آداب و رسوم مردم آلمان

آداب و رسوم مردم آلمان

شرح

آداب و رسوم مردم آلمان  بصورت خاص می باشد. رسوم فوق العاده و بی نظیری مانند رک بودن،وقت شناسی،حفظ حرمت ها و حریم های شخصی،اهمیت دادن به زبان ومذهب،غذاهای آلمانی. ،هنرو فرهنگ کار،اهمیت دادن به محیط زیست و تفکیک زباله از جمله آداب و رسوم آن ها می باشد.

خرید تور ارمنستان بهار ۱۴۰۱

آشنایی با آداب و رسوم مردم آلمان

ارزش‌ های مردم آلمان

آلمانی‌ها مردمان سخت کوش  با پشت کار ویژه ای هستند و ارزش زیادی برای حریم و دقت قائل می شوند. آلمانی‌ها زمانی که بتوانند دنیای خودشان را به قسمت های کوچک‌تر تقسیم کنند ، آرامش بیشتری دارند. تقویم‌ها، برنامه‌ها ، مدیریت زمان نیز بسیار مورد اهمیت می باشد.مردم آلمان ندرت از موضوعی  تعریف می‌کنند و به هیچ عنوان خطا را حتی به عنوان شوخی قبول نمی کنند و بسیار کمال گرا می باشند.

ارزش‌ های مردم آلمان

فرهنگ و هنر

فرهنگ تنها به معنی واکنش یا ظاهر مردم یک کشور نمی باشد. فرهنگ علاوه بر این، طرز اندیشیدن و پیشرفت های هنری و سازنده را نیز شامل می‌شود. آلمان بخش بزرگی از موسیقی کلاسیک جهان را تغییر داد و شیوه های موسیقی دانان بزرگ آلمانی و اتریشی مانند برامس، موتزارت، باخ، بتهوون، ماهلر و واگنر تا به امروز نیز زنده‌اند.

با علاقه فراوانی که آلمانی‌ها به دقت و مهندسی دارند، شیوه های  فوق العاده  در چاپ، منبت کاری در چوپ به یادگار گذاشته‌اند و در معماری این کشورمی توانید به سبک های مختلف  دوره های زمانی توجه نمایید.

فرهنگ وهنر

زبان‌ و مذهب 

همان طور که توقع  می‌شود زبان اصلی مردم آلمان آلمانی بوده و بیش از ۹۵ درصد کل مردم  به عنوان زبان مادری با این زبان با هم صحبت می‌کنند. از سایر زبان‌های مورد استفاده می توان زبان رمانی، ترکی و کردی را نام برد . در شرق کشور آلمان ، برخی از مردم به زبان صربی صحبت می کنند و در نزدیکی مرز دانمارک به زبان دانمارکی  نیز  صحبت می کنند.

زبان‌ و مذهب

مسیحیت مذهب اصلی و رسمی  آلمان بوده و حدود هفتاد درصد جمعیت مردم پیرو این مذهب می‌باشند. مسلمان‌ها حدود هفت درصد جمعیت این کشور را تشکیل می‌دهند و حدود چهار درصد بدون دین یا پیرو سایر ادیان می باشند.

با موزه هنرهای مدرن کافسجیان ایروان آشنا شوید

کار در آلمان

تمایل به آراستگی  و نظم و ترتیب در زندگی آلمانی ها ریشه طولانی دارد. دراین کشور شوخی کردن یا سورپرایزکردن استقبال خوبی را ندارد. آلمانی ها همه چیز از قبل کاملاً برنامه‌ ریزی می کنند و تصمیم‌ها از قبل  گرفته می‌شوند و معمولاً بعد از آن که توافقی انجام  شد تغییر در آن به ندرت انجام می شود.

مهندسین در کشور آلمان جایگاه ویژه ای دارند و این امر را در موفقیت صنعت اتومبیل می‌توان دید. کارمندان در تمام سطوح بر اساس سخت کوشی و شایستگی مورد داوری قرار می‌گیرند.

کار در آلمان

غذاهای آلمانی

آلمانی‌ها دلباخته غذای سالم هستند و البته هر نقطه از این کشور از غذای سنتی تعریف ویژه خود را دارد. درغذاهای آلمانی گوشت طرفدار زیادی دارد و اغلب غذاهای سنتی با آن درست می‌شوند. خارج از گوشت در طبخ خوراک‌ها  از سیب زمینی ، شلغم، کلم، چغندر استفاده می شود.

این سبزیجات جزو گیاهان خوراکی بومی منطقه هستند. یکی دیگر از غذاهای دلچسب آلمانی  نوعی سوسیس به نام برات ورست بوده و رابطه بسیار نزدیکی با غذای آلمان دارد.

غذاهای آلمانی

موقعیت هتل

کشور: آلمان

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک