب ترین سوغاتی یونان

من مطمئن هستم که شما در طول اقامت خود Ouzu را در یک یا چند رستوران امتحان می کنید و اگر دوست داشته باشید، من فکر می کنم که شما باید یک بطری از آن را به خانه ببرید و با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید، بنابراین آن می توانند یک طعم کمی از یونان را برایتان یادآوری کند. این یکی از محبوب ترین سوغاتی برای خرید در یونان است. یکی از بهترین هدایای یونانی برای بردن به خانه از سفر شما، ادویه جات و گیاهان محلی است.

در بازارها و مغازه ها در اطراف یونان، گیاهان و ادویه جات و ترشی مانند پونه کوهی، صفران، آویشن و بسیاری دیگر پیدا خواهید کرد. ما به شما توصیه می کنیم به خرید گیاه “پنیر فتا”. فوق العاده خوشمزه است و با پنیر فتا، گوجه فرنگی بریده شده و روغن زیتون ترکیب می شود – همه در فویل در فر پخته میشوند و بسیار لذیذ است. یک سوغات کلاسیک یونانی چشم شیشه ای آبی است. چشم آبی از شما در برابر روح شیطانی محافظت می کند.

چشم آب از  سوغاتی‌های یونان

چشم آبی در اشکال مختلف وجود دارد، اما محبوب ترین آنها جا کلیدی و جواهرات است. یونان یک کشور پر از تاریخ است، گلدان یونان یکی از زیباترین موارد برای خرید در یونان است. یک هدیه یونانی مناسب برای هر کسی که از نظر داخلی، طراحی و تاریخ قدردانی می کند. آیا می دانستید یونان شراب با کیفیت بالا و بسیار خوشمزه می سازد؟ بله، درست است، و چند بطری زیبا از شراب برای انتخاب وجود دارد. این یک سوغات یونانی عالی است که می توانید آن را خریداری کنید! یکی از محبوب ترین بازی های تخته ای در یونان، تخته نرد است. این اغلب توسط افراد سن بالا که در کافی شاپ های سنتی نشسته اند، بازی می کنند.

صنایع دستی یونان

این یک بازی جالب است که یک دکور عالی در خانه شما ایجاد می کند. صندل چرم یونان یکی از جالب ترین چیزهایی است که می توانید در آتن خریداری کنید. این صندلها یک تاریخ عظیم دارند و مردم یونان از آنها برای همیشه استفاده کرده اند. امروزه بسیاری از گردشگران در آتن تصمیم می گیرند تا برخی از کفش های معمولی یونانی را بخرند، در حالی که آنها از شهر دیدن می کنند. شما می توانید از آنها برای پیاده روی استفاده کنید یا می توانید آنها را مانند سوغاتی خریداری کنید. مکان های زیادی وجود دارد که صندل های چرمی را در آتن به فروش میرسانند، بنابراین شما می توانید از بسیاری از فروشگاه های مختلف انتخاب کنید.

 

موقعیت هتل

کشور: یونان
شهر: آتن | Athens

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک