جاذبه های والنسیا

با جاذبه های والنسیا آشنا شوید

شرح

والنسیا شهر تاریخی و هنر اسپانیا

جاذبه های والنسیا | والنسیا در نزدیکی دریای مدیترانه و رودخانه توریا قرار دارد که جزو بزرگترین شهرهای اسپانیا و یکی از شهرهای پر گردشگر این کشور می باشد . والنسیا شهر هنر و دانش است و مسافران زیادی این شهر را برای سفر خود انتخاب می کنند . زبان اصلی این شهر والنسیایی و اسپانیایی است . تفریحات شبانه ، فرهنگ و آشپزی در این شهر باعث شده که والنسیا به یک مقصد گردشگری تبدیل شود . با ما همراه باشید تا با جاذبه های والنسیا آشنا شوید .

جاذبه های والنسیا

پارک توریا

پارک توریا بزرگترین پارک اسپانیا می باشد و جزو جاذبه های مهم والنسیا است . این پارک همانند یک باغ زیبا و بزرگ که مملو از گیاهان و درختان خاص است که به زیبایی پارک اضافه کرده است . پارک توریا در نزدیکی رودخانه خشک شده توریا قرار دارد . مساحت پارک بیشتر از هفت متر طول و 1.000.000 مترمربع است که باغ وحش و 15 پل بسیار زیبا و جذاب دارد . تفریحات پارک توریا بسیار زیاد است که اوقات فراغت خوبی برای بازدیدکنندگان رقم می زند . جاذبه های پارک مانند: زمین‌های ورزشی، صفحه‌های شطرنج بزرگ، زمین‌های اسکیت و آب‌نماهای فوق العاده است . پارک گالیور در توریا قرار دارد که یک تفریح مهیج برای کودکان می باشد که وسط این پارک مجسمه ی بزرگ گالیور قرار دارد و کودکان زیادی را به این پارک جذب می کنند .

پارک توریا

برج های سرانوس

برج بزرگ سرانوس در اواخر قرن 14 میلادی ساخته شده است . این برج نماد والنسیا و یک دیواره ی دفاعی در آن زمان بوده است . دسته های سلطنتی پادشاهی برای بازدید به این برج می آمدند اما امروزه بازدید از این برج برای عموم آزاد است . بازدید کنندگان برج سرانوس در بالای برج ، منظره ی زیبا و بی نظیر والنسیا را نظاره گر خواهند بود .

برج سرانوس

کلیسای جامع والنسیا

کلیسای جامع والنسیا در قرن 13 میلادی ساخته و در قرن 17 بازسازی شد . این کلیسا به سبک گوتیک می باشد که نمای بیرونی این کلیسا از معماری رومی، گوتیک و باروک برگرفته شده است . داخل و اطراف کلیسا چشم انداز زیبا و محیطی آرام برای بازدید کنندگان دارد .

کلیسای والنسیا

موزه هنرهای زیبا

آثارهای هنری و باستانی والنسیا همگی در موزه هنر و زیبایی این شهر قرارد دارد . آثار هنرمندان والنسیا از زمان قدیم تا کنون در این موزه جمع آوری شده است . از میان آثار های مشهور میتوانیم به نقاشی‌های «فرِی بونیفیسیو فِرر» و «هیرونومیس بوش» ، «شام آخر»، «سنت برونو» اشاره کنیم . در کنار موزه ی هنر ، باغ زیبای خاردینس دل ریل قرار دارد که بعد از بازدید از موزه به شما پیشنهاد می دهیم که در فضای سرسبز و زیبای این باغ قدم بزنید .

 لونخا د لا سِدا

در قرن 15 میلادی بازرگانان والنسیا ساختمان «لونخا د لا سدا» یا بازار ابریشم را ساختند . این ساختمان یکی از زیباترین ساختمان های این شهر است و در آن زمان توسط بازرگانان ، ابریشم خرید و فروش می شد . همچنین بعد از طی کردن از 144 پله سنگی در این ساختمان می توانید شاهد زیبایی شهر والنسیا باشید .

بازار ابریشم والنسیا

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک