معروف ترین سوغات آلمان

شرح

معرفی بهترین سوغات در آلمان

معروف ترین سوغات آلمان ، صنعتی‌ترین کشور اتحادیه اروپا گردشگران زیادی را به خود جذب میکند . محصولات و برندهای جهانی که در آلمان تولید می‌شود . می‌توانند بجز بازید ازجاذبه‌های تاریخی ، اجناس مرغوب در فروشگاه‌ها و شکلات‌های بی‌نظیر آلمانی یادگاری زیبا بعنوان سوغات تهیه نمود . 

معرفی بهترین سوغات در آلمان

سوغاتی چیزی که به ما کمک میکند حس خوب سفر را در یادمان زنده نگه دارد . نمونه‌ ی سوغاتی‌ها در ابعاد و اندازه ها‌ی جیبی، چمدان یا حتی بزرگتر بهترین یادگاری‌های سفر به آلمان را در این قسمت مرور میکنیم .

شکلات مرسی

شکلات در سرتاسر دنیا از محبوب‌ترین خوراکی‌ها بشمار میرود . کشور آلمان نیزدر زمینه تولید شکلات فعالیت بسیاری دارند . ودر صدر فهرست شکلات‌سازی چندین کشور دنیا قرار دارد . شکلات هدیه‌ای که افراد بسیاری به آن علاقه دارند ، میتواند به‌عنوان سوغات آلمان بسیار مناسب باشد .

شکلات مرسی

برند شکلات مرسی که کارخانه تولید آن در شهر کلن بوده یکی از برند شکلاتهای معروف تولیدات آلمان است که در بازارهای جهانی به عرضه می‌رسد . البته شکلات‌های آلمانی معروف دیگری همانند ریتر اسپرت (Ritter Sport)، میلکا (Milka)، کیندر (Kinder)، تافیفی (Toffifee)، دوپلو (Duplo) و غیره را میتوان در لیست سوغاتی‌های خوشمزه‌ی آلمان جا داد .

محصول ورزشی آدیداس 

یکی از معروف‌ترین برند جهان در آلمان ، برند آدیداس (adidas)  میباشد . کمپانی  که در شهرهای آلمان  روزی تأسیس گردیده است . امروزه نمایندگی‌های بسیاری در سراسر دنیا بخود اختصاص داده است . برند آدیداس که نمادی از سه خط موازی دارد توسط آدولف داسلر پایه‌گذاری گردیده است . برندی که بعد از جنگ جهانی دوم این برند معروف دنیا در زمینه محصولات ورزشی تولیدات خود را به بهترین و مناسب‌ترین وجه موجود ایجاد نموده است .

محصول ورزشی آدیداس

در حال حاضر این شرکت تولید محصولات خود مانند کفش، لباس ورزشی، لوازم ورزشی را افزایش داده در دو دسته تخصصی و غیرتخصصی به تولید مشغول میباشد . طرفداران پر و پا قرص این برند تولیدات غیرتخصصی همانند کفش غیر ورزشی ،عینک آفتابی، ساعت، عطر و ادکلن و … را نیز خریداری میکنند .

درضمن در سفر به آلمان میتوان برخی از مشهورترین برندهای جهانی همچنین ریبوک (reebok)، تیلورمید (taylormade)، آیداس گلف، راک پورت (rockport) که زیر نظر کمپانی آدیداس تولید می‌شوند دیدن نمایید .

برند معروف‌ آلمانی لوازم ورزشی پوما

برند پوما  (puma) نیز همانند آدیداس از شهرت جهانی برخوردار است . این برند چند ملیتی در زمینه تولید محصولات ورزشی فعالیت مینمایید . و توجه افراد زیادی از برند پوشان دنیا را به سوی خود جذب نموده است. پوما در حال حاضر از تولید محصولات و کفش‌های ورزشی فراتر رفته و به تولید محصولات جانبی میپردازد .

لوازم ورزشی پوما

وسایل تزئینات کریسمس

آلمان امروزه به طور محسوسی مراسم سنتی و قدیمی به نمایش میگذارد . در هر فرصتی نشانه ها و تاریخ کریسمس را به گردشگران نشان میدهد . می‌توان برای خرید اشیای کریسمسی تزئینات چوبی ، مجسمه‌های اسطوره‌ای و مردمی حکاکی‌شده و آسیاب بادی که با شمع می‌چرخد در بیشترین بازارهای کریسمس آلمان تهیه نمود .

وسایل تزئینات کریسمس

ساعت کوکو

ساعت‌های پاندولی با حکاکی‌های چوبی پیچیده و صدای کوکو هدیه‌‌ای مخصوص از آلمان است. امروزه مدل‌های از ساعت کوکو (Cuckoo Clock) با طراحی‌های مدرن  با رنگ‌های شاد که در آن بکار رفته در هنگام خرید میتوان نظرتان جلب نماید .

ساعت کوکو

تکه ی از قسمت های دیوار برلین  

یکی از بهترین سوغاتی آلمان قسمت های از دیوار تاریخی ۱۵۵ کیلومتری برلین میباشد  . گردشگرانی که قطعه هایی از این دیوار را خریداری میکنند دقت نمایند یک گواهی نامه معتبر داشته باشد و می‌توانید علاوه بر آن از پکیج دیوار برلین هتل وستین (Westin Hotel) خودتان تکه‌ای از تاریخ را انتخاب کرده و به یادگار بشکنند. تا از اصالتش مطمئن باشید .

تکه ی از قسمت های دیوار برلین

عروسکهای اشتایف

برند معتبر اسباب بازی در آلمان عروسک‌های دوست‌داشتنی اشتایف (Steiff) است. که نه کودکان بلکه کلکسیونرها هم از این هدیه استقبال می‌کنند.

خرس تدی اشتایف که با مرغوب‌ترین مواد نمدی ، موهر و الپاکا ساخته می‌شود . که می‌توان با بازدید از کارخانه عروسک‌سازی دینن (Giengen) و بزرگ‌ترین فروشگاه اشتایف در جهان این سوغاتی زیبا را تهیه نمود .

عروسکهای اشتایف

پاستیل خرسی

یکی از معروف ترین سوغات آلمان پاستیل خرسی تولید در کارخانه شکلات و آب نبات هاریبو (Haribo) میباشد . آلمانی ها اولین تولید کننده پاستیل دنیا هستند. از مهمترین خصوصیات پاستیل های آلمانی طعم طبیعی آن است. که از پاستیل های دیگر دنیا آنرامتفاوت نموده است .

پاستیل خرسی

موقعیت هتل