رستوران گازماخ تبریز

رستوران گازماخ تبریز

شرح

جاذبه های گردشگری تبریز به خوبی قدمت و تاریخ بلند این شهر را به ما نشان می دهد اما این فقط جاذبه ها نیستند که بازگو کننده ی تمدن این شهرند و غذاهای سنتی هم نقش مهمی در به نمایش گذاشتن فرهنگ این شهر دارند. تبریز شهر غذاهای خوشمزه است، غذاهایی که آنقدر متنوع اند که همه سلیقه های غذایی را راضی می کنند رستوران گازماخ تبریز یکی از بینظیر ترین رستوران های تبریز می باشد.

تنوع غذایی در تبریز

وقتی حرف از غذاهای تبریزی می شود احتمالا بیشتر ما اول از همه یاد کوفته تبریزی می افتیم اما شاید با دیگر غذاهای این شهر چندان آشنا نباشید. تبریز همچون سایر ویژگیهای متمایز خود با دیگر شهرهای ایران، از لحاظ تنوع غذایی و وجود گونه های مختلف غذاهای لذیذ نیز جایگاه قابل توجهی را در کشور به خود اختصاص داده است.

غذاهای لذیذ تبریز از پارامترهای جذب گردشگر

به گفته بیشتر گردشگران، یکی از پارامترهای جذب گردشگر در این شهر، همان غذاهای لذیذی است که در شهرهای دیگر نظیر آنها به چشم نمی خورد. مردم این شهر غذاهای بسیار لذیذی می‌پزند که کمتر کسی پیدا می‌شود که دوست نداشته باشد. اما در این بین رستورانهای بسیار خوبی نیز هستند که غذاهای تبریزی معروف و لذیذی را برای شهروندان تبریزی و همچنین گردشگران طبخ میکنند.

رستوران گازماخ تبریز یکی از بهترین رستوران ها در تبریز

اگر با زبان ترکی آشنایی داشته باشید متوجه می شوید که گازماخ به معنی ته دیگ است. پس طبیعتا وقتی به رستوران گازماخ می روید باید خود را آماده خوردن ته دیگ های برشته و لذیذ کنید. رستوران گازماخ در سطح شهر تبریز زبانزد است و علاوه بر محبوبیت زیاد نزد خود بومیان شهر، برای گردشگران تور تبریز نام آشنا می باشد و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

کاسکاد هزار پله از دیدنی های شهر ایروان

محبوبیت رستوران گازماخ تبریز

رستوران گازماخ، رستورانی دنج و بسیار آراسته است که همواره غذاهای بی نظیری طبخ می کند، غذاهای رنگارنگ و خوش طعم این رستوران در بشقاب های چینی سرو می شوند و با ذوق و سلیقه ای مثال زدنی تزئین می شوند که بسیار اشتها بر انگیز است و گردشگران را مجاب می کند که باز هم به این رستوران بیایند. در رستوران گازماخ تبریز انواع مختلف غذاهای خانگی تهیه می شود، اما در این بین، کباب تابه ای گازماخ از محبوبیت ویژه ای برخوردار است و هر کسی که آن را امتحان کرده برایش بسیار مطلوب و خوش طعم بوده است.

معروف ترین غذا های رستوران گازماخ تبریز

در این رستوران کوچک، افزون بر کباب تابه ای معروفی که دارد، قیمه، ماهیچه، خورشت هویج و خورشت بادمجان هم بسیار لذیذ طبخ می شود و باب میل توریست های تبریز است. رستوران گازماخ تبریز به همراه غذاهای خود روغن حیوانی و دوغ هم سرو می کند که دوغش بسیار دلچسب است. سطح قیمت غذا های این رستوران کمی بالا بوده و هر پرس غذای آن حدود 30 هزار تومان هزینه دارد. این رستوران جزء 3 رستوران برتر شهر تبریز می باشد که مورد توجه گردشگران و توریست ها قرار گرفته است و لحظات خوب و خاطره انگیزی را در آن به ثبت می رسانند.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط