مرکز خرید دوک شمالی گنت

مرکز خرید دوک شمالی گنت

شرح

مرکز خرید دوک شمالی گنت ، یک پروژه جدید که شامل 500 آپارتمان مسکونی ، 18000 متر مربع فروشگاه های بزرگ (از جمله لنگرهای اصلی مانند Delhaize ، Giks Fashion ، کتابفروشی استاندارد ، مروارید و طبقه کف)در 6500 متر مربع مساحت قرار گرفته است . قسمت شمالی North Dock به ایستگاه قطار دامپورت بسیار نزدیک است و تنها 5 دقیقه پیاده روی از مرکز شهر گنت فاصله دارد .

بازسازی ساختمان B – مرکز خرید دوک شمالی گنت

بازسازی ساختمان B (در گوشه ای از Sassevaartstraat و Dok Noord) و ساختمان C (بین ساختمان B و حیاط مرکزی) درحال انجام است . فقط نمای بیرونی ساختمان B حفظ شد از قدیم مانده است . درصورتیکه ساختمان C کاملاً جدید گردیده است .

یک مرکز خرید در طبقه همکف و طبقه اول در ساختمان C ایجاد شده است . برای ساخت از تخته های کف TT و طاق های پیش ساخته ، موج های بزرگ تا 16 متر ایجاد شد . در طبقات دوم و سوم یک منطقه تفریحی از جمله موارد دیگر زمین های فوتبال سرپوشیده ، کارتینگ برقی و یک مجموعه بولینگ فراهم شده است .

DOK North

DOK North یک محله حوضه قدیمی که قبلاً متروکه بوده است ، ولیکن در حال حاضر در حال تبدیل شدن به یک منطقه تجاری شهری جدید و پر جنب و جوش است . در حالیکه آپارتمان ها و مغازه های با شکلی جدید در حال ساخت میباشد .

در Dok Noord ، کارخانه ACEC (الکترومکانیک) که تاریخ صنعتی گنت را نوشتند وجود دارد . آنها در حال حاضر راهی برای دفاتر مدرن ، مغازه ها ، فروشگاه های ورزشی و اوقات فراغت و یک سالن غذای جذاب پوشش میدهد . در طی این توسعه ، عناصر جدید ساختمان با معماری موجود تلفیق و ترکیب شدند .

بزرگترین فروشگاه طراحی

بزرگترین فروشگاه طراحی در محوطه انبارهای زیبایی که در کارخانه سابق ACEC قرار داشت . در بیش از سه طبقه ، با بیش از 3000 متر مربع سالن نمایش ، مشتریان می توانند آخرین روندهای موجود در مارک های اصلی داخلی را کشف کنند . یک مجموعه خاص ازهنر هنرمندان که نظر همگان را به خود جلب کرده اند تا دکل های ساحلی را به یک مرکز پر جنب و جوش از مرکز شهر تبدیل کنند .

یک ساحل پاپ آپ – مرکز خرید دوک شمالی گنت

در تابستان ، یک ساحل پاپ آپ ، بازارهای کک ، غذاهای جذاب و کافه ها در یک محیط تزئین شده صنعتی در کنار رودخانه اعتصاب می کنند. رویدادهایی مانند رژه های غلتکی ، کلاس های رقص در فضای باز و کارگاه های طراحی نقاشی ، این مرکز پر جنب و جوش را به یک قطعه تابستانی تبدیل کرده است که پس از بالا آمدن ساختمان ها و همسایگان جدید ، جلوه های لازم را از آن گرفته است .

یک فروشگاه مواد غذایی – مرکز خرید دوک شمالی گنت

یک فروشگاه مواد غذایی ، یک نانوایی گرم ، یک قصابی محلی ، یک زمین بازی همچنین می تواند والدین جوان را با فرزندان به خود جلب کند . با این حال ، بخش فروشگاه پروژه Dok Noord با دقت در طی چند سال ، با نکات اصلی نگرانی تهیه شد .

موقعیت هتل

شهر: خنت

دیدنی‌های نزدیک