جاذبه برترگردشگری آلمان

6 جاذبه برتر گردشگری آلمان

شرح

سفر به شهر دوسلدورف آلمان

جاذبه های برتر آلمان | یکی از مقاصد فوق‌العاده شهر دوسلدورف که در کشور آلمان واقع شده است ، جاذبه های برترآلمان بهترین خیابان های معروف و بوتیک های شیک برای گردشگران به شمار می آید . موقعیت گردشگران برای توریست ها در ماه جولای به بزرگترین جشنواره بر روی راین با حدود چهار میلیون بازدید کننده و نمایش لباسهای رنگر و رژه انجام خواهد شد . مکان های دلچسبی با بیش از چند موارد تفریحات سرگرم کننده آخر هفته ی خود را با محوطه‌ های ساحلی ، خیابان های خاطره ‌انگیز، گالری‌های هنری و مرکز فرهنگی سرگرم میکنند . در ادامه مطالب با ایلیاگشت همراه باشید .

شهر دوسلدورف آلمان

 کنیزالی | Königsallee

یکی دیگر از برتری های آلمان که در سال 1802 میلادی شیک ترین خیابان دوسلدروف است که کنیزالی نام دارد ، و لقب این خیابان ( کو ) شناخته شده است . برای پیاده روی بهترین گزینه در فضای باز و دلنشین و پر از تنوع رستوران ، و کافه های ناب در خیابانی با درختان بلند و منظره زیبا خاطره خوشی را مهیا میکند . کنیزالی  دوسلدروف از جنوب تا شمال ( هاف گارتن ) ادامه دارد و در محل فواره‌ ی تریتون قرار میگیرد .

برترین خیابان  کنیزالی آلمان

کایزس ورت | Kaiserswerth

یکی از محله های مدرن دوسلدروف در سال 1929 با این شهر ( کایزس ورت ) ترکیب شده اند . میتوان به دنبال عناصر تاریخی و ساختمان های با نمای قدیمی به قرن سیزدهم بر میگردیم . علاقمندان به بنای تاریخی کلیسای سنت سوت ‌برتوس یکی از بهترین جاذبه های برتر آلمان است . لازم به ذکر است بدانید بخش های این مکان باستانی تخریب شده ولی همچنان عظمت خود را حفظ کرده که تحسین برانگیز است .

محله قدیمی کایزس ورت آلمان

کونست پلست | Kunstpalast

یکی از مجموعه های مدرن و جاهای دیدنی موزه ( کونست پلست ) است ، که از قرن سوم تا به الان اصالت خود را حفظ کرده . نمونه کارهای که میتوان به آن اشاره کرد : مجسمه‌ها ، نقاشی‌های فوق العاده همراه با آثار نادر باروک ایتالیایی و چند نفر دیگر مثل ( دالی ) ( وارهول ) آثارهای خو را به نمایش گذاشته و میتوان بازدید کرد .

موزه کونست پلست آلمان

ساختمان‌های گری | Gehry Buildings

یکی از جذاب ترین قسمت دیدنی های آلمان ساختمان هایی با معماری عجیب و غریب ساخته شده ، و ساختار بناهای خفنی که به کار برده شده یک نمونه بارز آن مانند کج و خمیده ساخته شده . برای تماشای رستوان گردانی که در برج راین قرار دارد به ارتفاع 170 متر بزرگ ‌ترین ساعت دیجیتالی جهان دیده میشود .

ساختمان‌های گری آلمان

تفرجگاه ساحلی | The Embankment Promenade

یکی دیگر از روش های تفریح در آلمان قدم زدن در سواحل شگفت‌انگیز دوسلدورف است . مسیری طولانی برای دوچرخه سواری و کلی کافه ، رستوران ، و بوتیک های متنوع ایی قرار دارد که جذابیت خیابان را دو چندان میکند . یکی از شلوغ ترین خیابان های شهر در سال  1997 واقع شده است .

تفرجگاه ساحلی آلمان

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک