زیباترین قلعه های آلمان

زیباترین قلعه های آلمان

شرح

برترین قلعه ها با ایلیا گشت

زیباترین قلعه های آلمان اگر دوستدار تاریخچه و سرگذشت قلعه‌ها و کاخ‌های آلمان و خاندان سلطنتی این کشور هستید با ما همراه شوید.

کشور آلمان انباشته از قلعه‌های شگفت ‌انگیز، دژهای نظامی ،عمارت‌های زیبا، قصرهای ویژه ای ، در انواع مختلف و کاربردهای متفاوت است.ما به همراه شما دراین بخش نگاهی به برخی ازاین قلعه ها و کاخ های تماشایی می‌اندازیم.

قلعه‌ها و کاخ‌های آلمان

قلعه هایدلبرگ

این قلعه‌ باشکوه که در قرن سیزدهم میلادی بنا شده است ، در جنگ ائتلاف بزرگ در قرن هفدهم به دست فرانسوی‌ها به‌سختی لطمه دید و در سال ۱۷۶۴ میلادی نیز حادثه  آتش سوزی  وسیع بر اثر صاعقه سوخت. در قرن نوزدهم عصر رمانتیک نمایه ای تازه به خرابه‌های این قلعه شکوهمند بخشید و در حال حاضر قلعه هاید لبرگ 1 میلیون بازدید کننده را در سال خود اختصاص داده است.

قلعه هایدلبرگ

قلعه زوینگر

این کاخ شگفت‌انگیزِ در شهر درسدن در آلمان شرقی ساخته شده به شیوه باروک است که درحال حاضربه شکل ۳ موزه با انواع مختلف مطالب فعالیت می‌کند. گالری استادان نقاشی‌های قدیم، گروه سلطنتی ریاضیات و مجموعه بی نظیر سفال درسدن  می باشد. قلعه زوینگر در قرن هجدهم توسط ماتئوس دانیل پوپِلمن معمار زبردست و چیره  طراحی گردید. و پس از جنگ جهانی دوم به دست حکام  شوروی سابق مورد بازسازی قرار گرفت.

قلعه زوینگر

قلعه نوی شوان اشتاین

قلعه‌ نوی شوان اشتاین پس از مرگ لودویگ دوم در سال ۱۸۸۶ به روی همه مردم  گشوده شد. پادشاه کم رو این مکان  را برای زندگی شخصی خود ساخت تا از دید مردم دور باشد. اما امروزه قلعه نوی شوان اشتاین یکی از پربیننده ترین قلعه‌های قاره اروپا به حساب می‌آید. موقعیت این مکان ومنظره شگفت انگیزش نمی‌توانست ازاین شگفت انگیزتر باشد. هر ساله تعداد پنج میلیون نفر به دیدن کاخ پادشاه می‌روند که یک نفربه تنهایی در آن‌جا اقامت داشته است..

قلعه نوی شوان اشتاین

قلعه نوردکرشن

این قلعه در قرن 18 میلادی ساخته شده و در بین گردشگرا ن معروف به کاخ  ورسای آلمان می‌باشد. اطراف قلعه نوردکِرشن با یک کانال خیلی بزرگ شبیه به خندق محاصره شده است، در داخل قلعه یک رستوران سنتی وجود دارد که درآن انواع  غذاهای آلمانی در فضایی اشرافی و با شکوه سرو شده و حال و هوای دوران گذشته را برای شما تداعی می‌کند.

قلعه نوردکرشن

قلعه گلوکسبورگ

قلعه‌ی گلوکسبورگ برای اقامت دوکِ اشلِسویگ هولشتاین زاندربورگ در سال های ۱۵۸۳ تا ۱۵۸۷ ساخته شد،در سالهای بعد توسط چند پادشاه دانمارکی تصرف گردیده بود. در حال حاضر به عنوان یکی از قلعه های معروف برای اجرای جشنواره های گوناگون و مهمانی های بزرگ استفاده می شود.این قلعه مکانی فوق العاده برای گشت و گذار و دیدن آثار تاریخی می باشد.یکی از بترین مناظر این قلعه دریاچه مصنوعی آن می باشد که آرامش خاصی به آن می دهد.

قلعه گلوکسبورگ

قلعه هوهنزولرن

کاخ شاهنشاهی هوهنزولرن اولین قلعه روی کوه در اوایل قرن یازدهم ساخته شده است. با گذشت سالها ، خانه هوهنزلرن چندین بارازهم پاشیده شد. این قلعه با سبک معماری رمانتیک ساخته شده و  از جمله آثار تاریخی موجود در این قلعه ، تاج ویلهلم دوم ، برخی از جلوه های شخصی پادشاه فردریک بزرگ می باشد.،

قلعه هوهنزولرن

موقعیت هتل