موزه جنگ جهانی دوم گدانسک 

موزه جنگ جهانی دوم گدانسک 

شرح

معماری مدرن ترین موزه جنگ جهانی دوم

موزه جنگ جهانی دوم گدانسک ، بنای حدود 23000 متر مربع مساحت که از فضای موجود برای نمایشگاه دائمی حدود 5 هزار متر مربع در گدانسک لهستان را در بر می گیرد. در این نمایشگاه از مدرن ترین روش ها برای ارائه جنگ جهانی دوم از منظر سیاست های قدرت بزرگ اما در درجه اول از طریق سرنوشت مردم عادی استفاده شده است. این فقط به تجربیات لهستانی ها محدود نمی شود، بلکه تجربیات سایر ملل را بازگو می کند . جدا از فضای اصلی نمایشگاه ، 1000 متر مربع به نمایش های موقتی اختصاص دارد . مأموریت این موزه نیز به عنوان مرکز آموزش ، فرهنگ و تحقیقات است.

معماری موزه جنگ جهانی دوم گدانسک 

Muzeum II Wojny Swiatowej این مکان در یک فضای معماری نمادین واقع شده است ، که همچنین یک فضای خاطره است ، در فاصله 200 متری از دفتر تاریخی لهستان در گدانسک و 3 کیلومتری از آب از شبه جزیره وسترپلات ، که هر دو در سپتامبر 1939 مورد حمله قرار گرفتند.

جنگ جهانی دوم

جنگ جهانی دوم با حمله آلمان به لهستان در پایگاه نظامی لهستان در شبه جزیره وسترپلات در اول سپتامبر 1939 آغاز شد و بنابراین مناسب است که این موزه قابل توجه ، که در مارس 2017 افتتاح شد . درگیری که به زندگی 55 میلیون نفر منجر شود ، داستانی عظیم و پیچیده است اما این نمایشگاه که با یک نگاه همیشه به تجربه لهستان می پردازد ، به نظر ما کاملاً درخشان است .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک