گردشگری

جاذبه های برتر گردشگری آلمان

Germany

شرح

گردشگری در آلمان

جاذبه های برتر گردشگری آلمان . کشور آلمان پرجمعیت‌ترین کشور اروپا با حدود هشتاد دو میلیون نفراست. آلمان به‌عنوان ثروتمند ترین اتحادیه اروپا وصنعتی‌ترین کشورجهان است. در حال حاضر آلمان خود را از نظرتوریستی کشوری جذاب معرفی می کند و به‌ عنوان یكی از هوادارترین مقصدهای گردشگری اروپا در سال‌های اخیر دراین صنعت می باشد. اهمیت رابطه تولید با نمایشگاه، این کشور را به بزرگ‌ترین کشور نمایشگاهی جهان تبدیل کرده است.

دراین مقاله دلایل اصلی برای سفر به این کشور را برای شما معرفی می نماییم.

 گردشگری در آلمان

جاذبه‌های طبیعی

قله‌های کوهستان آلپ، جنگل‌های تاریک و رودخانه‌های معروف آلمان وسواحل زیبای بالتیک، انگیزه‌ای برای سفر به این کشور می باشد. اتصال طبیعت و تاریخ درآلمان به اندازه‌ای است که اگر سوار کشتی‌های توریستی شوید و به اطراف نگاهی بی اندازید می‌توانید چهل قلعه تاریخی و همچنین مناظر طبیعی خیره کننده را مشاهده کنید.

جاذبه‌های طبیعی

بنا‌ها و مکان‌های دیدنی

کشور آلمان بافت سنتی روستای خود و شهر‌های قدیمی  را حفظ کرده و تلاش دارد فرهنگ و تاریخ خود را نگه دارد. شما هر نقطعه ای ازاین کشور را مشاهده نمایید  تلفیق سنت و مدرن را مشاهده خواهید کرد؛ از انواع کلیسا‌ها و قلعه‌های تاریخی و برج‌های رومی شهر کلن گرفته تا ساختمان ‌های بسیار بلند فرانکفورت، همه درون یک کشور قرار گرفته‌اند.

بنا‌ها و مکان‌های دیدنی

امنیت و زیرساخت‌های مناسب

کشور آلمان در حال حاضر به‌ عنوان یکی از مطمئن ‌ترین مقاصد گردشگری در جهان معروف  می‌شود و با توجه به نماینده صلح جهانی در بین شانزده کشور ایمن جهان جای گرفته است. این کشور همچنین با داشتن زیرساخت‌های توسعه یافته در صنعت گردشگری ازجمله خدمات حمل‌و‌نقل ،اقامت گاه و تور گردانی، یک مقصد عالی  برای مسافران محسوب می‌شود.

امنیت و زیرساخت‌های مناسب

فرهنگ و هنر‌های زیبا

یک فرصت بی‌نظیر برای هنردوستان در سراسر دنیا وجود موزه‌هایِ بین‌المللی، ارکسترهای حرفه‌ای و صد‌ها سالن‌ تئاتر در این کشورمی باشد ،در گالری‌های هنری آلمان آثاری از بزرگان نقاشی جهان  وآثارمتنوع ازمجسمه‌سازان دنیا قرار دارد؛ اگر شما عاشق هنر‌ هستید کشور آلمان بی‌شک یکی از بهترین انتخاب‌های شما می باشد.

فرهنگ و هنر‌های زیبا

غذا‌های آلمانی

آلمانی‌ها به خوردن غذا بسیاراهمیت می‌دهند . در نظر گرفتن جنبه سلامتی، پخت عالی و توجه به طعم لذیذ، قسمت اصلی آشپزی در کشور آلمان را رقم زده است. شما در آلمان به هر رستورانی که بروید به جای یک غذاهای کوچک تزیین‌شده، یک بشقاب بزرگ پر از غذا به شما می‌دهند.

غذا‌های آلمانی

نکته قابل توجه و جالب این است که در این کشورانواع مختلف سوسیس تولید می‌شود. که تقریبا حدود  ۱۵۰۰مدل سوسیس می باشد. از انواع غذاهای آلمانی می‌توان به پنیردودی، سیب‌زمینی، سالاد، گوشت خوک، کلم ترشی یاد کرد.

فستیوال‌ها و جشن‌ها

فستیوال‌هایی مانند فستیوال فیلم برلین ، جشن کریسمس، جشن اکتبر، و هزاران جشن دیگر، توریست‌های زیادی را از کشور‌های گوناگون  به آلمان می‌کشاند. جشن اکتبر بزرگ‌ ترین جشن  سالانه‌ جهان محسوب می‌شود که حدود شش میلیون گردشگر را هر سال به مونیخ می‌کشاند. در کل آلمانی‌ها مردمانی خوش‌گذرا هستند و خوش گذرانی را خوب بلدند و دل باخته کارناوال‌های و فستیوال‌ های مختلف هستند.

 فستیوال‌ها و جشن‌ها

مد و طراحی

 برلین آلمان شهر تعیین کننده‌ گرایش درعرصه‌ مد می باشد. و با مدل‌های پاریس و لندن به رقابت می‌پردازد. لباس‌های طراحان آلمان در نمایش‌های مُد روزدر جهان مفهومی تازه وآشنا دارد. هر ساله درهفته‌ مد برلین بسیاری از گردشگران به آلمان سفرمیکنند تا ازنزدیک به تماشای هفتصد برند مطرح دنیا قرار گیرند.

مد و طراحی

موقعیت هتل

کشور: آلمان
شهر: برلین

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک