موزه نئوس آلمان

موزه نئوس آلمان

شرح

کشور آلمان از اماکن گردشگری و تماشایی زیبایی برخوردار است غذاهای خوب و جاهای دیدنی مثل کلیساها، کافه ها، و موزه نئوس آلمان بافت قدیمی از جذابیت های این کشور است. با وجود این که آلمان دارای مناظر زیبای طبیعی است اما اغلب بازدیدکنندگان این کشور به سراغ شهرهای مشهور و مثال نزدنی در این شهر میروند که پر از زندگی هستند.

همه چیز در مورد موزه نئوس آلمان

افتادن در تاریخ ، خیابان های باستانی ای که محل موزه هایی در سطح جهانی است. تاریخ تمدن آلمان از دیرباز تاکنون بسیار جذاب بوده است. از آنجایی‌که این کشور در طول تاریخ خود دوران پرفراز و نشیبی را پشت‌سر گذاشته است، موزه‌های آلمانی حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. آلمان دارای بیش از 6200 موزه با موضوعات مختلف است، حتی موزه‌ای در مورد «خردل» هم در آلمان وجود دارد!

می‌توان به مرکز هر شهر آلمان رفت و 10 یا 20 و حتی تعداد بیشتری از موزه‌ها را پیدا کرد. اما چطور تصمیم بگیریم که به کدام موزه برویم؟ انتخاب تصادفی موزه‌ها از روی نقشه می‌تواند امری جذاب باشد، اما این کار برای خوانندگانی که قصد برنامه‌ریزی برای سفر را دارند کمی ملال‌آور می‌شود. این مقاله به شما کمک میکند تا با یکی از موزه‌های  معروف آلمان آشنا شوید. افتتاح موزه نئوس یک فصل مهم در تاریخ هنر ، طراحی موزه و فناوری قرن نوزدهم را نشان داد.

تاریخچه بنا

این بنا توسط فریدریش آگوست استولر طراحی و از سال 1843 تا 1855 ساخته شد ، این بنا در طول جنگ جهانی دوم دچار آسیب های شدیدی شد ، پس از آن به عنوان یک بمب افکن متروکه باقی ماند. اقدامات اضطراری برای تأمین ساختار فقط در دهه 1980 انجام شد. کار مرمت دردناک در سال 2003 آغاز شد و توسط معمار انگلیسی دیوید چیپرفیلد انجام شد. نمای ساختمان و فضای داخلی آن با دقت حفظ شده است ، زخم های جنگ بیش از حد برطرف نشده بلکه در مرمت بنای دیدنی گنجانیده شده است.

یک بنای تاریخی و موزه مدرن

آنچه پدید آمد ، یک بنای تاریخی مرمت شده است که همزمان موزه مدرن است. این موزه در سال 2009 درهای خود را دوباره به روی عموم گشود و نمایشگاه های جغرافیایی و موضوعی مرتبط با هم از سه مجموعه جداگانه در برلین را با هم ترکیب کرد: مجموعه آثار هنری مصر، اشیاء ماقبل تاریخ ، و آثار باستانی کلاسیک. این نمایشگاه مشترک با نمایشگاه هایی از وسعت و تنوع بی نظیر به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا از توسعه فرهنگ های ماقبل تاریخ و پروتوتونیک که از خاور میانه تا اقیانوس اطلس ، از شمال آفریقا تا اسکاندیناوی در نظر گرفته شده است ، ردیابی کنند.

موقعیت هتل

کشور: آلمان
شهر: برلین

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک