قلعه هوهن آلمان

با قلعه هوهن آلمان آشنا شوید

شرح

آشنایی با قلعه هوهن شوآنگائو

قلعه هوهن آلمان | قلعه هوهن شوانگو یک قلعه سلطنتی بسیار زیبا در کشور آلمان می باشد . طبیعت بکر و دست نخورده اطراف آن بسیار دیدنی و جالب می باشد . این قلعه بر فراز تپه های بلند قرار گرفته است و از آب و هوای مناسب برخوردار است . موقعیت این قلعه بسیار دیدنی و جالب می باشد و خاندان سلطنتی بایرن از این قلعه به عنوان اقامتگاه تابستانی خود  و خانواده استفاده می کرده اند . این قلعه بسیار زیبا در واقع از دو بخش تشکیل شده است یک قسمت آن به نام قلعه هوهن و قسمت دیگر آن ( نوی شوان اشتاین  ) نام دارد .زیبایی این قلعه به قدری است که در روز بیش از 6000 نفر از آن بازدید می کنند ، از دیگر جذابیت های این قلعه می توان به محیط و جنگل های اطراف آن اشاره کرد که به جذابیت این قلعه افزوده است  ، این قلعه در ایالت بایرن و بر فراز تپه های کوهستانی باواریا و در منطقه ای به نام ( شوانگاو ) شهر فوسن (Füssen)  ساخته شده است . وقتی برای بازدید از این قلعه به فراز منطقه می رسید می توانید از آنجا نمایی از دریاچه آلپسی (Alpsee) نیز داشته باشید .

قلعه هوهن آلمان

بهترین زمان سفر به قلعه هوهن

قلعه هوهن آلمان در تمامی فصول زیبایی خودش را دارد ولی بهترین زمان و زیباترین فصل برای سفر و بازدید از این قلعه فصل پاییز می باشد . با توجه به موقعیت مکانی این قلعه که اطراف آن را پوشش گیاهی تشکیل داده در فصل پاییز و رنگ بندی درختان منظره ای بسیار زیبا را به شما نشان خواهد داد . در فصل پاییز در این منطقه نیز بارش های باران و مه الود بودن منطقه می تواند شما را شگفت زده کند ، برخی از گردشگران در سفر به این شهر بازدید از این قلعه را فراموش می کنند ولی ما به شما پیشنهاد می کنیم بازدید از آن را در اولویت سفر خود قرار دهید چرا که بازدید از داخل این قلعه نیز خالی از لطف نمی باشد .

قلعه هوهن

تاریخ ساخت قلعه هوهن

در واقع در سال 1829 این قلعه توسط ماکسیمیلیان دوم که ولیعهد آن زمان بود کشف شد . در آن زمان در این منطقه فقط بقایای قلعه شوان اشتاین که مربوط به قرن دوازدهم بود وجود داشت . ماکسیمیلیان دوم با دیدن منظره های شگفت انگیز منطقه تصمیم به ساخت قلعه خود گرفت و دستور ساخت آن را در سال  1833 نیز صادر کرد و نام هوهن شوانگو را به خود اختصاص داد . قلعه هوهن شوانگو با الهام گرفتن از معماری ( تودور ) (Tudor Style) و طراحی نئوگوتیکِ از کاخ های معروف کشور انگلیس ساخته شد .طراحی بیرونی این قلعه شبهت بسیاری به طراحی های قرون وسطی دارد ولی طراحی داخل آن طراحی قرن نوزدهم خود را حفظ کرده است . در داخل این قلعه ، در رنگ بندی اتاق ملکه از رنگ های آبی ، صورتی و قرمز استفاده شده است .

از دیگر جذابیت های طراحی این قلعه می توان به اتاق فرزند پادشاه یعنی لودویگ دوم  (Ludwig II)  اشاره کرد . او علاقه بسیاری به نجوم داشت و طراحی اتاق خواب او نیز از این قانون بهرهمند بود به طوری که در اتاق یک آسمان نما طراحی کرده بودند تا بتواند از داخل اتاق به دیدن ستاره ها و ماه بپردازد . این طراحی دلیل بر آن شد که لودویگ دوم  به افسانه‌ها، حماسه‌های آلمانی و اپراهای «ریچارد واگنر» علاقه‌مند شود . این قلعه امروزه از قلعه های بسیار مشهور دنیا می باشد و هنگام سفر و بازدید از این قلعه ما به شما پیشنهاد می کنیم از دو رئز قبل به صورت آنلاین بلیط خود را خریداری کنید تا از صف های طولانی به دور بمانید .

نمای داخلی قلعه هوهن

موقعیت هتل

کشور: آلمان
شهر: مونیخ

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک